Pronájmy aut Alicante, Valencia

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Alicante, Valencia? Vyhledávejte právě zde!

Alicante, Valencia, Španělsko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Alicante, Valencia, Španělsko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Alicante, Valencia nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Alicante

Auta Malý vůz

10 Kč - 1 225 Kč

Všechny typy aut

10 Kč - 1 473 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Alicante, Španělska je 540 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Alicante, Španělska pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 10 Kč na den je o 99% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 11 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Alicante. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Alicante se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Alicante

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Alicante, Valencia
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

6,0
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
3 autopůjčovny
3 autopůjčovny
2 autopůjčovny
2 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Alicante v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Alicante.

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

725 Kč

Nejoblíbenější model

Ford Fiesta
Autopůjčovny v destinaci Alicante v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Alicante je 725 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 779 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Alicante je v posledních 7 dnech Ford Fiesta.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Alicante

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Alicante

Pronajaté auto v destinaci Alicante – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Alicante a buďte připraveni na další cestu

Při návštěvě destinace Alicante můžete očekávat nejlepší nabídky od společnosti Record Go. Record Go představuje skvělou volbu, s průměrnou sazbou 758 Kč/den, k dispozici v její pobočce.

Ve většině případů se na pronájem auta v destinaci Alicante nevztahuje poplatek za zrušení rezervace. Při rezervaci prostřednictvím stránek momondo můžete zkontrolovat, zda vámi preferovaná autopůjčovna v destinaci Alicante nabízí zrušení rezervace zdarma.

Při průměrné teplotě okolo 19 °C a srážkách 52 mm, je nejlepším autem k pronájmu v měsíci září kabriolet. Pronájem kabrioletu v destinaci Alicante je skvělý způsob, jak si prohlédnout okolí, aniž byste museli mít obavy o počasí. Je však vždy dobré před cestou zkontrolovat předpověď počasí a případně plány na pronájem auta pozměnit. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Alicante vás přijde v průměru na 1 066 Kč/den.

Record Go má ze všech autopůjčoven destinaci Alicante, Španělsko nejvíce poboček, se svou 1 pobočkou. Uživatelé momondo, které si od společnosti Record Go pronajímají auto v destinaci Alicante, Španělsko většinou najdou nabídky okolo 758 Kč/den.

Cestovatelé, kteří si plánují pronajmout auto v destinaci Alicante by měli brát na vědomí, že nejvyšší povolená rychlost v tomto městě je 50 km/h. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Alicante je většinou 100 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Berte na vědomí, že povolená rychlost se může měnit v závislosti na silnici, na které jedete, sledujte proto prosím silniční značení.

Během měsíce srpen se průměrná teplota v destinaci Alicante pohybuje okolo 26 °C a lze očekávat srážky okolo 8 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Alicante pronajmout auto, užitečné.

Plánujete-li v měsíci srpen z města Alicante autem cestovat po regionu Valencia, můžete očekávat, že se teplota bude pohybovat okolo 26 °C a možné srážky během měsíce budou přibližně 13,5 mm.


Začněte plánovat cestu na Alicante


Proč používat momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Alicante dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Alicante na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Alicante.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Alicante nabízejí.

Auta k pronájmu v destinaci Alicante můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Alicante nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.