Pronájmy aut v Norsku

Hledáte levný pronájem aut v Norsku? Vyhledávejte právě zde!

Oslo, Norsko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Oslo, Norsko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Norsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Norsko

Auta Malý vůz

854 Kč - 2 525 Kč

Všechny typy aut

854 Kč - 3 618 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Norsko je 1 056 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Norsko pronajmout, je října. Cena pouhých 854 Kč na den je o 20% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 13 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Norsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Norsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Norsko je 1 145 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Norsko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 1 235 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 5 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Norsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Norsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Norsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Norsko

Pronájem aut Norsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Norsko a buďte připraveni na další cestu

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Norsko společnost Hertz. S ní uživatelé najdou nabídky už od 1 334 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností Hertz většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 2 191 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Norsko je Hertz. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 32 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 6,0 z 10. 47 % uživatelů stránek momondo si Hertz v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Norsko.

Sunnycars má v destinaci Norsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 152 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Oslo, které je nejnavštěvovanější v destinaci Norsko. Sunnycars zde má výrazné zastoupení, s více než 15 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Pronajmete-li si auto v destinaci Norsko, berte na vědomí, že budete povinni jezdit celou dobu vpravo.

Na základě našich údajů z roku 2019 se destinace Norsko umístila na 65. místě s ohledem na kvalitu silnic. Tato země dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 4 ze 7, kde 7 je nejvyšší možné skóre. Berte prosím na vědomí, že na silniční podmínky během vašeho pobytu může mít také vliv počasí a práce na silnici.

Nejvyšší možný obsah alkoholu v krvi, který je v destinaci Norsko při řízení motorového vozidla stále legální, je 0,20 ‰. Nicméně některé regiony či města v destinaci Norsko mohou mít své vlastní limity, které se liší. Proto je důležité si před cestou zjistit všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Norsko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

20 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Norsko vybere Compact, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Norsko liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Compact v průměru přijde na 1 730 Kč na den.

Minulý týden přišel benzín v destinaci Norsko na 55,19 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Norsko pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Norsko rozmyslíte, Alžírsko se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 7,55 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 70,29 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.


Začněte plánovat cestu na Norsko


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Norsko doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Norsko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Norsko.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Norsko, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Norsko.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Norsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.