Pronájmy aut Reykjavík, Aglomerace Reykjavíku

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Reykjavík, Aglomerace Reykjavíku? Vyhledávejte právě zde!

Reykjavík, Island
9 únor — 16 únor
Stejné místo odevzdání
Reykjavík, Island
čt 9/2
poledne
čt 16/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Reykjavík, Aglomerace Reykjavíku nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Reykjavík

Auta Malý vůz

674 Kč - 2 896 Kč

Všechny typy aut

801 Kč - 4 714 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Reykjavík, Islandu je 1 386 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Reykjavík, Islandu pronajmout, je prosince. Cena pouhých 674 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 21 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Reykjavík. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Reykjavík se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Reykjavík, Islandu je 1 347 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Reykjavík, Islandu pronajmout, je března. Cena pouhých 951 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 24 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Reykjavík. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Reykjavík se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Reykjavík, Islandu je 1 652 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Reykjavík, Islandu pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 806 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 6 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Reykjavík. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Reykjavík se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Reykjavík

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Reykjavík, Aglomerace Reykjavíku

Europcar

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

9,7

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

9,7

Ice Rental Cars

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Hertz

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,8

Komfort

8,6

Celkové hodnocení

7,7

Vyzvednutí/odevzdání

7,7

Value

6,6

Enterprise

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,5

Komfort

8,2

Celkové hodnocení

7,4

Vyzvednutí/odevzdání

7,1

Value

6,2

Dollar

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,1

Komfort

7,7

Celkové hodnocení

7,4

Vyzvednutí/odevzdání

7,5

Value

7,1

Budget

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,4

Komfort

7,4

Celkové hodnocení

7,4

Vyzvednutí/odevzdání

6,5

Value

7,4

GREEN MOTION

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

5,9

Komfort

5,9

Celkové hodnocení

6,1

Vyzvednutí/odevzdání

5,5

Value

6,6

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

6,0

Komfort

4,0

Celkové hodnocení

5,0

Vyzvednutí/odevzdání

5,0

Value

3,0

Pronájem auta v destinaci Reykjavík v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Reykjavík.

Nejoblíbenější autopůjčovna

City Car Rental

Oblíbené typy aut

SUV, Economy, Mini

Nejlevnější auto k pronájmu

718 Kč

Nejoblíbenější model

Class Mini Car
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Reykjavík na stránkách momondo je tento měsíc City Car Rental. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří CarWiz a Ice Rental 4x4.
Autopůjčovny v destinaci Reykjavík v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: SUV, Economy, Mini.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Reykjavík je 718 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 773 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Reykjavík je v posledních 7 dnech Class Mini Car. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Dacia Duster.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Reykjavík

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Reykjavík

Pronajaté auto v destinaci Reykjavík – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Reykjavík a buďte připraveni na další cestu

Podle našich informací můžete za víkendový pronájem auta březen v destinaci Reykjavík zaplatit kolem 1 061 Kč. Obzvláště dobré nabídky se mohou pohybovat kolem 1 061 Kč, což je nejnižší nabídka, kterou jsme pro destinaci Reykjavík zatím našli. Pokud pronájem prodloužíte o sedm dní, cenové rozmezí se bude pohybovat od circa 971 Kč do 971 Kč.

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Reykjavík lze obecně najít se společností City Car Rental. Při rezervaci se společností City Car Rental můžete najít auta k pronájmu už od 22,95/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Reykjavík je 26,39/den.

Každá autopůjčovna v destinaci Reykjavík má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci Reykjavík patří Dollar, Europcar a Ice Rental Cars, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Při cestování do destinace Reykjavík v měsíci březen, kdy se teploty pohybují okolo 2 °C a srážky bývají kolem 50 mm, doporučujeme zvážit pronájem auta ve standardní třídě. Standardní auto si poradí s výkyvy teplot a deštěm v průběhu měsíce březen a představuje oblíbenou volbu mezi cestovateli směřujícími do destinace Reykjavík. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Reykjavík vás přijde v průměru na 1 587 Kč/den.

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Reykjavík nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Reykjavík, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Reykjavík je většinou 90 km/h. Pokud v destinaci Reykjavík cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 90 km/h.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Reykjavík v měsíci únor, můžete očekávat teplotu okolo 0 °C a srážky přibližně 70 mm. Tyto informace mohou být s ohledem na pronájem auta užitečné.

Plánujete-li si ve městě Reykjavík pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci únor se v regionu Aglomerace Reykjavíku většinou pohybuje okolo 0 °C a jsou možné srážky okolo 70 mm.


Kategorie aut, které jsou v destinaci Reykjavík oblíbené

Pronajměte si jednu z těchto oblíbených kategorií aut v destinaci Reykjavík

Začněte plánovat cestu na Reykjavík


Proč používat momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Reykjavík a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Reykjavík prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Reykjavík se zrušením rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Reykjavík.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Reykjavík.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Reykjavík s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.