Pronájmy aut Puerto del Rosario, Kanárské ostrovy

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Puerto del Rosario, Kanárské ostrovy? Vyhledávejte právě zde!

Puerto del Rosario, Fuerteventura, Španělsko
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Puerto del Rosario, Fuerteventura, Španělsko
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Puerto del Rosario, Kanárské ostrovy nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Puerto del Rosario

Auta Malý vůz

307 Kč - 1 360 Kč

Všechny typy aut

307 Kč - 1 360 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Puerto del Rosario, Španělska je 555 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Puerto del Rosario, Španělska pronajmout, je května. Cena pouhých 307 Kč na den je o 45% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 1 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Puerto del Rosario. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Puerto del Rosario se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Puerto del Rosario

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Puerto del Rosario, Kanárské ostrovy

Sixt

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

6,0

Top Car Canary

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

4,0

Komfort

4,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

2,0

Budget

1 autopůjčovna
Přehled

Čistota

7,4

Komfort

5,9

Celkové hodnocení

5,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,4

Value

4,9

Sunnycars

5 autopůjčoven

Hertz

2 autopůjčovny

ORLANDO

2 autopůjčovny

Thrifty

2 autopůjčovny

Ace

1 autopůjčovna

Pronájem auta v destinaci Puerto del Rosario v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Puerto del Rosario.

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

324 Kč

Nejoblíbenější model

Seat Toledo
Autopůjčovny v destinaci Puerto del Rosario v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Puerto del Rosario je 324 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 355 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario je v posledních 7 dnech Seat Toledo. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Suzuki Vitara/Escudo.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Puerto del Rosario

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Puerto del Rosario

Pronajaté auto v destinaci Puerto del Rosario – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Puerto del Rosario a buďte připraveni na další cestu

Nejlepší nabídky víkendového pronájmu auta v destinaci Puerto del Rosario březen začínají od 743 Kč, až po 743 Kč. Nejnižší cena za týdenní pronájem byla 398 Kč, další nabídky se pohybovaly okolo 398 Kč.

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario lze obecně najít se společností Goldcar Rental SP. Při rezervaci se společností Goldcar Rental SP můžete najít auta k pronájmu už od 14,85/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Puerto del Rosario je 16,27/den.

Většina autopůjčoven v destinaci Puerto del Rosario nabízí zrušení rezervace zdarma. Na stránkách momondo vám vždy dáme vědět, zda konkrétní autopůjčovna, jako Top Car Canary, INTERRENT a Budget, účtuje poplatek za zrušení rezervace těm cestovatelům, kteří na poslední chvíli potřebují změnit své plány.

Nejvyšší povolená rychlost pro jízdu městem Puerto del Rosario je 50 km/h. Tato rychlost se také může vztahovat na okolní města a městské části. Povolená rychlost mimo obec v okolí města Puerto del Rosario je 100 km/h a pro dálnice je to 120 km/h. Tyto limity se mohou měnit, sledujte tedy prosím silniční značení.

Během měsíce únor se průměrná teplota v destinaci Puerto del Rosario pohybuje okolo 16 °C a lze očekávat srážky okolo 14 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Puerto del Rosario pronajmout auto, užitečné.

Teplota v regionu Kanárské ostrovy se v měsíci únor většinou pohybuje okolo 17 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 24,6 mm srážek. Plánujete-li z města Puerto del Rosario autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.


Začněte plánovat cestu na Puerto del Rosario


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Puerto del Rosario doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Puerto del Rosario a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Auta k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Puerto del Rosario můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.