Najděte levné lety do Ibiza

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Ibiza

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Ibiza

Nejlepší cena jednosměrné letenky

614 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 646 Kč

Nejkratší doba letu

6hod 00min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Ibiza za posledních 72 hodin je 614 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Ibiza).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Ibiza za posledních 72 hodin je 1 646 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Ibiza).
Nejrychlejší let Česká republika–Ibiza trvá 6hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Ibiza).
Do destinace Ibiza nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Lufthansa, SWISS a Iberia.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Ibiza

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Ibiza a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Ibiza nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Ibiza je úterý, kdy lze najít ceny už od 3 740 Kč. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Ibiza čtvrtek, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 7 081 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Ibiza nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Ibiza je odpoledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 3 752 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Ibiza je v poledne, kdy se ceny pohybují okolo 5 488 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Ibiza?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Ibiza přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Ibiza zabere v průměru 3hod 55min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Ibiza zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Ibiza?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Ibiza, pokud si let zarezervujete 34 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Ibiza přibližně za 4 716 Kč, pokud vyhledáváte 34 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Ibiza

Najděte nejlevnější lety na letiště Ibiza z města či letiště blízko vás
Praha
Ibiza

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Ibiza

Praha (PRG) – Palma de Mallorca (PMI)

Lety Praha - Ibiza jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Palma de Mallorca. Průměrná cena je 4 383 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IBIZAlistopadO 41 % levnějšíLet Praha - Ibiza stojí v měsíci listopad v průměru jen 2 546 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IBIZAsrpenO 47% dražšíCena letů Praha - Ibiza je v měsíci srpen přibližně 6 342 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IBIZAčervenecO 491 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Ibiza více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Ibiza

listopad bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Ibiza. Většina letenek se pohybuje okolo 2 546 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci listopad, potom si místo toho můžete let Česká republika – Ibiza zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Ibiza v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci listopad, ale průměrná cena je okolo 2 765 Kč.


Nabídky letenek do destinace Ibiza na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Ibiza, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Ibiza

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Ibiza

Které letecké společnosti létají do destinace Ibiza?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Ibiza

Které letecké společnosti létají do destinace Ibiza?

Na základě našich dat jsou Ryanair, Austrian Airlines, Lufthansa a KLM nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Ibiza. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Ryanair do destinace Ibiza

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Ibiza, je Ryanair. Do této destinace provozuje každý týden 6 letů. Většina z nich odlétá z letiště Barcelona Letiště Barcelona-El Prat a nejvýhodnější nabídka od společnosti Ryanair je za 2 226 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Ibiza, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Ryanair udělili hodnocení 7,0, a to na základě 1 066 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Ibiza

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Ibiza za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Ibiza
Nejkratší doba letu3hod 55min
Nejlevnější cena1 734 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Ibiza


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Ibiza. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Ibiza podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Ibiza mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Ibiza. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.