Najděte levné lety do Thajska od 6 399 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
po 11/12
po 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Thajska

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Thajska

Nejlepší cena jednosměrné letenky

6 399 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

15 772 Kč

Nejkratší doba letu

20hod 10min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Thajsko za posledních 72 hodin je 6 399 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Thajsko za posledních 72 hodin je 15 772 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi).
Nejrychlejší let Česká republika–Thajsko trvá 20hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi).
Do destinace Thajsko nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Austrian Airlines, Turkish Airlines a Qatar Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Thajsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Thajsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Thajsko?

Pro uživatele momondo je v zemi Thajsko nejoblíbenějším městem Bangkok. Toto město naši uživatelé navštíví o 64 % častěji než jiná města, kterými se Thajsko chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Phuket a Koh Samui.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Thajsko?

Délka letu Česká republika–Thajsko se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 14hod 05min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Thajsko je let Brno Letiště Tuřany–Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Které letecké společnosti létají do destinace Thajsko?

Do destinace Thajsko pravidelně létá několik leteckých společností (13), ale mezi uživateli našich stránek jsou nejoblíbenější Turkish Airlines, Qatar Airways a Emirates. V posledním roce 43 %, kdo vyhledávali lety do destinace Thajsko, zvolilo cestu se společností Turkish Airlines. Díky tomu je mezi uživateli stránek momondo tou nejoblíbenější volbou.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Thajsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Thajsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Thajsko – Česká republika nejlevnější
Bangkok
Bangkok

Užitečné informace týkající se letů do destinace Thajsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Thajsko

Jaká oblíbená významná místa lze v destinaci Thajsko navštívit?

Které příletové letiště je pro návštěvu Pláž Lamai nejlepší?

Letiště, které je Pláž Lamai nejblíže, je Letiště Koh Samui, nacházející se ve městě Koh Samui. Plánujete-li návštěvu nebo pobyt v této oblasti, nejpraktičtějším příletovým letištěm je Letiště Koh Samui.

Který let do destinace Thajsko je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Thajsko za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Thai Vietjet Air, Thai AirAsia, a Thai Airways, nabízející ceny 515 Kč, 756 Kč a 1 369 Kč.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Thajsko?

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Thajsko?

Ceny pro letů do destinace Thajsko se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Thajskomísta vyhledává?

Od měsíce prosince 2023, si lze pro letů do destinace Thajsko vybírat z 23 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Thajsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Thajsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Thajsko?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Thajsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Thajsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Thajsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Thajsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Thajsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaBangkok14hod 05min15 727 Kč
PrahaPhuket16hod 30min15 975 Kč
PrahaKrabi15hod 50min20 932 Kč
PrahaRayong15hod 30min21 113 Kč
PrahaČiang Mai20hod 55min22 217 Kč
PrahaKoh Samui18hod 15min23 095 Kč
PrahaKhon Kaen22hod 20min28 300 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Thajsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Thajsko?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Thajsko. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Thajsko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Thajsko využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Thajsko je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Thajsko rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Thajsko s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Thajsko podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Thajsko?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Thajsko vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu do destinace Thajsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Thajsko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Thajsko a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Thajsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.