Porovnejte pronájmy aut od více než 90 autopůjčoven.

Věk řidiče: 26-65
ne 21/7
ne 28/7
Jak si na stránkách momondo pronajmout auto za méně peněz
 • Jak momondo zvládne najít ty nejlepší ceny pronájmu aut?
  Vyhledávání na stránkách momondo zahrnuje 30 000 poboček autopůjčoven a všechny přední autopůjčovny, jako je Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless a další. Máte tak přehled o co nejširším výběru nabídek levného pronájmu aut po celém světě.

  Ceny, které na stránkách momondo najdete, jsou také konečné ceny. Žádné skryté poplatky nebo překvapení při vyzvednutí vozidla. A s naší možností zrušení rezervace 48 hodin předem nemusíte mít obavy, pokud dojde ke změně plánu.
 • Jak mohu najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta?
  Pomocí našeho jednoduchého nástroje pro porovnávání pronájmů aut najdete ta nejlevnější auta k pronájmu. Jednoduše začněte s vyhledáváním auta k pronájmu ve vámi vybrané destinaci a nezapomeňte, že výsledky můžete filtrovat a porovnávat tak ceny typů aut k pronájmu, o které máte zájem.
 • Jaké typy aut k pronájmu mohu na stránkách momondo najít?
  Vyhledávání na stránkách momondo zahrnuje všechny přední autopůjčovny, jako je Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless a další. Máte tak přehled o co nejširším výběru nabídek levného pronájmu aut po celém světě.

  Na stránkách momondo najdete nabídky a slevy pro všechny typy aut k pronájmu, ať už se jedná o malý, střední či velký vůz, SUV, dodávku, luxusní vůz, pickup, kabriolet nebo komerční vozidlo. S námi najdete vše, co potřebujete.
 • Mohu auto odevzdat na odlišném místě?
  Stránky momondo nabízí možnost pronájmu aut s odevzdáním vozidla na odlišném místě. Stačí jen zaškrtnout políčko „Odlišné místo vyzvednutí“ ve vyhledávacím poli a vyplnit vámi preferované místo odevzdání vozidla.

  Berte prosím na vědomí, že na odevzdání vozidla na odlišném místě se mohou vztahovat dodatečné poplatky. Uvedeme ovšem jasně, zda daný poplatek je či není zahrnut v námi zobrazených cenách.