Užitečné informace
Nejnovější nabídky
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Rhodos, South Aegean

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Rhodos, South Aegean? Vyhledávejte právě zde!

Rhodos, Rhodos, Řecko
27 duben — 4 květen
Rhodos, Rhodos, Řecko
so 27/4
poledne
so 4/5
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Rhodos, South Aegean

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Rhodos, South Aegean
Ekonomická třída124 Kč/den
Nižší střední třída154 Kč/den
Mini dodávka646 Kč/den
Mini121 Kč/den
Osobní dodávka1 122 Kč/den
Kabriolet378 Kč/den
SUV nižší střední třídy385 Kč/den
SUV střední třídy458 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Nabídky pronájmu aut Rhodos, South Aegean nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Rhodos

Malý vůzaut

155 Kč - 1 404 Kč

Všechny typy aut

210 Kč - 1 821 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Rhodos, Řecka je 557 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Rhodos, Řecka pronajmout, je března. Cena pouhých 155 Kč na den je o 73% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 21 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Rhodos. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Rhodos se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Rhodos nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Rhodos, Řecka je 575 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Rhodos, Řecka pronajmout, je března. Cena pouhých 348 Kč na den je o 40% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 18 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Rhodos. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Rhodos se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Rhodos, Řecka je 408 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Rhodos, Řecka pronajmout, je března. Cena pouhých 348 Kč na den je o 15% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 42 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Rhodos. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Rhodos se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Rhodos nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Rhodos, Řecka je 1 267 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Rhodos, Řecka pronajmout, je dubna. Cena pouhých 399 Kč na den je o 69% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 45 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Rhodos. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Rhodos se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

121 Kč/den

26 duben–3 květen
Skoda Citigo
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

124 Kč/den

26 duben–3 květen
Peugeot 208

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Rhodos

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Rhodos

Která autopůjčovna je v destinaci Rhodos nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Rhodos lze obecně najít se společností Centauro. Při rezervaci se společností Centauro můžete najít auta k pronájmu už od 126 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Rhodos je 202 Kč/den.

Jaké auto si většina lidí in Rhodos pronajímá?

Fiat 500 je mezi uživateli stránek momondo in Rhodos nejoblíbenější volbou. Hned po ní následuje pronájem vozu Hyundai i20. naši uživatelé našli nabídky pronájmu vozu Fiat 500 in Rhodos v průměru za 265 Kč na den, ale i za pouhých 147 Kč na den.Hyundai i20 si lze in Rhodos pronajmout v průměru za 208 Kč na den, i když pronájem lze najít i za pouhých 143 Kč na den.

Rejstřík autopůjčoven Rhodos

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Rhodos, South Aegean

Autounion Car Rental

16 autopůjčoven

Hertz

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Avance Rent a Car

4 autopůjčovny

Budget

2 autopůjčovny

Thrifty

3 autopůjčovny

Avis

4 autopůjčovny

Sixt

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,0

Komfort

9,0

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

9,0

Value

9,0

Drive SA

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

4,0

Celkové hodnocení

4,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

6,0

Pronájem auta v destinaci Rhodos v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Rhodos.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Centauro

Oblíbené typy aut

Mini, Economy, Convertible

Nejlevnější auto k pronájmu

182 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat 500
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Rhodos na stránkách momondo je tento měsíc Centauro. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří GREEN MOTION a CarWiz.
Autopůjčovny v destinaci Rhodos v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Mini, Economy, Convertible.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Rhodos je 182 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 287 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Rhodos je v posledních 7 dnech Fiat 500. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Volkswagen up!.

Pronajaté auto v destinaci Rhodos – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Rhodos a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Rhodos, Řecko účtován poplatek?

U pronájmu auta v destinaci Rhodos od oblíbené autopůjčovny, jako je Hertz, Caldera a Exer Rent a Car bude většinou k dispozici zrušení rezervace zdarma. Ačkoliv společnost momondo nemá žádnou kontrolu nad podmínkami zrušení pronájmu aut v destinaci Rhodos, můžeme vám pomoct najít to nejlevnější auto k pronájmu pro vaši nadcházející cestu.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Rhodos v měsíci květen?

V destinaci Rhodos se v průběhu měsíce květen teplota pohybuje okolo 25 °C – to jsou ideální podmínky k pronájmu kabrioletu. Srážky se v destinaci Rhodos v měsíci květen v průměru pohybují pouze okolo 2 mm, kabriolet vám tedy umožní si při průjezdu městem plně užívat turistických atrakcí. Nezapomeňte před cestou pro jistotu zkontrolovat předpověď počasí. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Rhodos vás přijde v průměru na 311 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Rhodos, Řecko?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Rhodos je 50 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. Rhodos má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 90 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci Rhodos na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 130 km/h.

Jaké je v destinaci Rhodos, Řecko v měsíci duben počasí?

Během měsíce duben se průměrná teplota v destinaci Rhodos pohybuje okolo 17 °C a lze očekávat srážky okolo 28 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Rhodos pronajmout auto, užitečné.

Je počasí ve městě Rhodos podobné jako ve zbytku regionu South Aegean?

Plánujete-li si ve městě Rhodos pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci duben se v regionu South Aegean většinou pohybuje okolo 16 °C a jsou možné srážky okolo 34,8 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Rhodos?

Ceny pro aut v destinaci Rhodos jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Rhodosvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Rhodos od měsíce dubna 2024 vybrat, je 124.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Rhodos?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Rhodos, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Rhodos?

K pronájmu auta v destinaci Rhodos musí mít všichni řidiči kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout také důkaz o zpáteční cestě a informace o ubytování v době pobytu. Doporučujeme, abyste si informace zkontrolovali u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Rhodos použít stránky momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Rhodos a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Rhodos?

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Rhodos prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Rhodos se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Rhodos se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Rhodos auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Rhodos.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Rhodos, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Rhodos můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Rhodos s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Rhodos s neomezených počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Rhodos

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
so 27/4
poledne
so 4/5
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem