Pronájem aut Funchal, Madeira

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Funchal, Madeira? Vyhledávejte právě zde!

Funchal, Portugalsko
10 prosinec — 17 prosinec
Funchal, Portugalsko
ne 10/12
poledne
ne 17/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Funchal

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Funchal

Která autopůjčovna je v destinaci Funchal nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Funchal lze obecně najít se společností Way2Azores Rent. Při rezervaci se společností Way2Azores Rent můžete najít auta k pronájmu už od 140 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Funchal je 444 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Funchal nejvíce poboček?

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Funchal nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Funchal pronajímá?

K pronájmu auta in Funchal volí většina našich uživatelů Fiat 500 v průměru za 1 027 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Citroen C3, v průměru za 310 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Fiat 500 in Funchal už za 603 Kč/den a Citroen C3 za pouhých 140 Kč/den.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Funchal, Madeira

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Funchal, Madeira
Ekonomická třída770 Kč/den
Nižší střední třída855 Kč/den
Střední třída947 Kč/den
Mini656 Kč/den
Osobní dodávka4 412 Kč/den
Kabriolet894 Kč/den
Kombi Compact857 Kč/den
SUV střední třídy953 Kč/den
SUV nižší střední třídy1 112 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Nabídky pronájmu aut Funchal, Madeira nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Funchal

Malý vůz cars

518 Kč - 1 432 Kč

Všechny typy aut

803 Kč - 2 255 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Funchal, Portugalska je 1 003 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 518 Kč na den je o 49% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 33 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Funchal, Portugalska je 1 420 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 645 Kč na den je o 55% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 5 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Funchal, Portugalska je 1 966 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je září. Cena pouhých 828 Kč na den je o 58% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 25 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Funchal, Portugalska je 1 153 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 650 Kč na den je o 44% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 23 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Funchal, Portugalska je 3 241 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je března. Cena pouhých 2 259 Kč na den je o 31% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 55 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Funchal nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Funchal, Portugalska je 1 021 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Funchal, Portugalska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 528 Kč na den je o 49% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 32 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Funchal. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Funchal se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

656 Kč/den

21 prosinec–28 prosinec
Skoda Citigo
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

770 Kč/den

21 prosinec–28 prosinec
Peugeot 208
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

855 Kč/den

21 prosinec–28 prosinec
Opel Astra

Rejstřík autopůjčoven Funchal

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Funchal, Madeira

Insular Car

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

BRAVACAR

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

8,0

Rodavante

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,6

Komfort

8,6

Celkové hodnocení

8,6

Vyzvednutí/odevzdání

9,3

Value

8,0

Budget

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,6

Komfort

9,0

Celkové hodnocení

7,6

Vyzvednutí/odevzdání

8,6

Value

8,6

Avis

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,5

Komfort

5,5

Celkové hodnocení

5,5

Vyzvednutí/odevzdání

7,0

Value

5,0

Sunnycars

8 autopůjčoven

Free2Move

3 autopůjčovny

FunchalDrive Rent-a-car

3 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Funchal v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Funchal.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Way2Azores Rent

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

341 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat 500
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Funchal na stránkách momondo je tento měsíc Way2Azores Rent. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří DRIVEONHOLIDAYS a Goldcar Rental SP.
Autopůjčovny v destinaci Funchal v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Funchal je 341 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 526 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Funchal je v posledních 7 dnech Fiat 500. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Class Economy Car.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Funchal

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Funchal

Pronajaté auto v destinaci Funchal – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Funchal a buďte připraveni na další cestu

Kolik stojí pronájem auta v destinaci Funchal, Portugalsko v měsíci leden?

Za pronájem auta na víkend v destinaci Funchal leden je průměrná cena 264 Kč, ale levnější nabídky začínají už od 264 Kč. Ceny pro leden v destinaci Funchal se za týdenní pronájem pohybují v průměru okolo 466 Kč a nejlepší nabídky začínají od 140 Kč.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Funchal, Portugalsko účtován poplatek?

Každá autopůjčovna v destinaci Funchal má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci Funchal patří Centauro, Europcar a Rodavante, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Funchal v měsíci leden?

V destinaci Funchal se v průběhu měsíce leden teplota pohybuje okolo 16 °C – to jsou ideální podmínky k pronájmu kabrioletu. Srážky se v destinaci Funchal v měsíci leden v průměru pohybují pouze okolo 65 mm, kabriolet vám tedy umožní si při průjezdu městem plně užívat turistických atrakcí. Nezapomeňte před cestou pro jistotu zkontrolovat předpověď počasí. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Funchal vás přijde v průměru na 570 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Funchal, Portugalsko?

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Funchal, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Funchal je většinou 100 km/h. Pokud v destinaci Funchal cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 120 km/h.

Jaké je v destinaci Funchal, Portugalsko v měsíci prosinec počasí?

V měsíci prosinec se srážky v destinaci Funchal pohybují v průměru okolo 109 mm a průměrná teplota je 17 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Funchal důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Je počasí ve městě Funchal podobné jako ve zbytku regionu Madeira?

Plánujete-li si v měsíci prosinec ve městě Funchal pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Madeira se teplota pohybuje okolo 17 °C a můžete očekávat srážky okolo 109 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Funchal?

Ceny pro aut v destinaci Funchal jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Funchalvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Funchal od měsíce prosince 2023 vybrat, je 80.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Funchal?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Funchal, liší. V mnoha zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Funchal?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Funchal musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Funchal použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Funchal použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Funchal?

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Funchal prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Funchal se zrušením rezervace zdarma?

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Funchal nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Funchal auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Funchal.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Funchal, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Funchal.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Funchal s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Funchal s neomezených počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Funchal

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.