Užitečné informace
Nejnovější nabídky
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut v Norsku

Hledáte levný pronájem aut v Norsku? Vyhledávejte právě zde!

Oslo, Norsko
24 duben — 1 květen
Oslo, Norsko
st 24/4
poledne
st 1/5
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nabídky pronájmu aut Norsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Norsko

Malý vůzaut

781 Kč - 2 678 Kč

Všechny typy aut

721 Kč - 2 692 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Norsko je 1 412 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Norsko pronajmout, je října. Cena pouhých 781 Kč na den je o 45% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 8 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Norsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Norsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Norsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Norsko je 1 553 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Norsko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 597 Kč na den je o 62% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 3 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Norsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Norsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Norsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Norsko je 1 281 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Norsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 608 Kč na den je o 53% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 16 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Norsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Norsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

3 467 Kč/den

1 červenec–11 červenec
Skoda Fabia

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Norsko

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Norsko

Která autopůjčovna je v destinaci Norsko nejlevnější?

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Norsko společnost Budget. S ní uživatelé najdou nabídky už od 1 316 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností Budget většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 2 278 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Která autopůjčovna má v destinaci Norsko nejvíce poboček?

Hertz má v destinaci Norsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 135 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Oslo, které je nejnavštěvovanější v destinaci Norsko. Hertz zde má výrazné zastoupení, s více než 9 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Norsko nejoblíbenější?

36 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Norsko vybere Nižší střední třída, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Norsko liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Nižší střední třída v průměru přijde na 1 457 Kč na den.

Rejstřík autopůjčoven Norsko

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Norsko

Hertz

135 autopůjčoven

Avis

131 autopůjčoven

Sunnycars

99 autopůjčoven

keddy by Europcar

97 autopůjčoven

Sixt

93 autopůjčoven

Budget

79 autopůjčoven

Europcar

65 autopůjčoven

Shouqi

32 autopůjčoven

Pronájem aut Norsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Norsko a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Norsko?

Pronajmete-li si auto v destinaci Norsko, berte na vědomí, že budete povinni jezdit celou dobu vpravo.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Norsko?

Na základě našich údajů z roku 2019 se destinace Norsko umístila na 65. místě s ohledem na kvalitu silnic. Tato země dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 4 ze 7, kde 7 je nejvyšší možné skóre. Berte prosím na vědomí, že na silniční podmínky během vašeho pobytu může mít také vliv počasí a práce na silnici.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Norsko?

Nejvyšší možný obsah alkoholu v krvi, který je v destinaci Norsko při řízení motorového vozidla stále legální, je 0,20 ‰. Nicméně některé regiony či města v destinaci Norsko mohou mít své vlastní limity, které se liší. Proto je důležité si před cestou zjistit všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Norsko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Kolik v destinaci Norsko stojí benzín?

Minulý týden přišel benzín v destinaci Norsko na 51,83 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Norsko pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Norsko rozmyslíte, Egypt se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 6,66 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 75,60 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Norsko?

Ceny pro aut v destinaci Norsko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Norskovyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Norsko od měsíce dubna 2024 vybrat, je 847.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Norsko?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Norsko, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Norsko?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Norsko musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Norsko použít stránky momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Norsko doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Norsko?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Norsko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Norsko se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Norsko.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Norsko auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Norsko, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Norsko, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Norsko.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Norsko s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Norsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Norsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
st 24/4
poledne
st 1/5
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Norsko

Najděte auta k pronájmu v těchto oblíbených městech v Norsku