• Přihlásit se
Preference ohledně soukromí
Česká republika (Čeština)
Čeština

Jak vám můžeme pomoct?

Zde můžete najít odpovědi na nejčastější dotazy týkající se společnosti momondo, našich stránek a jejich fungování. Pokud požadovanou odpověď nenajdete, kontaktujte nás prosím pomocí našeho formuláře pro zpětnou vazbu

Varování

Řada uživatelů byla kontaktován telefonicky, přes WhatsApp nebo e-mailem ze strany jedinců, kteří se vydávají za zástupce společnosti momondo, nabízejí rezervaci cesty a požadují platbu kartou či bankovním převodem. Někteří uživatelé byli také požádáni o číslo pasu či jiného průkazu totožnosti. Tyto e-maily, zprávy přes WhatsApp ani hovory nepocházejí od společnosti momondo, ale o podvodníků, kteří se vás snaží oklamat nebo jednají si jiným nekalým úmyslem. Neposkytujte údaje o své platební kartě ani neodesílejte peníze prostřednictvím bankovního převodu. Pokud jste číslo své platební karty poskytli, kontaktujte příslušnou banku a požádejte o zablokování karty. Pokud jste poskytli číslo svého cestovního pasu či průkazu totožnosti, kontaktuje policejní složky.

Nejčastější dotazy

Jak stránky momondo fungují

Letenky

Hotely

Auta

Profil

Kontakt

Momondo A/S Farvergade 10, 1 DK-1463 Copenhagen K Danmark

Registrační údaje společnosti Dánsko, CVR 20181397

Pamatujte:

Nejsme cestovní kancelář a letenky neprodáváme. Pokud máte otázky ohledně vaší rezervace, kontaktujte prosím příslušnou cestovní kancelář nebo leteckou společnost.

Zpětná vazba

Pokud byste nám chtěli zaslat vaši zpětnou vazbu nebo máte jakékoliv dotazy týkající se stránek momondo, použijte prosím tento formulář pro zpětnou vazbu.


Něco málo o stránkách momondo

Jak momondo funguje a jak to, že jsou tyto služby pro vás zdarma?

Najít nejlepší nabídky

Vyhledáváme a porovnáváme ceny letenek, hotelů a pronájmů aut v reálném čase, abyste mohli najít nejlevnější, nejrychlejší a nejlepší nabídky

Zcela transparentní ceny

Zobrazené ceny nejsou nikdy ovlivněny množstvím Vašich vyhledávání. Nepoužíváme soubory cookie k úpravě či navýšení cen

Důvěryhodně a zdarma

Naše stránky jsou zcela zdarma – žádné skryté poplatky – a a doporučují nás Frommer’s, CNN a the New York Times