Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut ve Velké Británii

Hledáte levný pronájem aut ve Velké Británii? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
st 17/7
st 24/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Velká Británie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Velká Británie
Skoda Karoq
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

459 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Skoda Karoq
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

473 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Opel Corsa
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

490 Kč/den

29 červenec–11 srpen
Opel Corsa
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

498 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Skoda Rapid Spaceback
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

514 Kč/den

29 červenec–11 srpen
Opel Astra
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

538 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Skoda Fabia
Mercedes-Benz B-Class
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

540 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Mercedes-Benz B-Class
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

556 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Skoda Rapid Spaceback
Opel Mokka
nebo podobný – SUV nižší střední třídy
Až 4 pasažéři

564 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Opel Mokka

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Velká Británie

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Velká Británie

Která autopůjčovna je v destinaci Velká Británie nejlevnější?

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie společnost GREEN MOTION . Uživatelé, kteří si u společnosti GREEN MOTION pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 931 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností GREEN MOTION , můžete narazit na ceny už od 537 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Která autopůjčovna je v destinaci Velká Británie nejoblíbenější?

GREEN MOTION je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie, kterou si minulý měsíc vybralo 49 % of uživatelů stránek momondo. GREEN MOTION má také 219 recenzí a hodnocení 4,9 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

Která autopůjčovna má v destinaci Velká Británie nejvíce poboček?

Společnost Enterprise Rent-A-Car má v destinaci Velká Británie nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 485 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti Enterprise Rent-A-Car? Edinburgh je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Velká Británie a najdete zde 8 poboček společnosti Enterprise Rent-A-Car.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Velká Británie nejoblíbenější?

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Velká Británie je Nižší střední třída. 36 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Velká Británie vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Nižší střední třída tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 1 143 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Nabídky pronájmu aut Velká Británie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Velká Británie

Malý vůzaut

440 Kč - 1 394 Kč

Všechny typy aut

656 Kč - 1 835 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Velká Británie je 939 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 440 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 24 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Velká Británie je 1 203 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 421 Kč na den je o 66% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 2 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Velká Británie je 1 527 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 991 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 20 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůzauto v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Velká Británie je 1 206 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 492 Kč na den je o 60% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 2 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Velká Británie je 1 544 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 991 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 21 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu luxusníauto v destinaci Velká Británie je 2 120 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusníauto v destinaci Velká Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 211 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusníauto je běžně o 43 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie luxusníauto v destinaci Velká Británie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

473 Kč/den

29 červenec–5 srpen
Citroen C3

Rejstřík autopůjčoven Velká Británie

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Velká Británie

Enterprise Rent-A-Car

485 autopůjčoven

Free2Move

363 autopůjčoven

keddy by Europcar

346 autopůjčoven

Sunnycars

271 autopůjčoven

Europcar

243 autopůjčoven

Firefly

201 autopůjčoven

Hertz

166 autopůjčoven

Budget

122 autopůjčoven

Pronájem aut Velká Británie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Velká Británie a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Velká Británie?

Řidiči v destinaci Velká Británie, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit levé. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Velká Británie?

V destinaci Velká Británie je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,80 ‰. Různé regiony a města v destinaci Velká Británie mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. V destinaci Velká Británie platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Kolik v destinaci Velká Británie stojí benzín?

The average price of gasoline in Velká Británie is 42,67 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Egypt, kde je cena benzínu 6,53 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 75,55 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Velká Británie?

Ceny pro aut v destinaci Velká Británie jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Velká Británievyhledává?

Pro aut v destinaci Velká Británie si lze od měsíce července 2024 vybrat z 3 757 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Velká Británie?

V různých zemí, včetně destinace Velká Británie, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Velká Británie?

Při pronájmu auta v destinaci Velká Británie musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Velká Británie použít stránky momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Velká Británie doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Velká Británie?

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Velká Británie prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Velká Británie se zrušením rezervace zdarma?

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Velká Británie nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Velká Británie auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Velká Británie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Velká Británie, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Velká Británie.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Velká Británie s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Velká Británie konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Velká Británie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
st 17/7
poledne
st 24/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Velká Británie