Najděte levné lety do Košice

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Košice

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Košice

Nejlepší cena jednosměrné letenky

703 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 101 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 10min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Košice za posledních 72 hodin je 703 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Košice Barca).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Košice za posledních 72 hodin je 1 101 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Košice Barca).
Nejrychlejší let Česká republika–Košice trvá 1hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Košice Barca).
Do destinace Košice nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně LOT a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Košice

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Košice a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Košice nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Košice. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 1 078 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Košice zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Košice v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 1 265 Kč.

Který let do destinace Košice je naprosto nejlevnější?

558 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Košice v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Roanoke, který je o 69 % levnější, než většina letů do destinace Košice. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Košice z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Košice nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Košice je pondělí, kdy lze najít ceny už od 1 904 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Nejdražším dnem pro lety do destinace Košice je sobota, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 4 789 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Košice nejlevnější?

Večer je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Košice. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 1 261 Kč. Letíte-li do destinace Košice večer, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Pokuste se vyhnout nákupu letenek ráno, protože stojí okolo 2 486 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Košice?

Délka letu Košice–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Košice Barca (nejoblíbenější letiště v destinaci Košice), potom let zabere v průměru 1hod 10min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Košice Barca, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Košice?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Košice přibližně 50 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 2 297 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Košice

Najděte nejlevnější lety na letiště Košice z města či letiště blízko vás
Praha
Košice

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Košice

Praha (PRG) – Košice (KSC)

Lety Praha - Košice jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Košice Barca. Průměrná cena je 2 297 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOŠICEúnorO 53 % levnějšíLet Praha - Košice stojí v měsíci únor v průměru jen 1 078 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOŠICEčervenO 56% dražšíCena letů Praha - Košice je v měsíci červen přibližně 3 584 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOŠICEčervenO 413 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Košice více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Košice

Cestující, kteří plánují letět do destinace Košice mohou případně najít levnější ceny na letišti Poprad Letiště Poprad/Tatry (84 km od centra města Košice), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Poprad Letiště Poprad/Tatry nabízí průměrnou cenu 1 777 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Košice. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Košice na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Košice, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Košice

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Košice

Které letecké společnosti létají do destinace Košice?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Košice

Které letecké společnosti létají do destinace Košice?

Na trase Česká republika–Košice mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Czech Airlines, Austrian Airlines a Smartwings. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Košice nabízet pravidelné lety.

Lety Austrian Airlines do destinace Košice

Austrian Airlines nabízí přibližně 12 letů do destinace Košice týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Vídeň a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Austrian Airlines přijde na 2 935 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Košice). Uživatelé společnosti Austrian Airlines udělili hodnocení 7,1/10 v rámci více než 157 recenzí na stránkách momondo.


Oblíbené trasy do destinace Košice

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Košice za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Košice
Nejkratší doba letu1hod 10min
Nejlevnější cena1 101 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Košice


Lety do ostatních měst Slovensko

Odezněla vaše láska pro destinaci Košice? Podívejte se na letenky do dalších měst Slovensko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Košice. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Košice lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Košice.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Košice a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.