Najděte levné lety do Tanzánie od 7 086 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 24/11
pá 1/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Tanzánie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Tanzánie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

7 086 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

15 315 Kč

Nejkratší doba letu

13hod 20min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Tanzánie za posledních 72 hodin je 7 086 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Tanzánie za posledních 72 hodin je 15 315 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Nejrychlejší let Česká republika–Tanzánie trvá 13hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Do destinace Tanzánie nabízí lety 7 leteckých společností, včetně Turkish Airlines, Qatar Airways a ISRAIR.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Tanzánie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Tanzánie a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Tanzánie?

Některá z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě jsou v destinaci Tanzánie. Nejoblíbenějším městem cestovatelů v destinaci Tanzánie je Zanzibar. Toto město si uživatelé stránek momondo vybírají jako místo příletu o 86 % častěji, než jiná města. Další oblíbená města v destinaci Tanzánie jsou Dar Es Salaam a Arusha.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Tanzánie?

Průměrná délka letu Česká republika–Tanzánie závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni je v průměru 12hod 55min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Zanzibar Letiště Kisauni zabere v průměru . V destinaci Tanzánie je nejoblíbenějším letištěm Zanzibar Letiště Kisauni.

Které letecké společnosti létají do destinace Tanzánie?

Lety do destinace Tanzánie nabízí celkem 6 společnosti/společností a flydubai je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 56 % těch, kdo letí do destinace Tanzánie, si ke své cestě vybere společnost flydubai. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti flydubai najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou Kenya Airways a Turkish Airlines.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Tanzánie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Tanzánie – Česká republika nejlevnější
Zanzibar
Zanzibar

Užitečné informace týkající se letů do destinace Tanzánie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Tanzánie

Který let do destinace Tanzánie je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Tanzánie za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Turkish Airlines, SWISS, a Etihad Airways, nabízející ceny 10 052 Kč, 11 881 Kč a 12 200 Kč.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Tanzánie?

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Tanzánie nejvýhodnější?

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Tanzánie je čtvrtek, a poté následuje středu. čtvrtek a středu jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Tanzánie nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, neděli je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Tanzánie letět.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Tanzánie?

Ceny pro letů do destinace Tanzánie se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Tanzániemísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Tanzánie vybírat z 8 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Tanzánie?

Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Tanzánie zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Tanzánie?

Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Tanzánie se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Tanzánie. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Tanzánie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Tanzánie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Tanzánie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Tanzánie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaDar Es Salaam14hod 20min16 279 Kč
PrahaZanzibar12hod 55min16 414 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Tanzánie

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Tanzánie?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Tanzánie. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Tanzánie?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Tanzánie využít stránky momondo?

Vyhledávání letů do destinace Tanzánie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Tanzánie.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Tanzánie s flexibilní rezervací?

Lety do destinace Tanzánie s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Tanzánie?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Tanzánie. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu do destinace Tanzánie chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Tanzánie a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Tanzánie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.