Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Alicante, Valencia

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Alicante, Valencia? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
čt 30/5
čt 6/6

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Alicante, Valencia

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Alicante, Valencia
Ekonomická třída240 Kč/den
Nižší střední třída279 Kč/den
Střední třída325 Kč/den
Mini dodávka935 Kč/den
Mini181 Kč/den
Osobní dodávka2 205 Kč/den
SUV nižší střední třídy284 Kč/den
SUV střední třídy360 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Alicante

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Alicante

Která autopůjčovna je v destinaci Alicante nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Alicante lze obecně najít se společností Moovers. Při rezervaci se společností Moovers můžete najít auta k pronájmu už od 254 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Alicante je 320 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Alicante nejvíce poboček?

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Alicante nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Alicante pronajímá?

Většina uživatelé stránek momondo si in Alicante pronajme Peugeot 5008, ačkoliv Fiat 500 je podle našich údajů druhou nejoblíbenější možností. Chcete-li si Peugeot 5008 pronajmout, ceny se pohybují v průměru okolo 1 241 Kč na den. Někteří uživatelé našli pronájem vozu Peugeot 5008 in Alicante už za 612 Kč na den. Pronájem vozu Fiat 500 stojí in Alicante v průměru 492 Kč, nejlevnější cena se pohybuje okolo 162 Kč na den.

Nabídky pronájmu aut Alicante, Valencia nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Alicante

Malý vůzaut

208 Kč - 742 Kč

Všechny typy aut

363 Kč - 864 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Alicante, Španělska je 425 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 208 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 27 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Alicante nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Alicante, Španělska je 787 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 370 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 27 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Alicante nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Alicante, Španělska je 518 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 272 Kč na den je o 48% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 11 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Alicante nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Alicante, Španělska je 1 496 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je března. Cena pouhých 611 Kč na den je o 60% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 62 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Alicante nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Alicante, Španělska je 227 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je dubna. Cena pouhých 244 Kč na den je o 7% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 61 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

181 Kč/den

11 červen–12 červen
Skoda Citigo
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

240 Kč/den

12 červen–26 červen
Opel Corsa

Rejstřík autopůjčoven Alicante

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Alicante, Valencia

Hertz

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

8,0

Thrifty

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Europcar

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Budget

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

3 autopůjčovny

Alamo

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

8,0

Ace

2 autopůjčovny

Centauro

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

6,0

Value

6,0

Pronájem auta v destinaci Alicante v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Alicante.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Goldcar Rental SP

Oblíbené typy aut

Economy, SUV, Mini

Nejlevnější auto k pronájmu

323 Kč

Nejoblíbenější model

Peugeot 5008
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Alicante na stránkách momondo je tento měsíc Goldcar Rental SP. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří KeyGo Rent a Record Go.
Autopůjčovny v destinaci Alicante v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, SUV, Mini.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Alicante je 323 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 423 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Alicante je v posledních 7 dnech Peugeot 5008. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Fiat 500.

Pronajaté auto v destinaci Alicante – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Alicante a buďte připraveni na další cestu

Kolik stojí pronájem auta v destinaci Alicante, Španělsko v měsíci červen?

2 073 Kč je cena víkendového pronájmu auta v destinaci Alicante červen, levné nabídky začínají už od 2 073 Kč. 495 Kč je běžná nabídka týdenního pronájmu v destinaciAlicante,ale pro červen lze často narazit na ceny už od 314 Kč, v závislosti na vašich požadavcích.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Alicante, Španělsko účtován poplatek?

Ve většině případů se na pronájem auta v destinaci Alicante nevztahuje poplatek za zrušení rezervace. Při rezervaci prostřednictvím stránek momondo můžete zkontrolovat, zda vámi preferovaná autopůjčovna v destinaci Alicante nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Alicante v měsíci červen?

Při průměrné teplotě okolo 25 °C a srážkách 6 mm, je nejlepším autem k pronájmu v měsíci červen kabriolet. Pronájem kabrioletu v destinaci Alicante je skvělý způsob, jak si prohlédnout okolí, aniž byste museli mít obavy o počasí. Je však vždy dobré před cestou zkontrolovat předpověď počasí a případně plány na pronájem auta pozměnit. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Alicante vás přijde v průměru na 649 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Alicante, Španělsko?

Cestovatelé, kteří si plánují pronajmout auto v destinaci Alicante by měli brát na vědomí, že nejvyšší povolená rychlost v tomto městě je 50 km/h. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Alicante je většinou 100 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Berte na vědomí, že povolená rychlost se může měnit v závislosti na silnici, na které jedete, sledujte proto prosím silniční značení.

Které autopůjčovny nabízejí in Alicante pronájem vozu Volvo XC60?

Jaké je v destinaci Alicante, Španělsko v měsíci květen počasí?

Během měsíce květen se průměrná teplota v destinaci Alicante pohybuje okolo 18 °C a lze očekávat srážky okolo 33 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Alicante pronajmout auto, užitečné.

Je počasí ve městě Alicante podobné jako ve zbytku regionu Valencia?

Plánujete-li v měsíci květen z města Alicante autem cestovat po regionu Valencia, můžete očekávat, že se teplota bude pohybovat okolo 18 °C a možné srážky během měsíce budou přibližně 33 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Alicante?

Ceny pro aut v destinaci Alicante se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Alicantevyhledává?

Od měsíce května 2024, si lze pro aut v destinaci Alicante vybírat z 83 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Alicante?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Alicante, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Alicante?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Alicante musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Alicante použít stránky momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Alicante dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Alicante?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Alicante na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Alicante se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Alicante.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Alicante auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Alicante nabízejí.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Alicante, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Alicante můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Alicante s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Alicante nabízejí.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Alicante

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
čt 30/5
poledne
čt 6/6
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Alicante

Oblíbené autopůjčovny v Alicante