Pronájem aut Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko? Vyhledávejte právě zde!

Las Palmas de Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko
10 březen — 17 březen
Stejné místo odevzdání
Las Palmas de Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko
st 10/3
poledne
st 17/3
poledne

Rejstřík půjčoven aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko
Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 10.0

Hodnocení založené na 2 recenzích

Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 10.0

Hodnocení založené na 1 recenzi

Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 9.4

Hodnocení založené na 2 recenzích


Vzdálenost k oblíbeným hotelům z letiště Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko

Zaparkujte a ubytujte se v jednom z těchto oblíbených hotelů nedaleko půjčovny aut na letišti Letiště Las Palmas de Gran Canaria Gran Canaria Las Palmas

Pronájem aut Las Palmas de Gran Canaria

V měsíci březen jsme zatím pro uživatele stránek momondo provedli 1 vyhledávání pronájmu aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria.

Jaká opatření v oblasti čistoty autopůjčovny v destinaci Las Palmas de Gran Canaria zavadí za účelem omezení šíření onemocnění COVID-19?

Avis, Hertz a Enterprise jsou některými z autopůjčoven, které aktualizovaly svůj proces čištění vozidel v destinaci Las Palmas de Gran Canaria s ohledem na onemocnění COVID-19. Ačkoliv čistota vozidel byla vždy důležitá, mnoho společností se ji pokouší ještě více vylepšit, aby jejich vozidla splňovala nejvyšší standardy s ohledem na bezpečnost. Prohlédněte si kompletní seznam možností dostupných v destinaci Las Palmas de Gran Canaria. Podmínky autopůjčoven se mohou měnit. Snažíme se poskytovat co nejaktuálnější údaje, ale informace vždy zkontrolujte také z daným poskytovatelem služeb.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko účtován poplatek?

Většina autopůjčoven v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, se kterými spolupracujeme, neúčtuje poplatek za zrušení rezervace. To znamená, že pokud dojde k nečekané změn vašich plánů, mnoho autopůjčoven v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, jako Avis, Hertz a ORLANDO , často nabízí zrušení zdarma v závislosti na tom, kdy jste rezervaci provedli.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko?

Nejvyšší povolená rychlost pro jízdu městem Las Palmas de Gran Canaria je 50 km/h. Tato rychlost se také může vztahovat na okolní města a městské části. Povolená rychlost mimo obec v okolí města Las Palmas de Gran Canaria je 100 km/h a pro dálnice je to 120 km/h. Tyto limity se mohou měnit, sledujte tedy prosím silniční značení.

Jaké je v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko v měsíci březen počasí?

V destinaci Las Palmas de Gran Canaria se teplota v měsíci březen běžně pohybuje okolo 19 °C a můžete očekávat srážky okolo 14 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Jaké auto momnondo doporučuje s ohledem na počasí v destinaci březen?

Teploty v destinaci Las Palmas de Gran Canaria během měsíce březen bývají obvykle vysoké. momondo proto doporučuje pronájem kabrioletu, abyste si mohli užívat skvělého místního počasí.

Je počasí ve městě Las Palmas de Gran Canaria podobné jako ve zbytku regionu Kanárské ostrovy?

Teplota v regionu Kanárské ostrovy se v měsíci březen většinou pohybuje okolo 18 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 19 mm srážek. Plánujete-li z města Las Palmas de Gran Canaria autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.


Auta v ostatních městech v destinaci Španělsko

Prohlédněte si nabídky autopůjčoven ve městech jako Palma de Mallorca, Málaga a Barcelona v destinaci Španělsko.

Začněte plánovat cestu do destinace Las Palmas de Gran Canaria