Pronájmy aut Olbia, Sardinie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Olbia, Sardinie? Vyhledávejte právě zde!

Olbia, Sardinie, Itálie
23 srpen — 30 srpen
Stejné místo odevzdání
Olbia, Sardinie, Itálie
út 23/8
poledne
út 30/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Olbia, Sardinie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Olbia

Auta Malý vůz

689 Kč - 2 467 Kč

Všechny typy aut

689 Kč - 4 019 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Olbia, Itálie je 908 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Olbia, Itálie pronajmout, je října. Cena pouhých 689 Kč na den je o 25% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 18 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Olbia. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Olbia se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Olbia

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Olbia, Sardinie
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

4,0

Value

7,0
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

2,0

Komfort

2,0

Celkové hodnocení

2,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

2,0
6 autopůjčoven
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Olbia v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Olbia.

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

2 527 Kč

Nejoblíbenější model

Volkswagen Polo
Autopůjčovny v destinaci Olbia v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Olbia je 2 527 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 2 669 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Olbia je v posledních 7 dnech Volkswagen Polo.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Olbia

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Olbia

Pronajaté auto v destinaci Olbia – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Olbia a buďte připraveni na další cestu

Při návštěvě destinace Olbia můžete očekávat nejlepší nabídky od společnosti SURPRICE CAR RENTAL . SURPRICE CAR RENTAL představuje skvělou volbu, s průměrnou sazbou 603 Kč/den, k dispozici v její pobočce.

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Olbia neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Olbia.

V destinaci Olbia, Itálie lze najít 2 pobočky. Na těchto pobočkách autopůjčovny Europcar uživatelé stránek momondo většinou najdou sazbu za pronájem auta v průměru za 3 960 Kč/den.

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Olbia, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Olbia je většinou 90 km/h. Pokud v destinaci Olbia cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 130 km/h.

V měsíci srpen se srážky v destinaci Olbia pohybují v průměru okolo 28 mm a průměrná teplota je 25 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Olbia důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Plánujete-li v měsíci srpen z města Olbia autem cestovat po regionu Sardinie, můžete očekávat, že se teplota bude pohybovat okolo 23 °C a možné srážky během měsíce budou přibližně 17 mm.


Začněte plánovat cestu na Olbia


Proč používat momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Olbia dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Olbia usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Olbia a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Olbia, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Olbia.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Olbia s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.