Pronájmy aut v Irsku

Hledáte levný pronájem aut v Irsku? Vyhledávejte právě zde!

Dublin, Irsko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Dublin, Irsko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Irsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Irsko

Auta Malý vůz

713 Kč - 4 498 Kč

Všechny typy aut

537 Kč - 4 469 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Irsko je 1 645 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Irsko pronajmout, je března. Cena pouhých 713 Kč na den je o 57% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 1 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Irsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Irsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Irsko je 1 061 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Irsko pronajmout, je září. Cena pouhých 350 Kč na den je o 68% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 36 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Irsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Irsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Irsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Irsko

Pronájem aut Irsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Irsko a buďte připraveni na další cestu

Cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Irsko je společnost CARHIRE.ie. Cestovatelé si v některých lokacích u společnosti CARHIRE.ie pronajali auta již od 1 108 Kč/den, což je levnější než průměrná cena pro tuto destinaci, 2 181 Kč/den. Berte na vědomí, že ceny se mohou v závislosti na vašich konkrétních požadavcích lišit.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Irsko, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny Enterprise, jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu Enterprise pro své cesty vybralo 43 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 8,8 z 10, od 19 uživatelů.

Společnost Enterprise má v destinaci Irsko nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 29 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Irsko navštívit, zvažte Dublin, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Enterprise zde má 6 poboček, které najdete napříč celým územím.

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Irsko, podle zákona jste povinni jezdit levé. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

S ohledem na kvalitu silnic se destinace Irsko umístila na 24. místě ze 137 zemí. Na škále od 1 do 7, kdy 7 je nejvyšší skóre, destinace Irsko získala za kvalitu svých silnic skóre ve výši 5,3. Kvalita silnic v zemi se může lišit v závislosti na době vaší návštěvy a na počasí.

V destinaci Irsko je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Je však důležité zkontrolovat místní zákony platné v daném regionu či zemi, protože se v nich tento limit někdy může lišit. Povolený objem alkoholu v krvi v destinaci Irsko také závisí na věku, zkušenostech s řízením a na tom, zda řídíte komerční vozidlo. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Irsko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Irsko je nejoblíbenějším typem vozu Economy. V posledních 30 dnech si Economy vybralo přibližně 36 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 1 527 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Irsko za benzín zaplatíte 48,83 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Podle našich údajů nemá Irsko ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Alžírsko se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,55 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 70,29 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Irsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Irsko

Začněte plánovat cestu na Irsko


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Irsko použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Irsko usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Irsko nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Irsko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Irsko.

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Irsko konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.