Pronájem aut Ponta Delgada (Açores), Portugalsko

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Ponta Delgada (Açores), Portugalsko? Vyhledávejte právě zde!

Ponta Delgada (Açores), Portugalsko
10 březen — 17 březen
Stejné místo odevzdání
Ponta Delgada (Açores), Portugalsko
st 10/3
poledne
st 17/3
poledne

Rejstřík půjčoven aut v destinaci Ponta Delgada (Açores)

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Ponta Delgada (Açores), Portugalsko
Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 10.0

Hodnocení založené na 1 recenzi

Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 8.6

Hodnocení založené na 2 recenzích

Hodnocení autopůjčovny: Vynikající 8.3

Hodnocení založené na 10 recenzích

Hodnocení autopůjčovny: O.K. 5.3

Hodnocení založené na 3 recenzích


Vzdálenost k oblíbeným hotelům z letiště Ponta Delgada (Açores), Portugalsko

Zaparkujte a ubytujte se v jednom z těchto oblíbených hotelů nedaleko půjčovny aut na letišti Letiště Ponta Delgada (Açores) Nordela

Pronájem aut Ponta Delgada (Açores)

V měsíci březen zatím levné nabídky pronájmu automobilů v destinaci Ponta Delgada (Açores) na stránkách momondo vyhledávalo 10 uživatelů.

Jaká opatření v oblasti čistoty autopůjčovny v destinaci Ponta Delgada (Açores) zavadí za účelem omezení šíření onemocnění COVID-19?

Čistota vozidel byla vždy prioritou, nicméně autopůjčovny v destinaci Ponta Delgada (Açores) zavedly nové požadavky týkající se čistoty. Tak jsou schopné zajistit, že je vozidlo za účelem ochrany vašeho zdraví vydezinfikované. Některými ze společností, které nabízejí důkladnější čištění vozidel, jsou Alamo, Enterprise a National. Zjistěte více o všech možnostech, které jsou vám k dispozici. Podmínky autopůjčoven se mohou měnit. Snažíme se poskytovat co nejaktuálnější údaje, ale informace vždy zkontrolujte také z daným poskytovatelem služeb.

Která autopůjčovna v destinaci Ponta Delgada (Açores) nabízí nejlevnější pronájmy aut?

Nejlevnější denní sazby v destinaci Ponta Delgada (Açores) většinou nabízí Ilha Verde a tuto sazbu můžete najít ve všech jejích pobočkách. V průměru můžete očekávat sazbu 755 Kč/den, ale naši uživatelé našli sazby za pronájem auta v destinaci Ponta Delgada (Açores) už od 446 Kč/den.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Ponta Delgada (Açores), Portugalsko účtován poplatek?

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Ponta Delgada (Açores) neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Ponta Delgada (Açores).

Kolik má autopůjčovna Ilha Verde v destinaci Ponta Delgada (Açores) poboček?

Ve městě Ponta Delgada (Açores), Portugalsko se nachází 3 pobočky autopůjčovny Ilha Verde, s průměrnou denní sazbou 755 Kč.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Ponta Delgada (Açores), Portugalsko?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Ponta Delgada (Açores) je 50 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Ponta Delgada (Açores) je 100 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Ponta Delgada (Açores), berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Jaké je v destinaci Ponta Delgada (Açores), Portugalsko v měsíci březen počasí?

V destinaci Ponta Delgada (Açores) se teplota v měsíci březen běžně pohybuje okolo 14 °C a můžete očekávat srážky okolo 85 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Jaké auto momnondo doporučuje s ohledem na počasí v destinaci březen?

Počasí v destinaci Ponta Delgada (Açores) během měsíce březen pravděpodobně nebude mít velký vliv na typ auta k pronájmu. Uživatelé stránek momondo však často upřednostňují konkrétní typy vozů, když hledají auto k pronájmu v destinaci Ponta Delgada (Açores). Cestovatelé, kteří si dávají pozor na rozpočet a hledají pronájem auta v destinaci Ponta Delgada (Açores), často volí malá auta. Ta bývají většinou nejméně drahá. Mezi příklady dostupného malého auta k pronájmu patří Ford Fiesta, Chevrolet Spark a Volkswagen Polo.

Je počasí ve městě Ponta Delgada (Açores) podobné jako ve zbytku regionu Azory?

Plánujete-li si ve městě Ponta Delgada (Açores) pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci březen se v regionu Azory většinou pohybuje okolo 14 °C a jsou možné srážky okolo 85 mm.


Auta v ostatních městech v destinaci Portugalsko

Prohlédněte si nabídky autopůjčoven ve městech jako Porto, Funchal a Lisabon v destinaci Portugalsko.

Začněte plánovat cestu do destinace Ponta Delgada (Açores)