Pronájmy aut ve Velké Británii

Hledáte levný pronájem aut ve Velké Británii? Vyhledávejte právě zde!

Londýn, Anglie, Velká Británie
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Londýn, Anglie, Velká Británie
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Velká Británie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Velká Británie

Auta Malý vůz

578 Kč - 2 510 Kč

Všechny typy aut

607 Kč - 3 267 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Velká Británie je 1 308 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Velká Británie pronajmout, je října. Cena pouhých 578 Kč na den je o 56% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 12 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Velká Británie je 1 305 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Velká Británie pronajmout, je října. Cena pouhých 663 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 13 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Velká Británie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Velká Británie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Velká Británie vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Big Ben23,2 km
Old Trafford253,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

Old Trafford12,2 km
Big Ben252,2 km

Nedaleké turistické atrakce:

Big Ben38,5 km
Old Trafford293,8 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Velká Británie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Velká Británie

Pronájem aut Velká Británie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Velká Británie a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie společnost INTERRENT . Uživatelé, kteří si u společnosti INTERRENT pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 961 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností INTERRENT , můžete narazit na ceny už od 102 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Easirent je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Velká Británie, kterou si minulý měsíc vybralo 24 % of uživatelů stránek momondo. Easirent má také 227 recenzí a hodnocení 4,9 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

Společnost Enterprise má v destinaci Velká Británie nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 454 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti Enterprise? Edinburgh je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Velká Británie a najdete zde 6 poboček společnosti Enterprise.

Řidiči v destinaci Velká Británie, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit levé. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

V destinaci Velká Británie je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,80 ‰. Různé regiony a města v destinaci Velká Británie mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. V destinaci Velká Británie platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Velká Británie je Economy. 23 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Velká Británie vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Economy tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 91 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

The average price of gasoline in Velká Británie is 39,66 Kč za litr as of last week. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Kuvajt, kde je cena benzínu 7,37 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 63,92 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Velká Británie

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Velká Británie

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Velká Británie

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Velká Británie

Začněte plánovat cestu na Velká Británie


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Velká Británie doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Velká Británie prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Velká Británie nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Velká Británie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Velká Británie.

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Velká Británie konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.