Pronájmy aut Athény, Attika

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Athény, Attika? Vyhledávejte právě zde!

Athény, Attika, Řecko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Athény, Attika, Řecko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Athény, Attika nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Athény

Auta Malý vůz

83 Kč - 1 575 Kč

Všechny typy aut

83 Kč - 1 651 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Athény, Řecka je 492 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Athény, Řecka pronajmout, je října. Cena pouhých 83 Kč na den je o 84% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 4 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Athény. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Athény se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Athény

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Athény, Attika
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

9,0
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,1

Komfort

9,1

Celkové hodnocení

9,1

Vyzvednutí/odevzdání

9,7

Value

9,4
10 autopůjčoven
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

6,0

Celkové hodnocení

2,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

2,0
12 autopůjčoven
12 autopůjčoven
10 autopůjčoven
6 autopůjčoven
6 autopůjčoven

Pronájem auta v destinaci Athény v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Athény.

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

1 014 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat Panda
Autopůjčovny v destinaci Athény v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Athény je 1 014 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 128 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Athény je v posledních 7 dnech Fiat Panda. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Skoda Citigo.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Athény

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Athény

Pronajaté auto v destinaci Athény – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Athény a buďte připraveni na další cestu

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Athény, denní sazby od společnosti Exer Rent a Car bývají většinou nejlevnější – průměrná sazba je 1 128 Kč/den. Naprosto nejlevnější cena, nalezená v pobočce v destinaci Athény je 1 014 Kč/den.

Ve většině případů se na pronájem auta v destinaci Athény nevztahuje poplatek za zrušení rezervace. Při rezervaci prostřednictvím stránek momondo můžete zkontrolovat, zda vámi preferovaná autopůjčovna v destinaci Athény nabízí zrušení rezervace zdarma.

Nejlepší způsob, jak si užít turistické atrakce v destinaci Athény v průběhu měsíce září je pronájem kabrioletu. Je méně pravděpodobné, že se setkáte se srážkami nebo chladnějším počasím, protože Athény se v měsíci září těší průměrnou teplotou 20 °C a průměrnými srážkami 48 mm. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Athény vás přijde v průměru na 2 670 Kč/den.

Cestovatelé, kteří si plánují pronajmout auto v destinaci Athény by měli brát na vědomí, že nejvyšší povolená rychlost v tomto městě je 50 km/h. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Athény je většinou 90 km/h a na dálnici je to 130 km/h. Berte na vědomí, že povolená rychlost se může měnit v závislosti na silnici, na které jedete, sledujte proto prosím silniční značení.

V měsíci srpen se srážky v destinaci Athény pohybují v průměru okolo 7 mm a průměrná teplota je 28 °C. Tyto informace jsou pro pronájem auta v destinaci Athény důležité, mohou vám totiž pomoct vybrat ten nejvhodnější vůz.

Plánujete-li si ve městě Athény pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci srpen se v regionu Attika většinou pohybuje okolo 28 °C a jsou možné srážky okolo 7 mm.


Objevte více pronájmů aut v destinaci Řecka

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Řecka

Začněte plánovat cestu na Athény


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Athény doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Athény prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Athény se zrušením rezervace zdarma.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Athény na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Athény.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Athény nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.