Najděte levné lety do Říma

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Říma

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Říma

Nejlepší cena jednosměrné letenky

489 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 111 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 40min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Řím za posledních 72 hodin je 489 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Řím Letiště Řím-Fiumicino).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Řím za posledních 72 hodin je 1 111 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Řím Letiště Řím-Fiumicino).
Nejrychlejší let Česká republika–Řím trvá 1hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–Řím Letiště Řím-Fiumicino).
Do destinace Řím nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Eurowings, Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Řím

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Řím a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Řím nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Řím. Většina letenek se pohybuje okolo 1 600 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Řím zarezervovat v měsíci březen. Lety do destinace Řím v měsíci březen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 1 978 Kč.

Který let do destinace Řím je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Řím za 1 225 Kč/osobu, což je o 42 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Řím. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Řím z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Řím nejlevnější?

Podle našich dat je pondělí nejméně drahým dnem pro let do destinace Řím. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 1 904 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu pátek, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Řím okolo 2 948 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Řím nejlevnější?

Podle našich dat je odpoledne nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Řím odpoledne. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Řím, s odletem odpoledne, za pouhých 2 136 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Řím je večer, kdy se ceny pohybují okolo 2 927 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Řím?

Délka letu Řím–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Řím Letiště Řím-Fiumicino (nejoblíbenější letiště v destinaci Řím), potom let zabere v průměru 1hod 40min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Řím Letiště Řím-Fiumicino, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Řím?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Řím je 60 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 2 549 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Řím

Najděte nejlevnější lety na letiště Řím z města či letiště blízko vás
Praha
Řím Letiště Řím-Fiumicino

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Řím

Praha (PRG) – Řím Letiště Řím-Fiumicino (FCO)

Lety Praha - Řím jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Řím Letiště Řím-Fiumicino. Průměrná cena je 2 434 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ŘÍMúnorO 37 % levnějšíLet Praha - Řím stojí v měsíci únor v průměru jen 1 600 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ŘÍMprosinecO 52% dražšíCena letů Praha - Řím je v měsíci prosinec přibližně 3 866 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ŘÍMdubenO 463 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Řím více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Říma

Cestující, kteří plánují letět do destinace Řím mohou případně najít levnější ceny na letišti Řím Letiště Řím-Fiumicino (24 km od centra města Řím), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Řím letiště Řím Letiště Řím Ciampino, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2 110 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, k návštěvě čtvrti Cassia Flaminia si zarezervuje let na letiště Řím Letiště Řím Ciampino ve městě Řím, které je od čtvrti Cassia Flaminia vzdálené 19,8 km.

Nejbližším letištěm k turistické atrakci Bazilika svatého Petra je Řím Letiště Řím Ciampino. Nachází se v destinaci Řím a je vzdáleno 16,4 km.


Nabídky letenek do destinace Řím na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Řím, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Řím

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Řím

Které letecké společnosti létají do destinace Řím?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Řím

Které letecké společnosti létají do destinace Řím?

Pro let na trase Česká republika–Řím si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Wizz Air, Ryanair, Vueling nebo Czech Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Vueling do destinace Řím

Do destinace Řím v průměrném týdnu najdete 35 letů se společností Vueling. Většina do destinace Řím odlétá z letiště Madrid Letiště Adolfa Suáreze, což je nejoblíbenější trasa, kterou Vueling do destinace Řím provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Vueling do destinace Řím na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 1 569 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Vueling na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,6/10.

Lety Ryanair do destinace Řím

Ryanair lety do destinace Řím většinou provozuje 12krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Catania Fontanarossa–Řím. Ryanair (hodnocení: 7,0, 1 081 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Řím. Nejvýhodnější let Ryanair do destinace Řím nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 744 Kč).


Letiště nedaleko Řím

Níže naleznete všechna letiště ve městě Řím spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Řím

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Řím za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Řím
Nejkratší doba letu1hod 40min
Nejlevnější cena1 089 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Řím


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Řím.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Řím, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Řím díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Řím. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.