Najděte levné lety na letiště Gran Canaria Las Palmas

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Gran Canaria Las Palmas

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Gran Canaria Las Palmas

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 024 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 397 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 10min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Las Palmas de Gran Canaria za posledních 72 hodin je 1 024 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Las Palmas de Gran Canaria za posledních 72 hodin je 2 397 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas).
Nejrychlejší let Česká republika–Las Palmas de Gran Canaria trvá 8hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas).
Do destinace Las Palmas de Gran Canaria nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně TAP AIR PORTUGAL, Vueling a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Las Palmas de Gran Canaria

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Las Palmas de Gran Canaria a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Las Palmas de Gran Canaria nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Las Palmas de Gran Canaria je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 5 771 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. květen je další skvělou volbou pro cestu do destinace Las Palmas de Gran Canaria, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 6 492 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Las Palmas de Gran Canaria nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Las Palmas de Gran Canaria je úterý, kdy lze najít ceny už od 4 836 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není sobota, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Las Palmas de Gran Canaria s odletem v tento den (sobota) 8 251 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Las Palmas de Gran Canaria?

Délka letu Las Palmas de Gran Canaria–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas (nejoblíbenější letiště v destinaci Las Palmas de Gran Canaria), potom let zabere v průměru 5hod 10min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Las Palmas de Gran Canaria?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 46 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Las Palmas de Gran Canaria. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 7 807 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Las Palmas de Gran Canaria

Najděte nejlevnější lety na letiště Las Palmas de Gran Canaria z města či letiště blízko vás
Praha
Las Palmas de Gran Canaria

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Las Palmas de Gran Canaria

Praha (PRG) – Puerto del Rosario (FUE)

Lety Praha - Las Palmas de Gran Canaria jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Puerto del Rosario Fuerteventura. Průměrná cena je 6 568 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LAS PALMAS DE GRAN CANARIAledenO 26 % levnějšíLet Praha - Las Palmas de Gran Canaria stojí v měsíci leden v průměru jen 5 771 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LAS PALMAS DE GRAN CANARIAsrpenO 22% dražšíCena letů Praha - Las Palmas de Gran Canaria je v měsíci srpen přibližně 9 517 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LAS PALMAS DE GRAN CANARIAříjenO 402 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Las Palmas de Gran Canaria více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Las Palmas de Gran Canaria na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Las Palmas de Gran Canaria, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Které letecké společnosti létají do destinace Las Palmas de Gran Canaria?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Které letecké společnosti létají do destinace Las Palmas de Gran Canaria?

Pro let na trase Česká republika–Las Palmas de Gran Canaria si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Smartwings, Czech Airlines, Ryanair a Vueling. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Vueling do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Do destinace Las Palmas de Gran Canaria v průměrném týdnu najdete 34 letů se společností Vueling. Většina do destinace Las Palmas de Gran Canaria odlétá z letiště Madrid Letiště Adolfa Suáreze, což je nejoblíbenější trasa, kterou Vueling do destinace Las Palmas de Gran Canaria provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Vueling do destinace Las Palmas de Gran Canaria na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 2 518 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Vueling na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,6/10.

Lety Lufthansa do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Nabídky letů Lufthansa do destinace Las Palmas de Gran Canaria začínají od 2 926 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Lufthansa vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Letiště Frankfurt nad Mohanem je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Lufthansa do destinace Las Palmas de Gran Canaria, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Lufthansa má hodnocení 7,1/10 na základě 445 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Las Palmas de Gran Canaria

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Las Palmas de Gran Canaria za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Las Palmas de Gran Canaria
Nejkratší doba letu5hod 10min
Nejlevnější cena2 513 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Las Palmas de Gran Canaria


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Las Palmas de Gran Canaria, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Las Palmas de Gran Canaria, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Las Palmas de Gran Canaria. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.