Pronájmy aut v Indonésii

Hledáte levný pronájem aut v Indonésii? Vyhledávejte právě zde!

Denpasar, Bali, Indonésie
13 prosinec — 20 prosinec
Stejné místo odevzdání
Denpasar, Bali, Indonésie
út 13/12
poledne
út 20/12
poledne
Věk řidiče

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Indonésie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Indonésie

Pronájem aut Indonésie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Indonésie a buďte připraveni na další cestu

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Indonésie společnost TRAC Astra. Díky 41 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Společnost TRAC Astra mívá pobočky ve všech nejnavštěvovanějších městech v destinaci Indonésie. Ve městě Denpasar například najdete 3 poboček společnosti TRAC Astra.

V destinaci Indonésie jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu levé. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Na základě našich údajů z roku 2019 se destinace Indonésie umístila na 80. místě s ohledem na kvalitu silnic. Tato země dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 3,7 ze 7, kde 7 je nejvyšší možné skóre. Berte prosím na vědomí, že na silniční podmínky během vašeho pobytu může mít také vliv počasí a práce na silnici.

0,00 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Indonésie můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Indonésie mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Indonésie je 21 let a v této destinaci platí přísné zákony zakazující řidičům, kteří této věkové hranice nedosáhli, konzumovat alkohol před jízdou.

Když přijde na pronájem auta v destinaci Indonésie, cestovatelé si rádi pronajímají Passenger Van. Ve skutečnosti si tento typ vozu v  posledních 30 dnech pronajalo 30 % uživatelů stránek momondo a zaplatilo v průměru 1 743 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Indonésie 20,10 Kč za litr. Podle našich údajů nemá Indonésie ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Alžírsko se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,63 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 68,37 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Indonésie

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Indonésie

Začněte plánovat cestu na Indonésie


Oblíbené destinace momondo

Objevte doporučené destinace, kde si ostatní uživatelé po celý rok rádi pronajímají auto

Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Indonésie použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Stránky momondo vám umožní najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta v destinaci Indonésie prostřednictvím užitečných filtrů, díky kterým výsledky vyhledávání zúžit. Tyto filtry mimo jiné zahrnují: cenu, typ vozu, autopůjčovnu a konkrétní podmínky, které vám budou vyhovovat.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Indonésie nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Indonésie na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Indonésie.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Indonésie s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.