Pronájem aut New York

Hledáte levný pronájem aut v destinaci New York? Vyhledávejte právě zde!

New York, NY, Spojené státy
3 prosinec — 10 prosinec
New York, NY, Spojené státy
ne 3/12
poledne
ne 10/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut New York

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta New York

Která autopůjčovna je v destinaci New York nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci New York lze obecně najít se společností Skrytá autopůjčovna. Při rezervaci se společností Skrytá autopůjčovna můžete najít auta k pronájmu už od 796 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci New York je 1 069 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci New York nejvíce poboček?

Hertz má z  autopůjčoven v destinaci New York nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in New York pronajímá?

K pronájmu auta in New York volí většina našich uživatelů Ford Edge v průměru za 1 855 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Chevrolet Tahoe, v průměru za 2 739 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Ford Edge in New York už za 1 076 Kč/den a Chevrolet Tahoe za pouhých 2 136 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut New York nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci New York

Malý vůz cars

1 137 Kč - 2 467 Kč

Všechny typy aut

1 371 Kč - 2 936 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci New York, Spojených států je 1 761 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 137 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 15 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci New York, Spojených států je 2 077 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 905 Kč na den je o 57% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 2 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci New York, Spojených států je 1 499 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 941 Kč na den je o 38% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 27 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci New York, Spojených států je 2 187 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 905 Kč na den je o 59% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 7 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci New York, Spojených států je 1 694 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je března. Cena pouhých 1 734 Kč na den je o 2% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 18 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu luxusní car v destinaci New York, Spojených států je 850 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusní car v destinaci New York, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 941 Kč na den je o 10% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusní car je běžně o 59 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci New York. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci New York se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven New York

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci New York

Kyte

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

6,0

Enterprise Rent-A-Car

16 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,3

Komfort

8,5

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,4

Value

8,0

Alamo

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,5

Komfort

8,5

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,3

Value

8,2

National

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,6

Komfort

8,5

Celkové hodnocení

8,5

Vyzvednutí/odevzdání

8,4

Value

8,0

Avis

13 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,5

Komfort

7,5

Celkové hodnocení

7,0

Vyzvednutí/odevzdání

7,0

Value

6,8

Hertz

18 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,3

Komfort

7,3

Celkové hodnocení

6,6

Vyzvednutí/odevzdání

6,6

Value

6,5

Budget

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,1

Komfort

7,2

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,3

Value

6,6

Sixt

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,3

Value

6,3

Pronájem auta v destinaci New York v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace New York.

Oblíbené typy aut

SUV, Intermediate, Economy

Nejlevnější auto k pronájmu

796 Kč

Nejoblíbenější model

Ford Edge
Autopůjčovny v destinaci New York v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: SUV, Intermediate, Economy.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci New York je 796 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 069 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci New York je v posledních 7 dnech Ford Edge. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Chevrolet Tahoe.

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci New York vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

New York City Center21,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

New York City Center18,1 km

Nedaleké turistické atrakce:

New York City Center9,1 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci New York

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci New York

Pronajaté auto v destinaci New York – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci New York a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci New York, New York účtován poplatek?

Každá autopůjčovna v destinaci New York má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci New York patří Alamo, Enterprise Rent-A-Car a Avis, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci New York, New York?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci New York je 40 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. New York má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 120 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci New York na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 120 km/h.

Které autopůjčovny nabízejí in New York pronájem vozu BMW X3?

Jaké je v destinaci New York, NY v měsíci listopad počasí?

V destinaci New York se teplota v měsíci listopad běžně pohybuje okolo 9 °C a můžete očekávat srážky okolo 86 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Je počasí ve městě New York podobné jako ve zbytku regionu New York?

Teplota v regionu New York se v měsíci listopad většinou pohybuje okolo 7 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 94 mm srážek. Plánujete-li z města New York autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci New York?

Ceny pro aut v destinaci New York jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci New Yorkvyhledává?

Pro aut v destinaci New York si lze od měsíce listopadu 2023 vybrat z 127 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci New York?

V různých zemí, včetně destinace New York, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci New York?

Za účelem pronájmu auta v destinaci New York musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci New York použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci New York použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci New York?

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci New York, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci New York se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci New York se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci New York auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci New York.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci New York, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci New York.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci New York s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci New York konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace New York

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.