Pronájmy aut v Portugalsku

Hledáte levný pronájem aut v Portugalsku? Vyhledávejte právě zde!

Lisabon, Portugalsko
24 srpen — 31 srpen
Stejné místo odevzdání
Lisabon, Portugalsko
st 24/8
poledne
st 31/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Portugalsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Portugalsko
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

39 Kč/den

30 září–2 říjen
Kia Sportage
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

41 Kč/den

30 září–2 říjen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

22 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Citroen C3
Seat Alhambra
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

75 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Seat Alhambra
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

38 Kč/den

17 září–19 září
Kia Cee'd SW
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

58 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

44 Kč/den

30 září–2 říjen
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

52 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

33 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Citroen C3

Nabídky pronájmu aut Portugalsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Portugalsko

Auta Malý vůz

462 Kč - 4 302 Kč

Všechny typy aut

725 Kč - 6 766 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Portugalsko je 1 020 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Portugalsko pronajmout, je března. Cena pouhých 462 Kč na den je o 55% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 35 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

22 Kč/den

8 listopad–19 listopad
Citroen C3

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Portugalsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Portugalsko

Pronájem aut Portugalsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Portugalsko a buďte připraveni na další cestu

Společnost Centauro většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Portugalsko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Centauro, často narazí na ceny již od 449 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Centauro jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 1 679 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Centauro je v současné chvíli nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Portugalsko. Minulý měsíc si její služby vybralo 17 % uživatelů. Centauro je také oblíbenou společností díky 2 recenzím a průměrnému hodnocení spokojenosti zákazníků 10,0 z 10. Berte na vědomí, že ve vámi vybrané destinaci v rámci země Portugalsko nemusí být žádné pobočky Centauro, proto mějte připravenou náhradní variantu.

Sunnycars má v destinaci Portugalsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 195 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Ponta Delgada. Ve městě Ponta Delgada také najdete 6 poboček společnosti Sunnycars.

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Portugalsko, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

Síť silniční dopravy v destinaci Portugalsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 6,2 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 5. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

0,50 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Portugalsko můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Portugalsko mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Portugalsko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Cestovatelé v destinaci Portugalsko si rádi pronajímají Mini. Při výběrů mohou zohledňovat počasí v době pobytu, aktivity, které si naplánovali, nebo rozpočet. Za posledních 30 dnů si pro svou cestu do destinace Portugalsko Mini pronajalo 35 % našich uživatelů a zaplatili v průměru 126 Kč na den.

The average price of gasoline in Portugalsko is 44,40 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Alžírsko, kde je cena benzínu 7,73 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 71,90 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Portugalsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Portugalsko

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Portugalsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Portugalsko

Pronájmy aut na oblíbených letištích v destinaci Portugalsko

Pronajměte so auto na jednom z nejoblíbenějších letišť v destinaci Portugalsko

Začněte plánovat cestu na Portugalsko


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Portugalsko použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám umožní najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta v destinaci Portugalsko prostřednictvím užitečných filtrů, díky kterým výsledky vyhledávání zúžit. Tyto filtry mimo jiné zahrnují: cenu, typ vozu, autopůjčovnu a konkrétní podmínky, které vám budou vyhovovat.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Portugalsko nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Portugalsko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.