Pronájmy aut v Gruzii

Hledáte levný pronájem aut v Gruzii? Vyhledávejte právě zde!

Tbilisi, Gruzie
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Tbilisi, Gruzie
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Gruzie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Gruzie

Pronájem aut Gruzie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Gruzie a buďte připraveni na další cestu

Tbilisi Cars je cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Gruzie a v některých regionech nabízí ceny již od 774 Kč na den. Pro srovnání, průměrná cena pronájmu aut v destinaci Gruzie je 1 133 Kč na den.

Avis je v současné chvíli nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Gruzie. Minulý měsíc si její služby vybralo 55 % uživatelů. Avis je také oblíbenou společností díky 1 recenzi a průměrnému hodnocení spokojenosti zákazníků 10,0 z 10. Berte na vědomí, že ve vámi vybrané destinaci v rámci země Gruzie nemusí být žádné pobočky Avis, proto mějte připravenou náhradní variantu.

Společnost keddy by Europcar má v destinaci Gruzie nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 10 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Gruzie navštívit, zvažte Batumi, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost keddy by Europcar zde má 4 pobočky, které najdete napříč celým územím.

Podle zákona jste v destinaci Gruzie povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

S ohledem na kvalitu silnic se destinace Gruzie umístila na 72. místě ze 137 zemí. Na škále od 1 do 7, kdy 7 je nejvyšší skóre, destinace Gruzie získala za kvalitu svých silnic skóre ve výši 3,9. Kvalita silnic v zemi se může lišit v závislosti na době vaší návštěvy a na počasí.

V destinaci Gruzie je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,20 ‰. Různé regiony a města v destinaci Gruzie mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Gruzie je 18 let a v této destinaci platí přísné zákony zakazující řidičům, kteří této věkové hranice nedosáhli, konzumovat alkohol před jízdou.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Gruzie je nejoblíbenějším typem vozu SUV. V posledních 30 dnech si SUV vybralo přibližně 32 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 1 441 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Gruzie 35,23 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Podle našich údajů nemá Gruzie ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Alžírsko se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,73 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 71,90 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Začněte plánovat cestu na Gruzie


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Gruzie doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Gruzie usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Gruzie a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Ano, stránky momondo pro pronájem aut v destinaci Gruzie nabízejí filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Gruzie.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Gruzie s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.