O nás O nás

O nás

momondo je metavyhledávač pro cestovatele, jenž vyhledává a porovnává nejlepší nabídky letů, hotelů a půjčoven automobilů. Naše služba je zdarma, neúčtujeme žádné rezervační poplatky a nepoužíváme soubory cookies k navýšení cen.

Naše stránky

momondo je globální vyhledávač pro cestovatele, porovnávající nabídky letenek, hotelů a pronájmů aut.
Letenky, hotelové pokoje ani pronájmy aut neprodáváme – poskytneme vám přehled dostupných cestovních možností, nejaktuálnější dostupné ceny a necháme vás, abyste si vybrali nabídku, která vám vyhovuje. Jedním kliknutím se dostanete přímo na stránky daného poskytovatele cestovních služeb, kde můžete rezervaci provést.
V současnosti inspirujeme cestovatele ve více než 30 zemích a jsme celosvětově uznávanou značkou, díky našim jedinečným produktům a službám. Doporučují nás přední média, jako The Daily Telegraph, Forbes, Time a AOL a jsme držiteli ocenění v našem odvětví, jako Best Meta Search Website a Best Airfare Search Site.

Naše vize

Podle nás by měli být schopni cestovat úplně všichni. Naší vizí je svět, ve kterém jsou rozdíly zdrojem inspirace a rozvoje, nikoliv netolerance a předsudků. Našim cílem je dodávat odvahu a podporovat cestovatele, aby měli zájem a otevřenou mysl. Tak si všichni můžeme užívat lepší a rozmanitější svět kolem nás.

Otevřme brány světa dokořán

Naše společnost byla založena v roce 2006 a sídlíme v dánské Kodani. Značku momondo spravuje společnost KAYAK, která je součástí Booking Holdings Inc. Svou práci milujeme a jsme pyšní na to, že spolu s dalšími cestovateli pomáháme otevírat brány světa dokořán.

Chcete-li se dozvědět o našich cílech, navštivte momondo.cz/letsopenourworld.


Něco málo o stránkách momondo

Jak vyhledávač momondo funguje a jak to, že jsou tyto služby pro vás zdarma?

Najděte nejlepší nabídky

Vyhledáváme a porovnáváme ceny letenek, hotelů a pronájmů aut v reálném čase, abyste mohli najít nejlevnější, nejrychlejší a nejlepší nabídky

Zcela transparentní ceny

Zobrazené ceny nejsou nikdy ovlivněny množstvím Vašich vyhledávání. Nepoužíváme soubory cookie k úpravě či navýšení cen

Důvěryhodný a zdarma

momondo je zcela zdarma - žádné skryté poplatky - a doporučují nás Frommer’s, CNN a the New York Times