Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut New York

Hledáte levný pronájem aut v destinaci New York? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
ne 21/7
ne 28/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut New York

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu New York
Ekonomická třída1 209 Kč/den
Nižší střední třída954 Kč/den
Střední třída1 033 Kč/den
Standard1 392 Kč/den
Vyšší střední třída1 380 Kč/den
Mini dodávka2 875 Kč/den
SUV vyšší střední třídy2 532 Kč/den
Doporučeno poskytovatelem1 209 Kč/den
SUV nižší střední třídy1 269 Kč/den
SUV střední třídy1 347 Kč/den
SUV standardní1 472 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Informace a trendy ohledně pronájmu aut New York

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta New York

Která autopůjčovna je v destinaci New York nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci New York lze obecně najít se společností Dollar. Při rezervaci se společností Dollar můžete najít auta k pronájmu už od 863 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci New York je 1 216 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci New York nejvíce poboček?

Hertz má z  autopůjčoven v destinaci New York nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in New York pronajímá?

K pronájmu auta in New York volí většina našich uživatelů Toyota RAV4 v průměru za 1 302 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Toyota Corolla, v průměru za 1 278 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Toyota RAV4 in New York už za 884 Kč/den a Toyota Corolla za pouhých 779 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut New York nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci New York

Malý vůzaut

1 000 Kč - 3 901 Kč

Všechny typy aut

1 029 Kč - 4 544 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci New York, Spojených států je 1 655 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 000 Kč na den je o 40% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 18 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci New York nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci New York, Spojených států je 1 720 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 092 Kč na den je o 37% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 14 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci New York nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci New York, Spojených států je 1 825 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 1 361 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 9 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůzauto v destinaci New York nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci New York, Spojených států je 2 193 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 383 Kč na den je o 37% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 9 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci New York nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci New York, Spojených států je 1 176 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je června. Cena pouhých 1 531 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 42 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu luxusníauto v destinaci New York, Spojených států je 1 051 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusníauto v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je května. Cena pouhých 1 298 Kč na den je o 23% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusníauto je běžně o 48 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

954 Kč/den

22 srpen–30 srpen
Opel Crossland X
Citroen C1
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

1 209 Kč/den

10 srpen–24 srpen
Citroen C1

Rejstřík autopůjčoven New York

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci New York

Kyte

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

6,0

Alamo

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,5

Komfort

8,5

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,3

Value

8,2

National

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,5

Komfort

8,3

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,3

Value

7,9

Enterprise Rent-A-Car

16 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,1

Komfort

8,3

Celkové hodnocení

8,2

Vyzvednutí/odevzdání

8,1

Value

7,8

Avis

13 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,5

Komfort

7,5

Celkové hodnocení

7,0

Vyzvednutí/odevzdání

7,0

Value

6,8

Hertz

18 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,2

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

6,5

Vyzvednutí/odevzdání

6,5

Value

6,3

Sixt

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

6,3

Vyzvednutí/odevzdání

6,3

Value

6,2

Budget

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,1

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

6,2

Vyzvednutí/odevzdání

6,1

Value

6,5

Pronájem auta v destinaci New York v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace New York.

Oblíbené typy aut

Intermediate, Economy, Standard

Nejlevnější auto k pronájmu

958 Kč

Nejoblíbenější model

Toyota RAV4
Autopůjčovny v destinaci New York v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Intermediate, Economy, Standard.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci New York je 958 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 143 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci New York je v posledních 7 dnech Toyota RAV4. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Toyota Corolla.

Pronajaté auto v destinaci New York – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci New York a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci New York, New York účtován poplatek?

Každá autopůjčovna v destinaci New York má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci New York patří Alamo, Enterprise Rent-A-Car a Avis, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci New York v měsíci srpen?

Většina cestovatelů si při návštěvě destinace New York v měsíci srpen zvolí pronájem auta ve standardní třídě. V měsíci srpen je zde průměrná teplota 21 °C a srážky okolo 94 mm a auto ve standardní třídě si s těmito podmínkami hravě poradí. Jedná se o ideální auto k pronájmu na mokré silnice a teploty nad nulou. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci New York vás přijde v průměru na 1 532 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci New York, New York?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci New York je 40 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. New York má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 120 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci New York na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 120 km/h.

Které autopůjčovny nabízejí in New York pronájem vozu Toyota RAV4?

Jaké je v destinaci New York, NY v měsíci červenec počasí?

V destinaci New York se teplota v měsíci červenec běžně pohybuje okolo 25 °C a můžete očekávat srážky okolo 114 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Je počasí ve městě New York podobné jako ve zbytku regionu New York?

Teplota v regionu New York se v měsíci červenec většinou pohybuje okolo 23 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 97 mm srážek. Plánujete-li z města New York autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci New York?

Ceny pro aut v destinaci New York jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci New Yorkvyhledává?

Pro aut v destinaci New York si lze od měsíce července 2024 vybrat z 131 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci New York?

V různých zemí, včetně destinace New York, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci New York?

Za účelem pronájmu auta v destinaci New York musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci New York použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci New York použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci New York?

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci New York, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci New York se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci New York se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci New York auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci New York.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci New York, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci New York.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci New York s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci New York konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace New York

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
ne 21/7
poledne
ne 28/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci New York