Pronájem aut Miami, Florida

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Miami, Florida? Vyhledávejte právě zde!

Miami, FL, Spojené státy
12 prosinec — 19 prosinec
Miami, FL, Spojené státy
út 12/12
poledne
út 19/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Miami

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Miami

Která autopůjčovna je v destinaci Miami nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Miami lze obecně najít se společností GREEN MOTION . Při rezervaci se společností GREEN MOTION můžete najít auta k pronájmu už od 186 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami je 260 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Miami nejvíce poboček?

Enterprise Rent-A-Car má z  autopůjčoven v destinaci Miami nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Miami pronajímá?

K pronájmu auta in Miami volí většina našich uživatelů Dodge Grand Caravan v průměru za 1 399 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Kia Rio, v průměru za 795 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Dodge Grand Caravan in Miami už za 565 Kč/den a Kia Rio za pouhých 256 Kč/den.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Miami, Florida

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Miami, Florida
Ekonomická třída245 Kč/den
Nižší střední třída245 Kč/den
Střední třída367 Kč/den
Standard590 Kč/den
Vyšší střední třída516 Kč/den
Mini dodávka988 Kč/den
SUV vyšší střední třídy950 Kč/den
Kabriolet1 153 Kč/den
SUV standardní616 Kč/den
SUV střední třídy616 Kč/den
SUV nižší střední třídy799 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Nabídky pronájmu aut Miami, Florida nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Miami

Malý vůz cars

684 Kč - 2 049 Kč

Všechny typy aut

887 Kč - 1 982 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Miami, Spojených států je 993 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 684 Kč na den je o 32% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 24 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Miami nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Miami, Spojených států je 1 121 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je června. Cena pouhých 812 Kč na den je o 28% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 15 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Miami nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Miami, Spojených států je 1 568 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 442 Kč na den je o 72% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 17 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůz car v destinaci Miami nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Miami, Spojených států je 1 115 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je června. Cena pouhých 575 Kč na den je o 49% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 15 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Miami nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Miami, Spojených států je 1 058 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 970 Kč na den je o 9% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 20 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Miami, Spojených států je 1 466 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 029 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 11 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

245 Kč/den

13 únor–27 únor
Peugeot 208
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

245 Kč/den

2 únor–10 únor
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Miami

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Miami, Florida

Alamo

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,8

Komfort

8,8

Celkové hodnocení

8,7

Vyzvednutí/odevzdání

8,8

Value

8,5

Sixt

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,9

Komfort

7,8

Celkové hodnocení

7,1

Vyzvednutí/odevzdání

7,2

Value

7,1

Enterprise Rent-A-Car

26 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,8

Komfort

6,9

Celkové hodnocení

6,6

Vyzvednutí/odevzdání

6,5

Value

6,5

Dollar

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,2

Komfort

7,3

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,7

Value

6,6

Hertz

20 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

6,9

Celkové hodnocení

6,3

Vyzvednutí/odevzdání

6,2

Value

6,4

Avis

10 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,4

Komfort

6,5

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

5,9

Value

6,1

Budget

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,1

Komfort

6,4

Celkové hodnocení

5,5

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

5,6

Routes Car & Truck Rentals

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

5,2

Komfort

4,9

Celkové hodnocení

3,7

Vyzvednutí/odevzdání

3,8

Value

3,8

Pronájem auta v destinaci Miami v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Miami.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Budget

Oblíbené typy aut

SUV, Intermediate, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

715 Kč

Nejoblíbenější model

Dodge Grand Caravan
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Miami na stránkách momondo je tento měsíc Budget. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Sixt a HDC Rent A Car.
Autopůjčovny v destinaci Miami v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: SUV, Intermediate, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Miami je 715 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 971 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Miami je v posledních 7 dnech Dodge Grand Caravan. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Nissan Versa.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Miami

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Miami

Pronajaté auto v destinaci Miami – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Miami a buďte připraveni na další cestu

Kolik stojí pronájem auta v destinaci Miami, Florida v měsíci leden?

Podle našich informací můžete za víkendový pronájem auta leden v destinaci Miami zaplatit kolem 2 347 Kč. Obzvláště dobré nabídky se mohou pohybovat kolem 820 Kč, což je nejnižší nabídka, kterou jsme pro destinaci Miami zatím našli. Nabídky týdenního pronájmu jsou mírně odlišné, začínají okolo 1 139 Kč a průměrná cena se pohybuje okolo 1 139 Kč.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Miami, Florida účtován poplatek?

Většina autopůjčoven v destinaci Miami, se kterými spolupracujeme, neúčtuje poplatek za zrušení rezervace. To znamená, že pokud dojde k nečekané změn vašich plánů, mnoho autopůjčoven v destinaci Miami, jako Enterprise Rent-A-Car, Dollar a Hertz, často nabízí zrušení zdarma v závislosti na tom, kdy jste rezervaci provedli.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Miami v měsíci leden?

Při průměrné teplotě okolo 21 °C a srážkách 58 mm, je nejlepším autem k pronájmu v měsíci leden kabriolet. Pronájem kabrioletu v destinaci Miami je skvělý způsob, jak si prohlédnout okolí, aniž byste museli mít obavy o počasí. Je však vždy dobré před cestou zkontrolovat předpověď počasí a případně plány na pronájem auta pozměnit. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Miami vás přijde v průměru na 1 459 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Miami, Florida?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Miami je 40 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Miami je 120 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Miami, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Které autopůjčovny nabízejí in Miami pronájem vozu Toyota Highlander?

Jaké je v destinaci Miami, FL v měsíci prosinec počasí?

Během měsíce prosinec se průměrná teplota v destinaci Miami pohybuje okolo 21 °C a lze očekávat srážky okolo 51 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Miami pronajmout auto, užitečné.

Je počasí ve městě Miami podobné jako ve zbytku regionu Florida?

Plánujete-li si v měsíci prosinec ve městě Miami pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Florida se teplota pohybuje okolo 18 °C a můžete očekávat srážky okolo 59,7 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Miami?

Ceny pro aut v destinaci Miami jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Miamivyhledává?

Pro aut v destinaci Miami si lze od měsíce prosince 2023 vybrat z 225 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Miami?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Miami, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Miami?

Při pronájmu auta v destinaci Miami musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Miami použít stránky momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Miami dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Miami?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Miami na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Miami se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Miami a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Miami auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Miami na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Miami, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Miami.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Miami s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Miami nabízejí.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Miami

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.