Pronájmy aut v Portugalsku

Hledáte levný pronájem aut v Portugalsku? Vyhledávejte právě zde!

Funchal, Portugalsko
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Funchal, Portugalsko
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Portugalsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Portugalsko
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

8 únor–15 únor
Peugeot 208
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

5 Kč/den

8 únor–15 únor
Opel Crossland X
Peugeot 308 SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

8 únor–15 únor
Peugeot 308 SW
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

12 Kč/den

8 únor–15 únor
Skoda Rapid Spaceback
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

8 únor–15 únor
Skoda Citigo
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

13 Kč/den

12 únor–17 únor
Skoda Fabia
Seat Alhambra
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

56 Kč/den

12 únor–17 únor
Seat Alhambra
Nissan Qashqai
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

9 Kč/den

8 únor–15 únor
Nissan Qashqai
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

11 Kč/den

8 únor–15 únor
Skoda Fabia

Nabídky pronájmu aut Portugalsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Portugalsko

Auta Malý vůz

581 Kč - 1 932 Kč

Všechny typy aut

733 Kč - 2 786 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Portugalsko je 1 145 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Portugalsko pronajmout, je ledna. Cena pouhých 581 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 33 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Portugalsko je 1 965 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Portugalsko pronajmout, je března. Cena pouhých 599 Kč na den je o 70% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 14 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Portugalsko je 1 670 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Portugalsko pronajmout, je června. Cena pouhých 1 021 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 3 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Portugalsko je 1 104 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Portugalsko pronajmout, je dubna. Cena pouhých 718 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 36 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Portugalsko je 3 242 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Portugalsko pronajmout, je března. Cena pouhých 3 000 Kč na den je o 8% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 48 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Dodávka v destinaci Portugalsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Portugalsko je 833 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Portugalsko pronajmout, je ledna. Cena pouhých 513 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 52 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Portugalsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Portugalsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

8 únor–15 únor
Peugeot 208
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

5 Kč/den

8 únor–15 únor
Opel Crossland X
Peugeot 308 SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

8 únor–15 únor
Peugeot 308 SW

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Portugalsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Portugalsko

Pronájem aut Portugalsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Portugalsko a buďte připraveni na další cestu

Společnost Klass Wagen většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Portugalsko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Klass Wagen, často narazí na ceny již od 307 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Klass Wagen jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 962 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Goldcar Rental SP je v současné chvíli nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Portugalsko. Minulý měsíc si její služby vybralo 11 % uživatelů. Goldcar Rental SP je také oblíbenou společností díky 19 recenzím a průměrnému hodnocení spokojenosti zákazníků 6,5 z 10. Berte na vědomí, že ve vámi vybrané destinaci v rámci země Portugalsko nemusí být žádné pobočky Goldcar Rental SP, proto mějte připravenou náhradní variantu.

Sunnycars má v destinaci Portugalsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 195 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Funchal. Ve městě Funchal také najdete 9 poboček společnosti Sunnycars.

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Portugalsko, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

Síť silniční dopravy v destinaci Portugalsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 6,2 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 5. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

0,50 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Portugalsko můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Portugalsko mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Portugalsko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Cestovatelé v destinaci Portugalsko si rádi pronajímají Mini. Při výběrů mohou zohledňovat počasí v době pobytu, aktivity, které si naplánovali, nebo rozpočet. Za posledních 30 dnů si pro svou cestu do destinace Portugalsko Mini pronajalo 40 % našich uživatelů a zaplatili v průměru 113 Kč na den.

The average price of gasoline in Portugalsko is 40,09 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Kuvajt, kde je cena benzínu 7,37 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 63,92 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Portugalsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Portugalsko

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Portugalsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Portugalsko

Pronájmy aut na oblíbených letištích v destinaci Portugalsko

Pronajměte so auto na jednom z nejoblíbenějších letišť v destinaci Portugalsko

Začněte plánovat cestu na Portugalsko


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Portugalsko použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám umožní najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta v destinaci Portugalsko prostřednictvím užitečných filtrů, díky kterým výsledky vyhledávání zúžit. Tyto filtry mimo jiné zahrnují: cenu, typ vozu, autopůjčovnu a konkrétní podmínky, které vám budou vyhovovat.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Portugalsko nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Portugalsko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Portugalsko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.