Vyhledávejte a najděte levné lety do Tanzánie

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Tanzánie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Tanzánie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

8 286 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

15 132 Kč

Nejkratší doba letu

13hod 00min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Tanzánie za posledních 72 hodin je 8 286 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Tanzánie za posledních 72 hodin je 15 132 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Nejrychlejší let Česká republika–Tanzánie trvá 13hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni).
Do destinace Tanzánie nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně KLM, Turkish Airlines a Ethiopian Air.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Tanzánie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Tanzánie a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Tanzánie je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Tanzánie za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Kenya Airways, Etihad Airways, a Emirates, nabízející ceny 8 714 Kč, 9 395 Kč a 10 095 Kč.
Zobrazit ceny od:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Tanzánie?

Některá z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě jsou v destinaci Tanzánie. Nejoblíbenějším městem cestovatelů v destinaci Tanzánie je Zanzibar. Toto město si uživatelé stránek momondo vybírají jako místo příletu o 668 % častěji, než jiná města. Další oblíbená města v destinaci Tanzánie jsou Dar Es Salaam a Arusha.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Tanzánie?

Průměrná délka letu Česká republika–Tanzánie závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Zanzibar Letiště Kisauni je v průměru 18hod 10min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Zanzibar Letiště Kisauni zabere v průměru . V destinaci Tanzánie je nejoblíbenějším letištěm Zanzibar Letiště Kisauni.

Které letecké společnosti létají do destinace Tanzánie?

Lety do destinace Tanzánie nabízí celkem 10 společnosti/společností a flydubai je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 42 % těch, kdo letí do destinace Tanzánie, si ke své cestě vybere společnost flydubai. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti flydubai najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou Turkish Airlines a Qatar Airways.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Tanzánie? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Tanzánie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Tanzánie – Česká republika nejlevnější
Zanzibar
Zanzibar

Užitečné informace týkající se letů do destinace Tanzánie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Tanzánie

Cena leteckého spojení do destinace Tanzánie se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 9 592 Kč nebo až za 100 761 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Tanzánie za 29 231 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 29 719 Kč je průměrná cena.

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Tanzánie je středu, a poté následuje úterý. středu a úterý jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Tanzánie nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, neděli je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Tanzánie letět.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Tanzánie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Tanzánie z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Tanzánie

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Tanzánie

Nejlevnější letové trasy do destinace Tanzánie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Tanzánie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaZanzibar18hod 10min15 874 Kč
PrahaDar Es Salaam17hod 55min15 961 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Tanzánie

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Tanzánie?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Tanzánie. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Tanzánie?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Oblíbené trasy do destinace Tanzánie

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Zanzibar
Nejkratší doba letu18hod 10min
Nejlevnější cena15 874 Kč
Lety Praha - Dar Es Salaam
Nejkratší doba letu17hod 55min
Nejlevnější cena15 961 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Tanzánie


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Tanzánie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Tanzánie.

Lety do destinace Tanzánie s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Tanzánie. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Tanzánie a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.