Najděte levné lety na letiště Poprad/Tatry

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Poprad

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Poprad a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Poprad je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Roanoke - Poprad našli lety o 71 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Poprad. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Poprad z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Poprad?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Poprad přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Košice Barca zabere v průměru 1hod 10min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Košice Barca zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Poprad

Najděte nejlevnější lety na letiště Poprad z města či letiště blízko vás
Praha
Košice

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Poprad

Praha (PRG) – Košice (KSC)

Lety Praha - Poprad jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Košice Barca. Průměrná cena je 2 243 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Poprad/Tatry

Cestující, kteří plánují letět do destinace Poprad mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Košice Barca (81 km od centra města Poprad), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Poprad letiště Poprad Letiště Poprad/Tatry, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 826 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Poprad

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Poprad

Které letecké společnosti létají do destinace Poprad?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Poprad

Které letecké společnosti létají do destinace Poprad?

Na trase Česká republika–Poprad mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Czech Airlines, Austrian Airlines a Smartwings. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Poprad nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Poprad


Lety do ostatních měst Slovensko

Odezněla vaše láska pro destinaci Poprad? Podívejte se na letenky do dalších měst Slovensko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Poprad. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Poprad lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Poprad. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Poprad. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.