Najděte levné lety do Kalamata

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 1/4
so 8/4

Užitečné informace a trendy týkající se letů Kalamata

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Kalamata a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Kalamata je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Kalamata byla 4 160 Kč/osobu, z města Vídeň, což je o 26 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Kalamata. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kalamata z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let do destinace Kalamata?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Kalamata (Zakynthos Dionsios Salomos), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod 10min v prvním případě a v druhém případě.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Kalamata

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Kalamata není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Kalamata, zvažte možnost letu na letiště Letiště Kithira (117 km od centra města Kalamata), Letiště Zakynthos Dionsios Salomos (134 km od centra města Kalamata) nebo Letiště Patras Araxos (138 km od centra města Kalamata).

Letiště Letiště Kalamata nabízí průměrnou cenu 1 265 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Kalamata. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Kalamata

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Kalamata

Které letecké společnosti létají do destinace Kalamata?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kalamata

Začněte plánovat cestu do destinace Kalamata


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Kalamata. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Kalamata lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.