Pronájmy aut ve Španělsku

Hledáte levný pronájem aut ve Španělsku? Vyhledávejte právě zde!

Barcelona, Španělsko
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Barcelona, Španělsko
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Španělsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Španělsko
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

16 březen–29 březen
Peugeot 208
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

7 Kč/den

15 březen–19 březen
Opel Crossland X
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

9 Kč/den

15 březen–19 březen
Opel Crossland X
Skoda Yeti
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

10 Kč/den

15 březen–19 březen
Skoda Yeti
Audi A3
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů
4dvéřové vozy

11 Kč/den

15 březen–19 březen
Audi A3
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

10 Kč/den

16 březen–29 březen
Peugeot 208
Peugeot 308 SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

12 Kč/den

15 březen–19 březen
Peugeot 308 SW
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

11 Kč/den

15 březen–19 březen
Skoda Octavia

Nabídky pronájmu aut Španělsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Španělsko

Auta Malý vůz

239 Kč - 877 Kč

Všechny typy aut

210 Kč - 1 797 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Španělsko je 521 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Španělsko pronajmout, je ledna. Cena pouhých 239 Kč na den je o 55% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 34 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Španělsko je 766 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Španělsko pronajmout, je února. Cena pouhých 141 Kč na den je o 82% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 2 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Španělsko je 716 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Španělsko pronajmout, je července. Cena pouhých 572 Kč na den je o 21% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 8 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Španělsko je 579 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Španělsko pronajmout, je února. Cena pouhých 141 Kč na den je o 76% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 26 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Španělsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Španělsko je 800 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Španělsko pronajmout, je ledna. Cena pouhých 403 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 3 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Španělsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Španělsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

6 Kč/den

16 březen–29 březen
Peugeot 208
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

7 Kč/den

15 březen–19 březen
Opel Crossland X

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Španělsko vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

La Rambla492,1 km
Barceloneta Beach493,7 km
Playa de Palma545,8 km

Nedaleké turistické atrakce:

La Rambla12,0 km
Barceloneta Beach12,8 km
Playa de Palma203,2 km

Nedaleké turistické atrakce:

Playa de Palma706,2 km
La Rambla777,4 km
Barceloneta Beach778,3 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Španělsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Španělsko

Pronájem aut Španělsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Španělsko a buďte připraveni na další cestu

Centauro je cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Španělsko a v některých regionech nabízí ceny již od 71 Kč na den. Pro srovnání, průměrná cena pronájmu aut v destinaci Španělsko je 496 Kč na den.

Podle našich údajů je Goldcar Rental SP nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Španělsko. Minulý měsíc si autopůjčovnu Goldcar Rental SP vybralo Goldcar Rental SP % uživatelů. 43 uživatelů poskytlo během svého pobytu recenzi se společností Goldcar Rental SP. Autopůjčovna má hodnocení 5,6 z 10.

Společnost Sunnycars má v destinaci Španělsko nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 611 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Španělsko navštívit, zvažte Málaga, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Sunnycars zde má 13 poboček, které najdete napříč celým územím.

Řidiči v destinaci Španělsko, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

Destinace Španělsko dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 5,8, na škále od 1 do 7, kde 1 je nejnižší hodnocení. Díky tomu je Španělsko na 11. místě ze 137 zemí, v souvislosti se silničními podmínkami. Kvalita silnic v destinaci Španělsko se může lišit s ohledem na to, kde v rámci destinace cestujete.

V destinaci Španělsko je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,50 ‰. Různé regiony a města v destinaci Španělsko mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Španělsko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Mini je oblíbeným typem vozu, kteří si cestovatelé do destinace Španělsko pronajímají. Podle našich údajů Mini preferuje 25 % našich uživatelů v porovnání s dalšími typy vozů. Mohou při tom zohledňovat aktivity, které si naplánovali a počasí ve městě, které navštívili. Plánujete-li si v destinaci Španělsko pronajmout Mini, můžete očekávat, že vás přijde na 125 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Španělsko 38,79 Kč za litr. Podle našich údajů nemá Španělsko ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Kuvajt se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,37 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 63,92 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Španělsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Španělsko

Pronájmy aut na oblíbených letištích v destinaci Španělsko

Pronajměte so auto na jednom z nejoblíbenějších letišť v destinaci Španělsko

Začněte plánovat cestu na Španělsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Španělsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Španělsko usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Španělsko nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Španělsko nabízejí.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Španělsko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Španělsko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.