Pronájmy aut ve Španělsku

Hledáte levný pronájem aut ve Španělsku? Vyhledávejte právě zde!

Barcelona, Španělsko
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Barcelona, Španělsko
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Španělsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Španělsko
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

14 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Kia Sportage
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

11 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

19 Kč/den

29 srpen–5 září
Citroen C3
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

7 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Citroen C3
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

13 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Kia Cee'd SW
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

12 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

22 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

17 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

10 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Španělsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Španělsko

Auta Malý vůz

3 Kč - 976 Kč

Všechny typy aut

149 Kč - 2 001 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Španělsko je 532 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Španělsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 3 Kč na den je o 100% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 35 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Španělsko je 720 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Španělsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 386 Kč na den je o 47% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 12 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Španělsko je 449 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Španělsko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 386 Kč na den je o 15% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 46 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

7 Kč/den

24 srpen–31 srpen
Citroen C3

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Španělsko vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Barceloneta Beach493,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Barceloneta Beach12,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

Barceloneta Beach208,2 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Španělsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Španělsko

Pronájem aut Španělsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Španělsko a buďte připraveni na další cestu

Goldcar Rental SP je cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Španělsko a v některých regionech nabízí ceny již od 548 Kč na den. Pro srovnání, průměrná cena pronájmu aut v destinaci Španělsko je 889 Kč na den.

Podle našich údajů je Record Go nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Španělsko. Minulý měsíc si autopůjčovnu Record Go vybralo Record Go % uživatelů. 2 uživatelé poskytli během svého pobytu recenzi se společností Record Go. Autopůjčovna má hodnocení 6,0 z 10.

Společnost Sunnycars má v destinaci Španělsko nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 545 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Španělsko navštívit, zvažte Málaga, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Sunnycars zde má 12 poboček, které najdete napříč celým územím.

Řidiči v destinaci Španělsko, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

Destinace Španělsko dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 5,8, na škále od 1 do 7, kde 1 je nejnižší hodnocení. Díky tomu je Španělsko na 11. místě ze 137 zemí, v souvislosti se silničními podmínkami. Kvalita silnic v destinaci Španělsko se může lišit s ohledem na to, kde v rámci destinace cestujete.

V destinaci Španělsko je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,50 ‰. Různé regiony a města v destinaci Španělsko mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Španělsko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Economy je oblíbeným typem vozu, kteří si cestovatelé do destinace Španělsko pronajímají. Podle našich údajů Economy preferuje 29 % našich uživatelů v porovnání s dalšími typy vozů. Mohou při tom zohledňovat aktivity, které si naplánovali a počasí ve městě, které navštívili. Plánujete-li si v destinaci Španělsko pronajmout Economy, můžete očekávat, že vás přijde na 439 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Španělsko 44,16 Kč za litr. Podle našich údajů nemá Španělsko ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Alžírsko se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,73 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 71,90 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Španělsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Španělsko

Pronájmy aut na oblíbených letištích v destinaci Španělsko

Pronajměte so auto na jednom z nejoblíbenějších letišť v destinaci Španělsko

Začněte plánovat cestu na Španělsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Španělsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Španělsko usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Španělsko nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Španělsko nabízejí.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Španělsko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Španělsko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.