Najděte levné lety do Barcelony

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 5/2
ne 12/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Barcelony

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Barcelony

Nejlepší cena jednosměrné letenky

701 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 688 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 20min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Barcelona za posledních 72 hodin je 701 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Barcelona za posledních 72 hodin je 1 688 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejrychlejší let Česká republika–Barcelona trvá 2hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Do destinace Barcelona nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Vueling a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Barcelona

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Barcelona a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Barcelona nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Barcelona. Většina letenek se pohybuje okolo 2 104 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Barcelona zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Barcelona v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 2 455 Kč.

Který let do destinace Barcelona je naprosto nejlevnější?

380 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Barcelona v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Santa Cruz de Tenerife, který je o 80 % levnější, než většina letů do destinace Barcelona. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Barcelona z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Barcelona?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Barcelona (Barcelona Letiště Barcelona-El Prat), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod 20min v prvním případě a 10hod 30min v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Barcelona?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 60 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Barcelona. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 3 322 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Barcelona

Najděte nejlevnější lety na letiště Barcelona z města či letiště blízko vás
Praha
Barcelona Letiště Barcelona-El Prat

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Barcelona

Praha (PRG) – Barcelona (S37)

Lety Praha - Barcelona jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Barcelona. Průměrná cena je 3 322 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BARCELONAúnorO 37 % levnějšíLet Praha - Barcelona stojí v měsíci únor v průměru jen 2 104 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BARCELONAčervenecO 29% dražšíCena letů Praha - Barcelona je v měsíci červenec přibližně 4 274 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BARCELONAzáříO 160 % uživatelů navštívilo městoV měsíci září vyhledává lety Praha - Barcelona více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Barcelony

Podle většiny uživatelů stránek momondo představuje říjen nejlepší dobu, kdy letět do destinace Barcelona a navštívit památky jako La Rambla. Teplota v destinaci Barcelona se pohybují pod 21 stupni, ale je stále teplo a pravděpodobnost srážek je nízká.

Ti, kdo plánují dovolenou v destinaci Barcelona a chtějí navštívit pláž Barceloneta Beach, by si měli letenky zarezervovat na červenec nebo srpen.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Barcelona mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Girona (75 km od centra města Barcelona), letišti Letiště Reus (88 km od centra města Barcelona), letišti La Seu d'Urgell Letiště Aeroport De La Seu (124 km od centra města Barcelona) nebo letišti Letiště Lleida-Alguaire (142 km od centra města Barcelona), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Letiště Girona můžete najít nabídky v průměru za 1 887 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Do čtvrti Sants-Montjuïc se dostanete, přiletíte-li na letiště Barcelona Letiště Barcelona-El Prat v destinaci Barcelona (Sants-Montjuïc je od letiště nachází 9,1 km daleko).

Nejbližší letiště k turistické atrakci Barcelona City Centre je Barcelona Letiště Barcelona-El Prat, ve vzdálenosti 12,1 km.


Nabídky letenek do destinace Barcelona na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Barcelona, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Barcelona

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Barcelona

Které letecké společnosti létají do destinace Barcelona?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Barcelona

Které letecké společnosti létají do destinace Barcelona?

Vueling je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Barcelona vybere většina uživatelů stránek momondo. Ryanair, Eurowings a Lufthansa jsou pro let Česká republika–Barcelona také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Barcelona na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Letiště nedaleko Barcelona

Níže naleznete všechna letiště ve městě Barcelona spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Barcelona

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Barcelona za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Barcelona
Nejkratší doba letu2hod 20min
Nejlevnější cena1 731 Kč
Lety Brno - Barcelona
Nejkratší doba letu10hod 30min
Nejlevnější cena2 126 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Barcelona


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Barcelona je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Barcelona rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Barcelona, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Barcelona vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Cenová upozornění na lety do destinace Barcelona lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.