Pronájmy aut Pisa, Toskánsko

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Pisa, Toskánsko? Vyhledávejte právě zde!

Pisa, Toskánsko, Itálie
18 srpen — 25 srpen
Stejné místo odevzdání
Pisa, Toskánsko, Itálie
čt 18/8
poledne
čt 25/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Pisa, Toskánsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Pisa

Auta Malý vůz

153 Kč - 2 832 Kč

Všechny typy aut

153 Kč - 2 832 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Pisa, Itálie je 1 143 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Pisa, Itálie pronajmout, je října. Cena pouhých 153 Kč na den je o 87% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 2 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Pisa. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Pisa se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Pisa

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Pisa, Toskánsko
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

5,9

Komfort

3,9

Celkové hodnocení

1,9

Vyzvednutí/odevzdání

1,9

Value

1,9
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

3,9

Komfort

3,9

Celkové hodnocení

1,9

Vyzvednutí/odevzdání

1,9

Value

1,9
6 autopůjčoven
3 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Pisa v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Pisa.

Nejoblíbenější autopůjčovna

GREEN MOTION

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

1 433 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat 500
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Pisa na stránkách momondo je tento měsíc GREEN MOTION . Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Goldcar Rental SP a Italy Car Rent.
Autopůjčovny v destinaci Pisa v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Pisa je 1 433 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 588 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Pisa je v posledních 7 dnech Fiat 500. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat Panda.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Pisa

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Pisa

Pronajaté auto v destinaci Pisa – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Pisa a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější denní sazby v destinaci Pisa většinou nabízí Goldcar Rental SP a tuto sazbu můžete najít ve všech jejích pobočkách. V průměru můžete očekávat sazbu 386 Kč/den, ale naši uživatelé našli sazby za pronájem auta v destinaci Pisa už od 152 Kč/den.

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Pisa neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Pisa.

Goldcar Rental SP má ze všech autopůjčoven destinaci Pisa, Itálie nejvíce poboček, se svou 1 pobočkou. Uživatelé momondo, které si od společnosti Goldcar Rental SP pronajímají auto v destinaci Pisa, Itálie většinou najdou nabídky okolo 386 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Pisa je 50 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. Pisa má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 90 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci Pisa na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 130 km/h.

V měsíci srpen se srážky v destinaci Pisa pohybují v průměru okolo 57 mm a průměrná teplota je 23 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Pisa důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Plánujete-li si ve městě Pisa pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci srpen se v regionu Toskánsko většinou pohybuje okolo 23 °C a jsou možné srážky okolo 48,5 mm.


Začněte plánovat cestu na Pisa


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Pisa doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Pisa prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Pisa se zrušením rezervace zdarma.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Pisa.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Pisa.

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Pisa konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.