Pronájmy aut Catania, Sicílie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Catania, Sicílie? Vyhledávejte právě zde!

Catania, Sicílie, Itálie
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Catania, Sicílie, Itálie
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Catania, Sicílie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Catania, Sicílie
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Peugeot 208
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen C4
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

13 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Rapid Spaceback
Peugeot 308 SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

16 Kč/den

26 únor–5 březen
Peugeot 308 SW
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

16 Kč/den

26 únor–5 březen
Kia Cee'd SW
Nissan Qashqai
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

25 Kč/den

26 únor–5 březen
Nissan Qashqai
Skoda Yeti
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

44 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Yeti
Skoda Superb Combi
nebo podobný – Kombi vyšší střední třídy
Až 5 pasažérů

131 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Superb Combi
Citroen Grand C4 SpaceTourer
nebo podobný – Standardní kombi
Až 5 pasažérů
5dvéřové vozy

33 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen Grand C4 SpaceTourer

Nabídky pronájmu aut Catania, Sicílie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Catania

Auta Malý vůz

232 Kč - 1 480 Kč

Všechny typy aut

232 Kč - 3 819 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Catania, Itálie je 804 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 232 Kč na den je o 72% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 47 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Catania, Itálie je 1 718 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 272 Kč na den je o 85% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 12 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Catania, Itálie je 2 021 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 1 163 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 25 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Velký vůz v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Catania, Itálie je 1 126 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 568 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 26 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Peugeot 208
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Catania

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Catania, Sicílie

Enterprise

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

10,0

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,9

Komfort

8,9

Celkové hodnocení

8,9

Vyzvednutí/odevzdání

8,6

Value

8,6

Budget

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,2

Komfort

5,5

Celkové hodnocení

4,5

Vyzvednutí/odevzdání

5,2

Value

4,2

Hertz

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,2

Komfort

6,0

Celkové hodnocení

4,4

Vyzvednutí/odevzdání

2,8

Value

3,2

Sunnycars

9 autopůjčoven

keddy by Europcar

4 autopůjčovny

MAGGIORE

4 autopůjčovny

MEGADRIVE

4 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Catania v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Catania.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Centauro

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

207 Kč

Nejoblíbenější model

Renault Twingo
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Catania na stránkách momondo je tento měsíc Centauro. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří B-Rent a Dollar.
Autopůjčovny v destinaci Catania v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Catania je 207 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 268 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Catania je v posledních 7 dnech Renault Twingo. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat 500L.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Catania

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Catania

Pronajaté auto v destinaci Catania – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Catania a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Catania lze obecně najít se společností AcaRent. Při rezervaci se společností AcaRent můžete najít auta k pronájmu už od 1,54/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania je 3,44/den.

U pronájmu auta v destinaci Catania od oblíbené autopůjčovny, jako je Enterprise, Alamo a Dollar bude většinou k dispozici zrušení rezervace zdarma. Ačkoliv společnost momondo nemá žádnou kontrolu nad podmínkami zrušení pronájmu aut v destinaci Catania, můžeme vám pomoct najít to nejlevnější auto k pronájmu pro vaši nadcházející cestu.

Auto ve standardní třídě je ideální volbou k pronájmu při návštěvě destinace Catania v měsíci březen. Catania má v měsíci březen průměrné srážky 35 mm a teplota se pohybuje okolo 14 °C. Tyto podmínky jsou jako stvořené pro auto ve standardní třídě, které si snadno poradí s trochou deště a zvládá dobře i pokles teploty. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Catania vás přijde v průměru na 326 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Catania je 50 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. Catania má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 90 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci Catania na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 130 km/h.

V destinaci Catania se teplota v měsíci únor běžně pohybuje okolo 11 °C a můžete očekávat srážky okolo 53 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Plánujete-li v měsíci únor z města Catania autem cestovat po regionu Sicílie, můžete očekávat, že se teplota bude pohybovat okolo 11 °C a možné srážky během měsíce budou přibližně 51 mm.


Auta k pronájmu na oblíbených letištích v blízkosti destinace Catania

Pronajměte si auto na jednom z těchto oblíbených letišť v blízkosti destinace Catania

Začněte plánovat cestu na Catania


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Catania použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Catania, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Catania se zrušením rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Catania, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Catania.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Catania nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.