Pronájmy aut Miami, Florida

Najděte levné nabídky pronájmu aut Miami, Florida

Miami, FL, Spojené státy
30 březen — 6 duben
Stejné místo odevzdání
Miami, FL, Spojené státy
čt 30/3
poledne
čt 6/4
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Miami, Florida nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Miami

Auta Malý vůz

544 Kč - 1 329 Kč

Všechny typy aut

749 Kč - 1 820 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Miami, Spojených států je 854 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je prosince. Cena pouhých 544 Kč na den je o 37% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 33 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Miami, Spojených států je 1 158 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 734 Kč na den je o 37% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 9 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Miami, Spojených států je 1 189 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 591 Kč na den je o 51% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 6 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Miami, Spojených států je 1 120 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 494 Kč na den je o 56% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 12 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Miami, Spojených států je 1 256 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Miami, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 009 Kč na den je o 20% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 1 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Miami se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Miami

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Miami, Florida

Alamo

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,6

Komfort

9,3

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,6

Value

8,0

Sixt

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

7,9

Celkové hodnocení

7,2

Vyzvednutí/odevzdání

7,2

Value

7,2

Enterprise

26 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

6,8

Vyzvednutí/odevzdání

6,8

Value

6,6

Dollar

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,4

Komfort

7,4

Celkové hodnocení

6,6

Vyzvednutí/odevzdání

7,0

Value

6,7

Hertz

18 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,8

Komfort

6,8

Celkové hodnocení

6,3

Vyzvednutí/odevzdání

6,1

Value

6,3

Avis

9 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,5

Komfort

6,6

Celkové hodnocení

6,1

Vyzvednutí/odevzdání

6,0

Value

6,2

Budget

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,2

Komfort

6,4

Celkové hodnocení

5,7

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

5,8

ACO Rent A Car

6 autopůjčoven

Pronájem auta v destinaci Miami v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Miami.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Fox

Oblíbené typy aut

Intermediate, Compact, SUV

Nejlevnější auto k pronájmu

493 Kč

Nejoblíbenější model

Nissan Versa
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Miami na stránkách momondo je tento měsíc Fox. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Corpusa Rent A Car a GREEN MOTION .
Autopůjčovny v destinaci Miami v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Intermediate, Compact, SUV.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Miami je 493 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 606 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Miami je v posledních 7 dnech Nissan Versa. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Dodge Grand Caravan.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Miami

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Miami

Pronajaté auto v destinaci Miami – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Miami a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Miami lze obecně najít se společností GREEN MOTION . Při rezervaci se společností GREEN MOTION můžete najít auta k pronájmu už od 182 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Miami je 255 Kč/den.

Většina autopůjčoven v destinaci Miami, se kterými spolupracujeme, neúčtuje poplatek za zrušení rezervace. To znamená, že pokud dojde k nečekané změn vašich plánů, mnoho autopůjčoven v destinaci Miami, jako Enterprise, Dollar a Hertz, často nabízí zrušení zdarma v závislosti na tom, kdy jste rezervaci provedli.


Pronájem aut ve čtvrtích města Miami

Potřebujete auto k pronájmu v konkrétní oblasti města Miami?

Začněte plánovat cestu na Miami


Proč používat momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Miami dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Miami na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.