Pronájmy aut na Maltě

Hledáte levný pronájem aut na Maltě? Vyhledávejte právě zde!

Luqa, Malta
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Luqa, Malta
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Malta

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Malta
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

39 Kč/den

16 září–18 září
Kia Sportage
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

36 Kč/den

17 září–19 září
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

13 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C3
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

31 Kč/den

16 září–18 září
Kia Cee'd SW
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

53 Kč/den

16 září–18 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

49 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

35 Kč/den

17 září–19 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

24 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Malta nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Malta

Auta Malý vůz

90 Kč - 1 432 Kč

Všechny typy aut

90 Kč - 1 463 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Malta je 436 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Malta pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 90 Kč na den je o 80% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 6 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Malta. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Malta se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Malta nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

13 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

24 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Malta

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Malta

Pronájem aut Malta

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Malta a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Malta lze většinou najít se společností Sixt. Auta od společnosti Sixt lze zarezervovat už od 1 511 Kč/den, v závislosti na městě, které plánujete navštívit. Průměrná cena pronájmu aut v destinaci Malta je 1 511 Kč/den.

Společnost Sunnycars má v destinaci Malta nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 15 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti Sunnycars? Luqa je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Malta a najdete zde 1 pobočku společnosti Sunnycars.

V destinaci Malta jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu levé. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

V roce 2019 se destinace Malta umístila na 91. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Malta získala skóre kvality silnic ve výši 3,4, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

V destinaci Malta je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,80 ‰. Různé regiony a města v destinaci Malta mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 17 let, což je v destinaci Malta minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Mini je oblíbeným typem vozu, kteří si cestovatelé do destinace Malta pronajímají. Podle našich údajů Mini preferuje 63 % našich uživatelů v porovnání s dalšími typy vozů. Mohou při tom zohledňovat aktivity, které si naplánovali a počasí ve městě, které navštívili. Plánujete-li si v destinaci Malta pronajmout Mini, můžete očekávat, že vás přijde na 374 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Malta 33,06 Kč za litr. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Malta, zvažte návštěvu destinace Alžírsko. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,73 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 71,90 Kč za litr.


Začněte plánovat cestu na Malta


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Malta použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Malta prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Malta a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Malta.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Malta.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Malta s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.