Pronájmy aut v Itálii

Hledáte levný pronájem aut v Itálii? Vyhledávejte právě zde!

Řím, Itálie
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Řím, Itálie
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Itálie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Itálie
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

26 únor–5 březen
Peugeot 208
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Rapid Spaceback
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

11 Kč/den

27 únor–1 březen
Citroen C4
Audi A3
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů
4dvéřové vozy

25 Kč/den

26 únor–5 březen
Audi A3
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Citigo
Seat Leon ST
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

16 Kč/den

26 únor–5 březen
Seat Leon ST
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

31 Kč/den

26 únor–5 březen
Kia Sportage
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

16 Kč/den

26 únor–5 březen
Kia Cee'd SW
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

12 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen C3

Nabídky pronájmu aut Itálie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Itálie

Auta Malý vůz

230 Kč - 1 470 Kč

Všechny typy aut

230 Kč - 3 795 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Itálie je 799 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Itálie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 230 Kč na den je o 72% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 47 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Itálie je 1 707 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Itálie pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 270 Kč na den je o 85% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 12 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Itálie je 2 008 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Itálie pronajmout, je února. Cena pouhých 1 156 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 25 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Velký vůz v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Itálie je 1 119 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 565 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 26 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Itálie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Itálie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Itálie nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

26 únor–5 březen
Skoda Citigo
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

5 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

6 Kč/den

26 únor–5 březen
Citroen C4

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Itálie vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra400,1 km

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra20,5 km

Nedaleké turistické atrakce:

Bazilika svatého Petra510,6 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Itálie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Itálie

Pronájem aut Itálie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Itálie a buďte připraveni na další cestu

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Itálie společnost Centauro. S ní uživatelé najdou nabídky už od 81 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností Centauro většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 907 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Italy Car Rent je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Itálie, kterou si minulý měsíc vybralo 18 % of uživatelů stránek momondo. Italy Car Rent má také 10 recenzí a hodnocení 7,4 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Itálie společnost Sunnycars. Díky 754 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Zvažte návštěvu města Catania, které je nejnavštěvovanější v destinaci Itálie. Sunnycars zde má výrazné zastoupení, s více než 9 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

V destinaci Itálie jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Destinace Itálie se v roce 2019 umístila na 49. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Itálie získala skóre kvality silnic 4,4, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Itálie mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

0,50 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Itálie můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Itálie mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že chcete-li konzumovat alkoholické nápoje, musí vám být alespoň 18 let. Nedoporučuje se řídit motorová vozidla pod vlivem alkoholu.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Itálie je Economy. 36 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Itálie vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Economy tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 190 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Itálie 43,34 Kč za litr. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Kuvajt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,37 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 63,92 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Itálie

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Itálie

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Itálie

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Itálie

Pronájmy aut na oblíbených letištích v destinaci Itálie

Pronajměte so auto na jednom z nejoblíbenějších letišť v destinaci Itálie

Začněte plánovat cestu na Itálie


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Itálie použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Itálie na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Itálie nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Itálie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Auta k pronájmu v destinaci Itálie můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Itálie nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.