Pronájmy aut Funchal, Madeira

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Funchal, Madeira? Vyhledávejte právě zde!

Funchal, Portugalsko
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Funchal, Portugalsko
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Funchal, Madeira

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Funchal, Madeira
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

27 Kč/den

13 březen–20 březen
Peugeot 208
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

33 Kč/den

10 únor–19 únor
Skoda Rapid Spaceback
Volkswagen Golf SportWagen
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

38 Kč/den

13 březen–20 březen
Volkswagen Golf SportWagen
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

54 Kč/den

18 březen–28 březen
Skoda Rapid Spaceback
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

31 Kč/den

13 březen–20 březen
Skoda Citigo
Opel Vivaro
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

148 Kč/den

10 březen–20 březen
Opel Vivaro
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

59 Kč/den

13 březen–20 březen
Citroen C3
Mercedes-Benz CLA
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů
4dvéřové vozy

68 Kč/den

13 březen–20 březen
Mercedes-Benz CLA
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

66 Kč/den

10 únor–19 únor
Skoda Octavia

Nabídky pronájmu aut Funchal, Madeira nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Funchal

Auta Malý vůz

585 Kč - 1 945 Kč

Všechny typy aut

738 Kč - 2 804 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Funchal, Portugalska je 1 153 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 585 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 33 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Funchal, Portugalska je 1 978 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je března. Cena pouhých 603 Kč na den je o 70% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 14 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Funchal, Portugalska je 1 680 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je června. Cena pouhých 1 028 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 3 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Funchal, Portugalska je 1 111 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je dubna. Cena pouhých 723 Kč na den je o 35% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 36 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Funchal, Portugalska je 3 262 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je března. Cena pouhých 3 019 Kč na den je o 8% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 48 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Dodávka v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Funchal, Portugalska je 838 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 516 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 52 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

27 Kč/den

13 březen–20 březen
Peugeot 208
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

31 Kč/den

13 březen–20 březen
Skoda Citigo

Rejstřík autopůjčoven Funchal

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Funchal, Madeira

Budget

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

9,5

Celkové hodnocení

9,0

Vyzvednutí/odevzdání

9,0

Value

9,5

Rodavante

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,3

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

9,3

Value

8,0

Avis

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,0

Komfort

4,0

Celkové hodnocení

5,0

Vyzvednutí/odevzdání

7,0

Value

5,0

Sunnycars

9 autopůjčoven

Free2Move

3 autopůjčovny

FunchalDrive Rent-a-car

3 autopůjčovny

Insular Car

3 autopůjčovny

SF Rent

3 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Funchal v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Funchal.

Nejoblíbenější autopůjčovna

SURPRICE CAR RENTAL

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

603 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat 500
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Funchal na stránkách momondo je tento měsíc SURPRICE CAR RENTAL . Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Centauro a FunchalDrive Rent-a-car.
Autopůjčovny v destinaci Funchal v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Funchal je 603 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 885 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Funchal je v posledních 7 dnech Fiat 500. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat Panda.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Funchal

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Funchal

Pronajaté auto v destinaci Funchal – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Funchal a buďte připraveni na další cestu

Za pronájem auta na víkend v destinaci Funchal březen je průměrná cena 1 065 Kč, ale levnější nabídky začínají už od 768 Kč. Ceny pro březen v destinaci Funchal se za týdenní pronájem pohybují v průměru okolo 826 Kč a nejlepší nabídky začínají od 392 Kč.

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Funchal lze obecně najít se společností SURPRICE CAR RENTAL . Při rezervaci se společností SURPRICE CAR RENTAL můžete najít auta k pronájmu už od 17,98/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal je 32,6/den.

Každá autopůjčovna v destinaci Funchal má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci Funchal patří Centauro, Europcar a Budget, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

V destinaci Funchal se v průběhu měsíce březen teplota pohybuje okolo 17 °C – to jsou ideální podmínky k pronájmu kabrioletu. Srážky se v destinaci Funchal v měsíci březen v průměru pohybují pouze okolo 38 mm, kabriolet vám tedy umožní si při průjezdu městem plně užívat turistických atrakcí. Nezapomeňte před cestou pro jistotu zkontrolovat předpověď počasí. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Funchal vás přijde v průměru na 585 Kč/den.

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Funchal nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Funchal, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Funchal je většinou 100 km/h. Pokud v destinaci Funchal cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 120 km/h.

V měsíci únor se srážky v destinaci Funchal pohybují v průměru okolo 65 mm a průměrná teplota je 16 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Funchal důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Plánujete-li si v měsíci únor ve městě Funchal pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Madeira se teplota pohybuje okolo 16 °C a můžete očekávat srážky okolo 65 mm.


Auta k pronájmu na oblíbených letištích v blízkosti destinace Funchal

Pronajměte si auto na jednom z těchto oblíbených letišť v blízkosti destinace Funchal

Pronájem aut ve čtvrtích města Funchal

Potřebujete auto k pronájmu v konkrétní oblasti města Funchal?

Objevte více pronájmů aut Portugalska

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Portugalska

Začněte plánovat cestu na Funchal


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Funchal použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Funchal prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Funchal nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Funchal.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Funchal.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Funchal s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.