Pronájem aut v Itálii

Hledáte levný pronájem aut v Itálii? Vyhledávejte právě zde!

Řím, Itálie
28 listopad — 5 prosinec
Řím, Itálie
út 28/11
poledne
út 5/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Itálie

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Itálie

Která autopůjčovna je v destinaci Itálie nejlevnější?

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Itálie společnost B-Rent. S ní uživatelé najdou nabídky už od 61 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností B-Rent většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 808 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Která autopůjčovna je v destinaci Itálie nejoblíbenější?

SURPRICE CAR RENTAL je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Itálie, kterou si minulý měsíc vybralo 33 % of uživatelů stránek momondo. SURPRICE CAR RENTAL má také 19 recenzí a hodnocení 4,5 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

Která autopůjčovna má v destinaci Itálie nejvíce poboček?

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Itálie společnost Sunnycars. Díky 571 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Zvažte návštěvu města Catania, které je nejnavštěvovanější v destinaci Itálie. Sunnycars zde má výrazné zastoupení, s více než 9 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Itálie nejoblíbenější?

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Itálie je Ekonomická třída. 40 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Itálie vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Ekonomická třída tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 797 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Itálie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Itálie
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

112 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Skoda Rapid Spaceback
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

115 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Peugeot 208
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

115 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Skoda Citigo
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

115 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Peugeot 208
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

118 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Kia Cee'd SW
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

127 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Skoda Citigo
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

129 Kč/den

11 leden–13 leden
Skoda Citigo
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

162 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Skoda Fabia
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

191 Kč/den

29 prosinec–2 leden
Skoda Citigo

Nabídky pronájmu aut Itálie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Itálie

Malý vůz cars

185 Kč - 1 043 Kč

Všechny typy aut

218 Kč - 2 674 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Itálie je 617 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 185 Kč na den je o 71% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 50 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Itálie je 1 267 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Itálie pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 391 Kč na den je o 70% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 3 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Itálie je 1 927 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 493 Kč na den je o 75% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 36 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Itálie je 862 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 699 Kč na den je o 19% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 31 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Itálie je 1 958 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 701 Kč na den je o 65% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 37 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Itálie je 971 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 354 Kč na den je o 64% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 22 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

112 Kč/den

8 prosinec–11 prosinec
Skoda Rapid Spaceback
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

115 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Peugeot 208

Rejstřík autopůjčoven Itálie

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Itálie

Sunnycars

571 autopůjčoven

Free2Move

339 autopůjčoven

keddy by Europcar

305 autopůjčoven

Hertz

304 autopůjčoven

Leasys Rent

292 autopůjčoven

MAGGIORE

267 autopůjčoven

DRIVALIA

248 autopůjčoven

Avis

236 autopůjčoven

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Itálie vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra20,5 km

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra510,6 km

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra473,5 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Itálie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Itálie

Pronájem aut Itálie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Itálie a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Itálie?

V destinaci Itálie jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Itálie?

Destinace Itálie se v roce 2019 umístila na 49. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Itálie získala skóre kvality silnic 4,4, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Itálie mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Itálie?

0,50 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Itálie můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Itálie mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že chcete-li konzumovat alkoholické nápoje, musí vám být alespoň 18 let. Nedoporučuje se řídit motorová vozidla pod vlivem alkoholu.

Kolik v destinaci Itálie stojí benzín?

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Itálie 44,40 Kč za litr. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Kuvajt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,63 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 69,29 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Itálie?

Ceny pro aut v destinaci Itálie jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Itálievyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Itálie od měsíce listopadu 2023 vybrat, je 6 038.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Itálie?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Itálie, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Itálie?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Itálie musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Itálie použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Itálie použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Itálie?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Itálie na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Itálie se zrušením rezervace zdarma?

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Itálie nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Itálie auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Itálie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Itálie, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Itálie můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Itálie s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Itálie nabízejí.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Itálie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.