Pronájem aut v Portugalsku

Hledáte levný pronájem aut v Portugalsku? Vyhledávejte právě zde!

Funchal, Portugalsko
4 prosinec — 11 prosinec
Funchal, Portugalsko
po 4/12
poledne
po 11/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Portugalsko

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Portugalsko

Která autopůjčovna je v destinaci Portugalsko nejlevnější?

Společnost Way2Azores Rent většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Portugalsko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Way2Azores Rent, často narazí na ceny již od 150 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Way2Azores Rent jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 454 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Která autopůjčovna má v destinaci Portugalsko nejvíce poboček?

Free2Move má v destinaci Portugalsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 177 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Funchal. Ve městě Funchal také najdete 3 pobočky společnosti Free2Move.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Portugalsko nejoblíbenější?

Cestovatelé v destinaci Portugalsko si rádi pronajímají Ekonomická třída. Při výběrů mohou zohledňovat počasí v době pobytu, aktivity, které si naplánovali, nebo rozpočet. Za posledních 30 dnů si pro svou cestu do destinace Portugalsko Ekonomická třída pronajalo 35 % našich uživatelů a zaplatili v průměru 658 Kč na den.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Portugalsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Portugalsko
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

116 Kč/den

3 únor–11 únor
Skoda Fabia
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

124 Kč/den

3 únor–11 únor
Citroen C4
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

185 Kč/den

3 únor–11 únor
Kia Sportage
Opel Astra Sports Tourer
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři
4dvéřové vozy

202 Kč/den

3 únor–11 únor
Opel Astra Sports Tourer
Audi A3
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů
4dvéřové vozy

226 Kč/den

3 únor–11 únor
Audi A3
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

241 Kč/den

27 únor–3 březen
Opel Corsa
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

298 Kč/den

30 prosinec–6 leden
Kia Cee'd SW
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

303 Kč/den

3 únor–11 únor
Opel Astra
Seat Alhambra
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

310 Kč/den

27 únor–3 březen
Seat Alhambra

Nabídky pronájmu aut Portugalsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Portugalsko

Malý vůz cars

543 Kč - 1 420 Kč

Všechny typy aut

823 Kč - 2 257 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Portugalsko je 1 018 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Portugalsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 543 Kč na den je o 47% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 32 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Portugalsko je 1 387 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Portugalsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 728 Kč na den je o 48% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 7 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Portugalsko je 1 963 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Portugalsko pronajmout, je září. Cena pouhých 827 Kč na den je o 58% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 25 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Portugalsko je 1 164 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Portugalsko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 775 Kč na den je o 34% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 22 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Portugalsko je 3 038 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Portugalsko pronajmout, je dubna. Cena pouhých 3 039 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 52 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Portugalsko je 972 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Portugalsko pronajmout, je ledna. Cena pouhých 527 Kč na den je o 46% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 35 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

116 Kč/den

3 únor–11 únor
Skoda Fabia
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

124 Kč/den

3 únor–11 únor
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Portugalsko

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Portugalsko

Free2Move

177 autopůjčoven

Sunnycars

154 autopůjčoven

keddy by Europcar

135 autopůjčoven

Europcar

94 autopůjčoven

Guerin

89 autopůjčoven

Hertz

69 autopůjčoven

Firefly

59 autopůjčoven

Avis

53 autopůjčoven

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Portugalsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Portugalsko

Pronájem aut Portugalsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Portugalsko a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Portugalsko?

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Portugalsko, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Portugalsko?

Síť silniční dopravy v destinaci Portugalsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 6,2 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 5. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Portugalsko?

0,50 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Portugalsko můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Portugalsko mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Portugalsko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Kolik v destinaci Portugalsko stojí benzín?

The average price of gasoline in Portugalsko is 42,06 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Kuvajt, kde je cena benzínu 7,57 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 68,98 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Portugalsko?

Ceny pro aut v destinaci Portugalsko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Portugalskovyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Portugalsko od měsíce listopadu 2023 vybrat, je 1 893.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Portugalsko?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Portugalsko, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Portugalsko?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Portugalsko musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Portugalsko použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Portugalsko použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Portugalsko?

Stránky momondo vám umožní najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta v destinaci Portugalsko prostřednictvím užitečných filtrů, díky kterým výsledky vyhledávání zúžit. Tyto filtry mimo jiné zahrnují: cenu, typ vozu, autopůjčovnu a konkrétní podmínky, které vám budou vyhovovat.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Portugalsko se zrušením rezervace zdarma?

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Portugalsko nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Portugalsko auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Portugalsko, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Portugalsko s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Portugalsko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Portugalsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.