Pronájem aut Palma de Mallorca, Balearic Islands

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Palma de Mallorca, Balearic Islands? Vyhledávejte právě zde!

Palma de Mallorca, Mallorca, Španělsko
1 prosinec — 8 prosinec
Palma de Mallorca, Mallorca, Španělsko
pá 1/12
poledne
pá 8/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Palma de Mallorca

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Palma de Mallorca

Která autopůjčovna je v destinaci Palma de Mallorca nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca lze obecně najít se společností Centauro. Při rezervaci se společností Centauro můžete najít auta k pronájmu už od 56 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca je 634 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Palma de Mallorca nejvíce poboček?

Ok Mobility má z  autopůjčoven v destinaci Palma de Mallorca nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Palma de Mallorca pronajímá?

K pronájmu auta in Palma de Mallorca volí většina našich uživatelů Opel Corsa v průměru za 574 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Seat Arona, v průměru za 447 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Opel Corsa in Palma de Mallorca už za 168 Kč/den a Seat Arona za pouhých 160 Kč/den.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Palma de Mallorca, Balearic Islands

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Palma de Mallorca, Balearic Islands
Ekonomická třída114 Kč/den
Nižší střední třída113 Kč/den
Střední třída120 Kč/den
Mini dodávka304 Kč/den
Mini113 Kč/den
SUV střední třídy113 Kč/den
SUV nižší střední třídy113 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Nabídky pronájmu aut Palma de Mallorca, Balearic Islands nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Palma de Mallorca

Malý vůz cars

242 Kč - 1 310 Kč

Všechny typy aut

257 Kč - 2 224 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 678 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 242 Kč na den je o 65% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 41 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Palma de Mallorca nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 878 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 296 Kč na den je o 67% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 24 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Palma de Mallorca nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 1 892 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je března. Cena pouhých 1 403 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 40 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 711 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je února. Cena pouhých 211 Kč na den je o 71% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 38 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Palma de Mallorca nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 1 413 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 223 Kč na den je o 85% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 19 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Palma de Mallorca nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu luxusní car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 2 016 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusní car v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je března. Cena pouhých 1 403 Kč na den je o 31% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusní car je běžně o 44 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Palma de Mallorca, Španělska je 1 020 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Palma de Mallorca, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 178 Kč na den je o 83% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 11 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Palma de Mallorca se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

113 Kč/den

30 listopad–7 prosinec
Skoda Rapid Spaceback
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

142 Kč/den

18 prosinec–23 prosinec
Skoda Fabia

Rejstřík autopůjčoven Palma de Mallorca

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Palma de Mallorca, Balearic Islands

Dollar

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,3

Komfort

9,3

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

5,3

Value

8,0

Sixt

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,4

Komfort

9,2

Celkové hodnocení

7,9

Vyzvednutí/odevzdání

8,1

Value

7,6

Europcar

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,3

Komfort

8,6

Celkové hodnocení

7,3

Vyzvednutí/odevzdání

7,3

Value

6,3

Ok Mobility

7 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,4

Komfort

7,6

Celkové hodnocení

7,2

Vyzvednutí/odevzdání

6,4

Value

7,2

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,3

Komfort

7,8

Celkové hodnocení

7,1

Vyzvednutí/odevzdání

6,3

Value

7,3

CLICK RENT

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

7,0

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

5,8

Value

6,4

Goldcar Rental SP

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,6

Komfort

7,1

Celkové hodnocení

4,6

Vyzvednutí/odevzdání

5,6

Value

4,5

Budget

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

5,9

Komfort

5,9

Celkové hodnocení

5,4

Vyzvednutí/odevzdání

4,7

Value

5,4

Pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Palma de Mallorca.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Record Go

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

173 Kč

Nejoblíbenější model

Opel Corsa
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Palma de Mallorca na stránkách momondo je tento měsíc Record Go. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří CLICK RENT a Centauro.
Autopůjčovny v destinaci Palma de Mallorca v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca je 173 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 571 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca je v posledních 7 dnech Opel Corsa. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Class Intermediate SUV.

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Palma de Mallorca vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Playa de Palma2,0 km

Nedaleké turistické atrakce:

Playa de Palma8,9 km

Nedaleké turistické atrakce:

Playa de Palma56,7 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Palma de Mallorca

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Palma de Mallorca

Pronajaté auto v destinaci Palma de Mallorca – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Palma de Mallorca a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca, Španělsko účtován poplatek?

Každá autopůjčovna v destinaci Palma de Mallorca má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci Palma de Mallorca patří Enterprise Rent-A-Car, Centauro a Leasys Rent, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Palma de Mallorca, Španělsko?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Palma de Mallorca je 50 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Palma de Mallorca je 100 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Palma de Mallorca, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Které autopůjčovny nabízejí in Palma de Mallorca pronájem vozu Fiat 500C?

Jaké je v destinaci Palma de Mallorca, Španělsko v měsíci listopad počasí?

V měsíci listopad se srážky v destinaci Palma de Mallorca pohybují v průměru okolo 50 mm a průměrná teplota je 16 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Palma de Mallorca důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Je počasí ve městě Palma de Mallorca podobné jako ve zbytku regionu Balearic Islands?

Plánujete-li si v měsíci listopad ve městě Palma de Mallorca pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Balearic Islands se teplota pohybuje okolo 15 °C a můžete očekávat srážky okolo 45 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Palma de Mallorca?

Ceny pro aut v destinaci Palma de Mallorca se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Palma de Mallorcavyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro aut v destinaci Palma de Mallorca vybírat z 90 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Palma de Mallorca?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Palma de Mallorca, liší. V mnoha zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca?

Všichni řidiči musí při pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca mít platný a kompletní řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace je vhodné zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca použít stránky momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Palma de Mallorca?

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Palma de Mallorca prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Palma de Mallorca se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Palma de Mallorca a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Palma de Mallorca auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Palma de Mallorca, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Palma de Mallorca s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Palma de Mallorca

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.