Pronájmy aut Ponta Delgada, Azory

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Ponta Delgada, Azory? Vyhledávejte právě zde!

Ponta Delgada, Portugalsko
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Ponta Delgada, Portugalsko
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Ponta Delgada, Azory nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Ponta Delgada

Auta Malý vůz

412 Kč - 3 385 Kč

Všechny typy aut

413 Kč - 5 828 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Ponta Delgada, Portugalska je 1 172 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Ponta Delgada, Portugalska pronajmout, je března. Cena pouhých 412 Kč na den je o 65% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 30 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Ponta Delgada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Ponta Delgada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Ponta Delgada

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Ponta Delgada, Azory

Ilha Verde

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,4

Komfort

8,5

Celkové hodnocení

8,6

Vyzvednutí/odevzdání

8,8

Value

8,8

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,9

Komfort

7,9

Celkové hodnocení

5,9

Vyzvednutí/odevzdání

5,9

Value

4,9

Sunnycars

6 autopůjčoven

Wayzor

6 autopůjčoven

ANC Azores Holidays

4 autopůjčovny

Autatlantis

4 autopůjčovny

AbbyCar Car Rentals

3 autopůjčovny

AZORESCAR

3 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Ponta Delgada v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Ponta Delgada.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Autatlantis

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

834 Kč

Nejoblíbenější model

Toyota Aygo
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Ponta Delgada na stránkách momondo je tento měsíc Autatlantis. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří AbbyCar Car Rentals a Avis.
Autopůjčovny v destinaci Ponta Delgada v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Ponta Delgada je 834 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 293 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada je v posledních 7 dnech Toyota Aygo. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Class Mini Car.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Ponta Delgada

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Ponta Delgada

Pronajaté auto v destinaci Ponta Delgada – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Ponta Delgada a buďte připraveni na další cestu

Za pronájem auta na víkend v destinaci Ponta Delgada březenjsme našli ceny již od 1 672 Kč, kde průměrná cena je 1 672 Kč. 1 452 Kč je běžná nabídka týdenního pronájmu v destinaciPonta Delgada,ale pro březen lze často narazit na ceny už od 935 Kč, v závislosti na vašich požadavcích.

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada lze obecně najít se společností ANC Azores Holidays. Při rezervaci se společností ANC Azores Holidays můžete najít auta k pronájmu už od 8,1/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Ponta Delgada je 8,1/den.

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Ponta Delgada neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Ponta Delgada.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Ponta Delgada je 50 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Ponta Delgada je 100 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Ponta Delgada, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

V destinaci Ponta Delgada se teplota v měsíci únor běžně pohybuje okolo 14 °C a můžete očekávat srážky okolo 81 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Plánujete-li si ve městě Ponta Delgada pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci únor se v regionu Azory většinou pohybuje okolo 14 °C a jsou možné srážky okolo 81 mm.


Objevte více pronájmů aut Portugalska

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Portugalska

Začněte plánovat cestu na Ponta Delgada


Proč používat momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Ponta Delgada nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Ponta Delgada.

Auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Ponta Delgada s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.