Najděte levné letenky Poprad

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nejlevnější letenky na letiště Poprad

Najděte nejlevnější lety na letiště Poprad z města či letiště blízko vás
Praha
Košice

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Poprad

Praha (PRG) – Košice (KSC)

Lety Praha - Poprad jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Košice Barca. Průměrná cena je 1 874 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Poprad?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Praha - Poprad našli lety o 74 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Poprad. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Poprad z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Poprad mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Košice Barca (81 km od centra města Poprad), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Poprad letiště Letiště Poprad/Tatry, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2 184 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Poprad?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Poprad

Které letecké společnosti létají do destinace Poprad?

Na trase Česká republika–Poprad mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Czech Airlines. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tato letecká společnost by měla do destinace Poprad nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Poprad


Lety do ostatních měst Slovensko

Odezněla vaše láska pro destinaci Poprad? Podívejte se na letenky do dalších měst Slovensko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Poprad. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Poprad lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Poprad. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Poprad. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.