Pronájem aut na Islandu

Hledáte levný pronájem aut na Islandu? Vyhledávejte právě zde!

Reykjavík, Island
12 prosinec — 19 prosinec
Reykjavík, Island
út 12/12
poledne
út 19/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Island

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Island

Která autopůjčovna je v destinaci Island nejlevnější?

Společnost Ice Rental 4x4 většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Island. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Ice Rental 4x4, často narazí na ceny již od 655 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Ice Rental 4x4 jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 1 256 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Která autopůjčovna má v destinaci Island nejvíce poboček?

keddy by Europcar má v destinaci Island 20 poboček. Má zde větší počet poboček než jakákoliv jiná autopůjčovna. Reykjavík je jedním z nejnavštěvovanějších měst v destinaci Island a neměli byste zde mít problém pronajmout si auto z jedné z 5 poboček společnosti keddy by Europcar, které najdete po celém městě.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Island

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Island
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

735 Kč/den

19 leden–23 leden
Skoda Fabia
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

813 Kč/den

19 leden–23 leden
Peugeot 208
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

904 Kč/den

19 leden–23 leden
Opel Corsa
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

939 Kč/den

19 leden–23 leden
Skoda Citigo
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

967 Kč/den

19 leden–23 leden
Kia Sportage
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

995 Kč/den

19 leden–23 leden
Opel Astra
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

1 046 Kč/den

19 leden–23 leden
Skoda Fabia
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

1 057 Kč/den

19 leden–23 leden
Skoda Citigo
Volkswagen Golf SportWagen
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

1 137 Kč/den

19 leden–23 leden
Volkswagen Golf SportWagen

Nabídky pronájmu aut Island nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Island

Malý vůz cars

717 Kč - 2 431 Kč

Všechny typy aut

855 Kč - 4 428 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Island je 1 248 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Island pronajmout, je prosince. Cena pouhých 717 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 33 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Island nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Island je 1 567 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Island pronajmout, je prosince. Cena pouhých 890 Kč na den je o 44% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 16 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Island je 3 278 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Island pronajmout, je října. Cena pouhých 1 932 Kč na den je o 42% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 44 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Island je 1 468 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Island pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 836 Kč na den je o 44% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 21 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Island nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

735 Kč/den

19 leden–23 leden
Skoda Fabia
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

813 Kč/den

19 leden–23 leden
Peugeot 208
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

904 Kč/den

19 leden–23 leden
Opel Corsa

Rejstřík autopůjčoven Island

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Island

keddy by Europcar

20 autopůjčoven

Sunnycars

19 autopůjčoven

Hertz

17 autopůjčoven

Europcar

16 autopůjčoven

Budget

8 autopůjčoven

Avis

7 autopůjčoven

Ice Rental 4x4

6 autopůjčoven

Dollar

5 autopůjčoven

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Island

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Island

Pronájem aut Island

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Island a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Island?

Pronajmete-li si auto v destinaci Island, berte na vědomí, že budete povinni jezdit celou dobu vpravo.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Island?

Destinace Island se v roce 2019 umístila na 38. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Island získala skóre kvality silnic 4,8, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Island mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Island?

V destinaci Island je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Je však důležité zkontrolovat místní zákony platné v daném regionu či zemi, protože se v nich tento limit někdy může lišit. Povolený objem alkoholu v krvi v destinaci Island také závisí na věku, zkušenostech s řízením a na tom, zda řídíte komerční vozidlo. V destinaci Island platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 20 let.

Kolik v destinaci Island stojí benzín?

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Island za benzín zaplatíte 51,16 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Island, zvažte návštěvu destinace Kuvajt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,63 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 69,55 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Island?

Ceny pro aut v destinaci Island jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Islandvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Island od měsíce prosince 2023 vybrat, je 224.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Island?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Island, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Island?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Island musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Island použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Island použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Island?

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Island prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Island se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Island se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Island auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Island.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Island, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Auta k pronájmu v destinaci Island můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Island s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Island s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Island

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.