Pronájmy aut na Islandu

Hledáte levný pronájem aut na Islandu? Vyhledávejte právě zde!

Reykjavík, Island
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Reykjavík, Island
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Island nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Island

Auta Malý vůz

670 Kč - 2 877 Kč

Všechny typy aut

796 Kč - 4 684 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Island je 1 378 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Island pronajmout, je prosince. Cena pouhých 670 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 21 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Island je 1 339 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Island pronajmout, je března. Cena pouhých 945 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 24 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Island je 1 641 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Island pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 801 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 6 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Island. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Island se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Island

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Island

Pronájem aut Island

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Island a buďte připraveni na další cestu

Společnost City Car Rental většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Island. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností City Car Rental, často narazí na ceny již od 575 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností City Car Rental jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 1 319 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Sunnycars má v destinaci Island 22 poboček. Má zde větší počet poboček než jakákoliv jiná autopůjčovna. Reykjavík je jedním z nejnavštěvovanějších měst v destinaci Island a neměli byste zde mít problém pronajmout si auto z jedné z 6 poboček společnosti Sunnycars, které najdete po celém městě.

Pronajmete-li si auto v destinaci Island, berte na vědomí, že budete povinni jezdit celou dobu vpravo.

Destinace Island se v roce 2019 umístila na 38. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Island získala skóre kvality silnic 4,8, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Island mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

V destinaci Island je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Je však důležité zkontrolovat místní zákony platné v daném regionu či zemi, protože se v nich tento limit někdy může lišit. Povolený objem alkoholu v krvi v destinaci Island také závisí na věku, zkušenostech s řízením a na tom, zda řídíte komerční vozidlo. V destinaci Island platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 20 let.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Island je SUV. 29 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Island vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás SUV tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 750 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Island za benzín zaplatíte 49,50 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Island, zvažte návštěvu destinace Kuvajt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,42 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 64,33 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Island

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Island

Začněte plánovat cestu na Island


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Island použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Island prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Island se zrušením rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Island.

Auta k pronájmu v destinaci Island můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Island s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.