Pronájmy aut v Thajsku

Hledáte levný pronájem aut v Thajsku? Vyhledávejte právě zde!

Bangkok, Thajsko
7 říjen — 14 říjen
Stejné místo odevzdání
Bangkok, Thajsko
pá 7/10
poledne
pá 14/10
poledne
Věk řidiče
0

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Thajsko vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Pratunam23,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

Pratunam672,1 km

Nedaleké turistické atrakce:

Pratunam581,9 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Thajsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Thajsko

Pronájem aut Thajsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Thajsko a buďte připraveni na další cestu

Společnost keddy by Europcar většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Thajsko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností keddy by Europcar, často narazí na ceny již od 469 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností keddy by Europcar jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 610 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Thajsko, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny Europcar, jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu Europcar pro své cesty vybralo 60 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 6,0 z 10, od 9 uživatelů.

THAIRENTACAR má v destinaci Thajsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 32 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti THAIRENTACAR ? Bangkok je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Thajsko a najdete zde 6 poboček společnosti THAIRENTACAR .

Pronajmete-li si auto v destinaci Thajsko, berte na vědomí, že budete povinni jezdit celou dobu levé.

Destinace Thajsko dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 4,4, na škále od 1 do 7, kde 1 je nejnižší hodnocení. Díky tomu je Thajsko na 51. místě ze 137 zemí, v souvislosti se silničními podmínkami. Kvalita silnic v destinaci Thajsko se může lišit s ohledem na to, kde v rámci destinace cestujete.

V destinaci Thajsko je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,50 ‰. Různé regiony a města v destinaci Thajsko mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Thajsko je 20 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Thajsko je nejoblíbenějším typem vozu Mini. V posledních 30 dnech si Mini vybralo přibližně 31 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 449 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Thajsko za benzín zaplatíte 28,83 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Alžírsko, kde se průměrná cena pohybuje okolo 8,35 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 75,11 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Thajsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Thajsko

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Thajsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Thajsko

Začněte plánovat cestu na Thajsko


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Thajsko doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Thajsko prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Thajsko nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Thajsko.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Thajsko s možností důkladnější dezinfekce.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Thajsko můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.