Pronájmy aut ve Velké Británii

Hledáte levný pronájem aut ve Velké Británii? Vyhledávejte právě zde!

Londýn, Anglie, Velká Británie
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Londýn, Anglie, Velká Británie
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Velká Británie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Velká Británie
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

63 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C3
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

73 Kč/den

22 září–26 září
Kia Sportage
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

92 Kč/den

22 září–26 září
Skoda Superb
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

46 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

51 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C4
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

88 Kč/den

22 září–26 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

68 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Velká Británie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Velká Británie

Auta Malý vůz

316 Kč - 7 456 Kč

Všechny typy aut

344 Kč - 5 036 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Velká Británie je 1 702 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Velká Británie pronajmout, je října. Cena pouhých 316 Kč na den je o 82% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 5 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Velká Británie je 1 562 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Velká Británie pronajmout, je října. Cena pouhých 400 Kč na den je o 75% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 13 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

46 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

51 Kč/den

22 září–26 září
Citroen C4

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Velká Británie vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Old Trafford253,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

Old Trafford12,2 km

Nedaleké turistické atrakce:

Old Trafford284,9 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Velká Británie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Velká Británie

Pronájem aut Velká Británie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Velká Británie a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie společnost INTERRENT . Uživatelé, kteří si u společnosti INTERRENT pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 2 057 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností INTERRENT , můžete narazit na ceny už od 114 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

GREEN MOTION je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie, kterou si minulý měsíc vybralo 41 % of uživatelů stránek momondo. GREEN MOTION má také 63 recenzí a hodnocení 5,4 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

Společnost Enterprise má v destinaci Velká Británie nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 449 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti Enterprise? Edinburgh je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Velká Británie a najdete zde 6 poboček společnosti Enterprise.

Řidiči v destinaci Velká Británie, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit levé. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

V destinaci Velká Británie je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,80 ‰. Různé regiony a města v destinaci Velká Británie mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. V destinaci Velká Británie platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Velká Británie je Economy. 23 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Velká Británie vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Economy tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 101 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

The average price of gasoline in Velká Británie is 51,88 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Alžírsko, kde je cena benzínu 7,73 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 71,90 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Velká Británie

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Velká Británie

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Velká Británie

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Velká Británie

Začněte plánovat cestu na Velká Británie


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Velká Británie doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Velká Británie prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Velká Británie nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Velká Británie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Velká Británie.

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Velká Británie konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.