Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Málaga, Andalusie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Málaga, Andalusie? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
so 20/7
so 27/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Málaga, Andalusie

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Málaga, Andalusie
Ekonomická třída143 Kč/den
Nižší střední třída151 Kč/den
Střední třída239 Kč/den
Mini dodávka279 Kč/den
Mini196 Kč/den
SUV nižší střední třídy137 Kč/den
SUV střední třídy249 Kč/den
Kombi Compact407 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Málaga

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Málaga

Která autopůjčovna je v destinaci Málaga nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Málaga lze obecně najít se společností Delpaso. Při rezervaci se společností Delpaso můžete najít auta k pronájmu už od 113 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Málaga je 313 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Málaga nejvíce poboček?

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Málaga nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Málaga pronajímá?

Vozy Fiat 500C a Fiat 500 jsou in Málaga na základě našich dat nejoblíbenějšími modely aut k pronájmu. Cena pronájmu vozu Fiat 500C in Málaga se může lišit podle toho, u které společnosti si auto pronajmete, ale naši uživatelé našli průměrnou cenu 582 Kč/den a auto si lze pronajmout už od 151 Kč/den. Ceny pronájmu vozu Fiat 500 se také mohou lišit, ale v průměru se pohybují okolo 574 Kč/den a nejlevnější pronájem najdete už za 144 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut Málaga, Andalusie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Málaga

Malý vůzaut

251 Kč - 758 Kč

Všechny typy aut

368 Kč - 1 677 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Málaga, Španělska je 495 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 251 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 43 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Málaga nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Málaga, Španělska je 851 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 215 Kč na den je o 75% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 1 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Málaga nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Málaga, Španělska je 2 750 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 332 Kč na den je o 88% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 69 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Málaga, Španělska je 622 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 326 Kč na den je o 48% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 28 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Málaga nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Málaga, Španělska je 1 612 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 237 Kč na den je o 86% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 47 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu luxusníauto v destinaci Málaga, Španělska je 2 126 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusníauto v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je října. Cena pouhých 595 Kč na den je o 73% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusníauto je běžně o 60 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Málaga, Španělska je 1 130 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Málaga, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 218 Kč na den je o 81% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 25 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Málaga. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Málaga se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

168 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Opel Astra
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

199 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Opel Corsa

Rejstřík autopůjčoven Málaga

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Málaga, Andalusie

Alamo

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,2

Komfort

8,8

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,5

Value

8,0

Thrifty

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

8,6

Celkové hodnocení

7,3

Vyzvednutí/odevzdání

7,3

Value

7,3

Dollar

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

8,9

Celkové hodnocení

7,9

Vyzvednutí/odevzdání

7,9

Value

7,9

Enterprise Rent-A-Car

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,1

Komfort

8,2

Celkové hodnocení

7,4

Vyzvednutí/odevzdání

7,5

Value

7,4

Hertz

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,8

Komfort

8,1

Celkové hodnocení

7,4

Vyzvednutí/odevzdání

7,3

Value

7,2

Europcar

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,5

Komfort

7,5

Celkové hodnocení

6,5

Vyzvednutí/odevzdání

7,5

Value

6,0

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

6,8

Komfort

6,2

Celkové hodnocení

5,2

Vyzvednutí/odevzdání

5,4

Value

5,2

Sunnycars

11 autopůjčoven

Pronájem auta v destinaci Málaga v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Málaga.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Delpaso

Oblíbené typy aut

Compact, Economy, SUV

Nejlevnější auto k pronájmu

160 Kč

Nejoblíbenější model

Class Convertible
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Málaga na stránkách momondo je tento měsíc Delpaso. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Goldcar Rental SP a Record Go.
Autopůjčovny v destinaci Málaga v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Compact, Economy, SUV.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Málaga je 160 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 424 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Málaga je v posledních 7 dnech Class Convertible. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat 500C.

Pronajaté auto v destinaci Málaga – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Málaga a buďte připraveni na další cestu

Kolik stojí pronájem auta v destinaci Málaga, Španělsko v měsíci srpen?

Nejlepší nabídky víkendového pronájmu auta v destinaci Málaga srpen začínají od 509 Kč, až po 509 Kč. Uživatelé zaznamenali, že nabídky týdenního pronájmu na srpen v destinaci Málaga jsou v průměru 575 Kč - ale byly k dispozici nabídky již za 262 Kč, v závislosti na termínech a typu vozidla.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Málaga, Španělsko účtován poplatek?

Většina autopůjčoven v destinaci Málaga, se kterými spolupracujeme, neúčtuje poplatek za zrušení rezervace. To znamená, že pokud dojde k nečekané změn vašich plánů, mnoho autopůjčoven v destinaci Málaga, jako Centauro, Wiber a Alamo, často nabízí zrušení zdarma v závislosti na tom, kdy jste rezervaci provedli.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Málaga v měsíci srpen?

V destinaci Málaga se v průběhu měsíce srpen teplota pohybuje okolo 23 °C – to jsou ideální podmínky k pronájmu kabrioletu. Srážky se v destinaci Málaga v měsíci srpen v průměru pohybují pouze okolo 16 mm, kabriolet vám tedy umožní si při průjezdu městem plně užívat turistických atrakcí. Nezapomeňte před cestou pro jistotu zkontrolovat předpověď počasí. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Málaga vás přijde v průměru na 543 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Málaga, Španělsko?

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Málaga, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Málaga je většinou 100 km/h. Pokud v destinaci Málaga cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 120 km/h.

Které autopůjčovny nabízejí in Málaga pronájem vozu Fiat 500C?

Jaké je v destinaci Málaga, Španělsko v měsíci červenec počasí?

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Málaga v měsíci červenec, můžete očekávat teplotu okolo 25 °C a srážky přibližně 2 mm. Tyto informace mohou být s ohledem na pronájem auta užitečné.

Je počasí ve městě Málaga podobné jako ve zbytku regionu Andalusie?

Plánujete-li si v měsíci červenec ve městě Málaga pronajmout auto a cestovat po okolí, je důležité vědět, že ve zbytku regionu Andalusie se teplota pohybuje okolo 25 °C a můžete očekávat srážky okolo 2,9 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Málaga?

Ceny pro aut v destinaci Málaga jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Málagavyhledává?

Od měsíce července 2024, si lze pro aut v destinaci Málaga vybírat z 136 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Málaga?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Málaga, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Málaga?

Všichni řidiči musí při pronájmu auta v destinaci Málaga mít platný a kompletní řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace je vhodné zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Málaga použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Málaga použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Málaga?

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Málaga prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Málaga se zrušením rezervace zdarma?

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Málaga nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Málaga auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Málaga na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Málaga, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Málaga.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Málaga s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Málaga s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Málaga

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
so 20/7
poledne
so 27/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Málaga

Oblíbené typy aut k pronájmu v Málaze