Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Miami, Florida

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Miami, Florida? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
pá 19/7
pá 26/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Miami

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Miami

Která autopůjčovna je v destinaci Miami nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Miami lze obecně najít se společností MLC. Při rezervaci se společností MLC můžete najít auta k pronájmu už od 122 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami je 125 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Miami nejvíce poboček?

Enterprise Rent-A-Car má z  autopůjčoven v destinaci Miami nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Miami pronajímá?

K pronájmu auta in Miami volí většina našich uživatelů Toyota RAV4 v průměru za 859 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Nissan Versa, v průměru za 597 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Toyota RAV4 in Miami už za 159 Kč/den a Nissan Versa za pouhých 205 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut Miami, Florida nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Miami

Malý vůzaut

395 Kč - 1 328 Kč

Všechny typy aut

785 Kč - 1 539 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Miami, Spojených států je 700 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 395 Kč na den je o 44% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 36 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Miami, Spojených států je 1 039 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 770 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 5 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Miami, Spojených států je 1 405 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 658 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 23 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Miami, Spojených států je 1 035 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 638 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 6 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Miami, Spojených států je 1 222 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 947 Kč na den je o 23% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 11 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Miami, Spojených států je 1 466 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je června. Cena pouhých 1 477 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 26 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Miami

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Miami, Florida

Alamo

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,6

Komfort

8,7

Celkové hodnocení

8,6

Vyzvednutí/odevzdání

8,6

Value

8,4

Sixt

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,8

Komfort

7,7

Celkové hodnocení

7,0

Vyzvednutí/odevzdání

7,1

Value

7,0

Enterprise Rent-A-Car

26 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,3

Value

6,2

Dollar

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,1

Komfort

7,2

Celkové hodnocení

6,3

Vyzvednutí/odevzdání

6,6

Value

6,5

Hertz

20 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,9

Komfort

6,8

Celkové hodnocení

6,2

Vyzvednutí/odevzdání

6,1

Value

6,3

Avis

10 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,4

Komfort

6,5

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

5,9

Value

6,1

Budget

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,1

Komfort

6,4

Celkové hodnocení

5,5

Vyzvednutí/odevzdání

5,8

Value

5,6

ACO Rent A Car

7 autopůjčoven

Pronájem auta v destinaci Miami v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Miami.

Oblíbené typy aut

Full-size, SUV, Economy

Nejlevnější auto k pronájmu

245 Kč

Nejoblíbenější model

Toyota RAV4
Autopůjčovny v destinaci Miami v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Full-size, SUV, Economy.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Miami je 245 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 288 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Miami je v posledních 7 dnech Toyota RAV4. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Nissan Versa.

Pronajaté auto v destinaci Miami – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Miami a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Miami, Florida účtován poplatek?

Většina autopůjčoven v destinaci Miami, se kterými spolupracujeme, neúčtuje poplatek za zrušení rezervace. To znamená, že pokud dojde k nečekané změn vašich plánů, mnoho autopůjčoven v destinaci Miami, jako Enterprise Rent-A-Car, Dollar a Hertz, často nabízí zrušení zdarma v závislosti na tom, kdy jste rezervaci provedli.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Miami v měsíci srpen?

Při cestování do destinace Miami v měsíci srpen, kdy se teploty pohybují okolo 28 °C a srážky bývají kolem 252 mm, doporučujeme zvážit pronájem auta ve standardní třídě. Standardní auto si poradí s výkyvy teplot a deštěm v průběhu měsíce srpen a představuje oblíbenou volbu mezi cestovateli směřujícími do destinace Miami. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Miami vás přijde v průměru na 1 334 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Miami, Florida?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Miami je 40 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Miami je 120 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Miami, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Které autopůjčovny nabízejí in Miami pronájem vozu Toyota RAV4?

Jaké je v destinaci Miami, FL v měsíci červenec počasí?

Během měsíce červenec se průměrná teplota v destinaci Miami pohybuje okolo 29 °C a lze očekávat srážky okolo 165 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Miami pronajmout auto, užitečné.

Je počasí ve městě Miami podobné jako ve zbytku regionu Florida?

Plánujete-li si v měsíci červenec ve městě Miami pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Florida se teplota pohybuje okolo 28 °C a můžete očekávat srážky okolo 187,4 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Miami?

Ceny pro aut v destinaci Miami jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Miamivyhledává?

Pro aut v destinaci Miami si lze od měsíce července 2024 vybrat z 241 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Miami?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Miami, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Miami?

Při pronájmu auta v destinaci Miami musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Miami použít stránky momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Miami dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Miami?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Miami na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Miami se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Miami a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Miami auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Miami na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Miami, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Miami.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Miami s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Miami nabízejí.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Miami

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
pá 19/7
poledne
pá 26/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Miami