Pronájem aut v Sardinie

Hledáte levný pronájem aut v Sardinie? Vyhledávejte právě zde!

Cagliari, Sardinie, Itálie
8 prosinec — 15 prosinec
Cagliari, Sardinie, Itálie
pá 8/12
poledne
pá 15/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Sardinie

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Sardinie

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Sardinie nejoblíbenější?

Kategorie Ekonomická třída či podobný je nejoblíbenějším typem auta k pronájmu v destinaci Sardinie. Tento typ si vybírá 37 % našich uživatelů. Pronájem vozu kategorie Ekonomická třída v destinaci Sardinie přijde v průměru na 906 Kč/den. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na době cesty, městě pobytu a autopůjčovně, kterou se rozhodnete použít.

Nabídky pronájmu aut Sardinie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Sardinie

Malý vůz cars

197 Kč - 1 557 Kč

Všechny typy aut

197 Kč - 2 628 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Sardinie je 654 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Sardinie pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 197 Kč na den je o 70% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 39 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Sardinie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Sardinie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Sardinie je 811 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Sardinie pronajmout, je října. Cena pouhých 432 Kč na den je o 47% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 25 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Sardinie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Sardinie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Sardinie je 1 615 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Sardinie pronajmout, je března. Cena pouhých 1 373 Kč na den je o 15% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 34 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Sardinie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Sardinie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Sardinie je 575 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Sardinie pronajmout, je října. Cena pouhých 466 Kč na den je o 19% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 47 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Sardinie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Sardinie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Sardinie je 1 152 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Sardinie pronajmout, je října. Cena pouhých 341 Kč na den je o 71% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 8 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Sardinie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Sardinie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Sardinie

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Sardinie

Europcar

7 autopůjčoven
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Viaggiare Rent

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

8,0

Avis

6 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,3

Komfort

7,3

Celkové hodnocení

7,3

Vyzvednutí/odevzdání

7,3

Value

7,3

Leasys Rent

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

2,0

Komfort

2,0

Celkové hodnocení

2,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

2,0

Sunnycars

16 autopůjčoven

Autovia

6 autopůjčoven

Ecovia

6 autopůjčoven

Free2Move

6 autopůjčoven

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Sardinie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Sardinie

Pronájem aut Sardinie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Sardinie a buďte připraveni na další cestu

Na jak dlouho si cestovatelé pronajímají auto v destinaci Sardinie?

Uživatelé stránek momondo si auto v destinaci Sardinie nejradši pronajímají na 7 dnů. Pronájem auta na 7 dnů přijde v průměru na 675 Kč/den. Rozhodnete-li se pronajmout si auto v destinaci Sardinie na 1 týden, potom se cena pohybuje okolo 4 724 Kč. Mnoho našich uživatelů také volí pronájem auta na víkend, což přijde v průměru celkem na 1 733 Kč. Plánujete-li delší roadtrip, můžete si také auto v destinaci Sardinie pronajmout na měsíc, což přijde v průměru na 32 831 Kč.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Sardinie?

Ceny pro aut v destinaci Sardinie byly naposledy aktualizovány včera.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Sardinievyhledává?

Pro aut v destinaci Sardinie si lze od měsíce prosince 2023 vybrat z 252 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Sardinie?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Sardinie, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Sardinie?

Všichni řidiči musí při pronájmu auta v destinaci Sardinie mít platný a kompletní řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace je vhodné zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Sardinie použít stránky momondo?

Auto v destinaci Sardinie doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Sardinie?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Sardinie na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Sardinie se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Sardinie nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Sardinie auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Sardinie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Sardinie, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Sardinie můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Sardinie s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Sardinie můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Sardinie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.