Pronájmy aut Catania, Sicílie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Catania, Sicílie? Vyhledávejte právě zde!

Catania, Sicílie, Itálie
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Catania, Sicílie, Itálie
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Catania, Sicílie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Catania, Sicílie
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

26 Kč/den

21 říjen–21 říjen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C3
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

7 Kč/den

8 září–14 září
Kia Cee'd SW
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

9 Kč/den

8 září–14 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

7 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

13 Kč/den

8 září–14 září
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

5 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C4
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

14 Kč/den

8 září–14 září
Kia Cee'd SW

Nabídky pronájmu aut Catania, Sicílie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Catania

Auta Malý vůz

409 Kč - 1 738 Kč

Všechny typy aut

504 Kč - 4 276 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Catania, Itálie je 815 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 409 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 49 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Catania, Itálie je 1 697 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 639 Kč na den je o 63% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 8 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Catania, Itálie je 1 139 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Catania, Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 629 Kč na den je o 45% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 28 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Catania. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Catania se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Catania nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

5 Kč/den

8 září–14 září
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Catania

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Catania, Sicílie
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

10,0
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,9

Komfort

7,9

Celkové hodnocení

7,9

Vyzvednutí/odevzdání

7,9

Value

8,9
9 autopůjčoven
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
3 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Catania v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Catania.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Viaggiare Rent

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

799 Kč

Nejoblíbenější model

Smart Fortwo
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Catania na stránkách momondo je tento měsíc Viaggiare Rent. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří OptimoRent a AcaRent.
Autopůjčovny v destinaci Catania v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Catania je 799 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 271 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Catania je v posledních 7 dnech Smart Fortwo. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat 500.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Catania

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Catania

Pronajaté auto v destinaci Catania – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Catania a buďte připraveni na další cestu

září v destinaci Catania byla průměrná cena na základě vyhledávání pronájmu na víkend 1 523 Kč, ale někteří uživatelé našli nabídky už od 1 523 Kč. 987 Kč je běžná nabídka týdenního pronájmu v destinaciCatania,ale pro září lze často narazit na ceny už od 701 Kč, v závislosti na vašich požadavcích.

Nejlevnější autopůjčovna v destinaci Catania je AcaRent, průměrná denní sazba v jejích 2 pobočkách v destinaci Catania je 904 Kč. Nejlevnější nabídka autopůjčovny AcaRent v destinaci Catania, kterou uživatelé stránek momondo našli, je 556 Kč.

U pronájmu auta v destinaci Catania od oblíbené autopůjčovny, jako je Enterprise, WowRent a B-Rent bude většinou k dispozici zrušení rezervace zdarma. Ačkoliv společnost momondo nemá žádnou kontrolu nad podmínkami zrušení pronájmu aut v destinaci Catania, můžeme vám pomoct najít to nejlevnější auto k pronájmu pro vaši nadcházející cestu.

Auto ve standardní třídě je ideální volbou k pronájmu při návštěvě destinace Catania v měsíci září. Catania má v měsíci září průměrné srážky 106 mm a teplota se pohybuje okolo 19 °C. Tyto podmínky jsou jako stvořené pro auto ve standardní třídě, které si snadno poradí s trochou deště a zvládá dobře i pokles teploty. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Catania vás přijde v průměru na 2 341 Kč/den.

Autopůjčovna SICILY BY CAR je v destinaci Catania, Itálie velmi oblíbená, protože zde má více poboček, než kterákoliv jiná autopůjčovna. Ve městě Catania, Itálie najdete 2 pobočky a za pronájem auta v destinaci Catania, Itálie můžete očekávat sazbu 1 785 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Catania je 50 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. Catania má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 90 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci Catania na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 130 km/h.

V destinaci Catania se teplota v měsíci srpen běžně pohybuje okolo 26 °C a můžete očekávat srážky okolo 9 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Plánujete-li v měsíci srpen z města Catania autem cestovat po regionu Sicílie, můžete očekávat, že se teplota bude pohybovat okolo 25 °C a možné srážky během měsíce budou přibližně 10,3 mm.


Auta k pronájmu na oblíbených letištích v blízkosti destinace Catania

Pronajměte si auto na jednom z těchto oblíbených letišť v blízkosti destinace Catania

Začněte plánovat cestu na Catania


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Catania použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Catania, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Catania se zrušením rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Catania, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Catania.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Catania nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.