Pronájmy aut Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy? Vyhledávejte právě zde!

Las Palmas de Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko
7 prosinec — 14 prosinec
Stejné místo odevzdání
Las Palmas de Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko
st 7/12
poledne
st 14/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria

Auta Malý vůz

176 Kč - 696 Kč

Všechny typy aut

176 Kč - 1 698 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělska je 381 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Španělska pronajmout, je února. Cena pouhých 176 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 28 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Las Palmas de Gran Canaria. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Las Palmas de Gran Canaria se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Las Palmas de Gran Canaria

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy

Turisprime

1 autopůjčovna
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

6,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Sunnycars

3 autopůjčovny

Cicar

2 autopůjčovny

AeroDrive

1 autopůjčovna

Avis

1 autopůjčovna

Cooltra

1 autopůjčovna

Enterprise

1 autopůjčovna

Go By Car

1 autopůjčovna

Pronájem auta v destinaci Las Palmas de Gran Canaria v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Las Palmas de Gran Canaria.

Nejlevnější auto k pronájmu

348 Kč

Nejoblíbenější model

Volkswagen up!
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Las Palmas de Gran Canaria je 348 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 364 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Las Palmas de Gran Canaria je v posledních 7 dnech Volkswagen up!. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Class Mini Car.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Las Palmas de Gran Canaria

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Las Palmas de Gran Canaria

Pronajaté auto v destinaci Las Palmas de Gran Canaria – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější pronájmy aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria najdete se společností Avis, která má v tomto městě 1 pobočku. Uživatelé stránek momondo našli denní sazbu už od 348 Kč, zatímco průměrná sazba pronájmu aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria se společností Avis je 364 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost pro jízdu městem Las Palmas de Gran Canaria je 50 km/h. Tato rychlost se také může vztahovat na okolní města a městské části. Povolená rychlost mimo obec v okolí města Las Palmas de Gran Canaria je 100 km/h a pro dálnice je to 120 km/h. Tyto limity se mohou měnit, sledujte tedy prosím silniční značení.

V destinaci Las Palmas de Gran Canaria se teplota v měsíci listopad běžně pohybuje okolo 21 °C a můžete očekávat srážky okolo 18 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Teplota v regionu Kanárské ostrovy se v měsíci listopad většinou pohybuje okolo 20 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 25,9 mm srážek. Plánujete-li z města Las Palmas de Gran Canaria autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.


Kategorie aut, které jsou v destinaci Las Palmas de Gran Canaria oblíbené

Pronajměte si jednu z těchto oblíbených kategorií aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria

Začněte plánovat cestu na Las Palmas de Gran Canaria


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Las Palmas de Gran Canaria použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Las Palmas de Gran Canaria na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria se zrušením rezervace zdarma.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Las Palmas de Gran Canaria nabízejí.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria s možností důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Las Palmas de Gran Canaria s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.