Najděte levné letenky Pisa

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
st 6/7
st 13/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Pisa

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Pisa

Nejlepší cena jednosměrné letenky

402 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

734 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 30min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Pisa za posledních 72 hodin je 402 Kč (Praha Václav Havel–Pisa Galileo Galilei).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Pisa za posledních 72 hodin je 734 Kč (Praha Václav Havel–Pisa Galileo Galilei).
Nejrychlejší let Česká republika–Pisa trvá 1hod 30min (Praha Václav Havel–Pisa Galileo Galilei).
Do destinace Pisa nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a Wizz Air.

Nejlevnější letenky na letiště Pisa

Najděte nejlevnější lety na letiště Pisa z města či letiště blízko vás
Praha
Pisa

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Pisa

Praha (PRG) – Pisa (PSA)

Lety Praha - Pisa jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Pisa Galileo Galilei. Průměrná cena je 1 410 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PISAledenO 48 % levnějšíLet Praha - Pisa stojí v měsíci leden v průměru jen 734 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PISAprosinecO 95% dražšíCena letů Praha - Pisa je v měsíci prosinec přibližně 2 746 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PISAčervenO 327 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Pisa více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Pisa?

Nejlepší cena letenky do destinace Pisa byla 901 Kč/osobu, z města Katovice, což je o 65 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Pisa. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Pisa z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Pisa je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 734 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste do destinace Pisa schopni cestovat v měsíci leden, pak lety v měsíci únor jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 828 Kč.

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Pisa rezervovaly 38 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Pisa v průměru za 1 410 Kč. Za posledních 72 hodin našli uživatelé stránek momondo lety Česká republika – Pisa za pouhých 734 Kč.

Odpoledne je pro lety Česká republika – Pisa nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země odpoledne ceny už od 1 122 Kč. Lety ráno bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 2 062 Kč.

Jako další možné letiště pro let do destinace Pisa lze také zvážit letiště Letiště Florencie Peretola, Letiště San Dalmazio San Domino Island, Letiště Campo nell'Elba Marina Di Campo, Letiště Boloňa Guglielmo Marconi nebo Letiště Parma.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Pisa letiště Letiště Pisa Galileo Galilei, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 980 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Pisa na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Pisa, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Pisa?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Pisa

Které letecké společnosti létají do destinace Pisa?

Na základě našich dat jsou Ryanair, Lufthansa a ITA Airways nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Pisa. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Lufthansa do destinace Pisa

Lufthansa do destinace Pisa v průměrném týdnu létá přibližně 13krát. Typ nabídek, které s Lufthansa najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Václav Havel–Pisa byly nalezeny lety už od 3 806 Kč. Společnost Lufthansa získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,3/10.

Lety Ryanair do destinace Pisa

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Pisa je Ryanair (7,0/10, 749 recenzí). Většina letů Ryanair do destinace Pisa odlétá z letiště Londýn Všechna letiště, ale do destinace Pisa lze najít 5 letů Ryanair ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Ryanair nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 548 Kč (zpáteční letPraha Václav Havel–Pisa)


Oblíbené trasy do destinace Pisa

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Pisa za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Pisa
Nejkratší doba letu1hod 30min
Nejlevnější cena923 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Pisa


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Pisa.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Pisa, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Pisa vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Pisa hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Pisa a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.