Pronájmy aut Cagliari, Sardinie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Cagliari, Sardinie? Vyhledávejte právě zde!

Cagliari, Sardinie, Itálie
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Cagliari, Sardinie, Itálie
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Cagliari, Sardinie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Cagliari

Auta Malý vůz

159 Kč - 1 738 Kč

Všechny typy aut

159 Kč - 2 892 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Cagliari, Itálie je 749 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Cagliari, Itálie pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 159 Kč na den je o 79% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 37 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Cagliari. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Cagliari se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Cagliari, Itálie je 1 582 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Cagliari, Itálie pronajmout, je března. Cena pouhých 1 339 Kč na den je o 16% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 27 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Cagliari. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Cagliari se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Cagliari

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Cagliari, Sardinie

Avis

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0

Dollar

1 autopůjčovna
Přehled

Čistota

8,5

Komfort

7,7

Celkové hodnocení

6,8

Vyzvednutí/odevzdání

6,8

Value

6,8

Leasys Rent

2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

2,0

Komfort

2,0

Celkové hodnocení

2,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

2,0

Sunnycars

7 autopůjčoven

Autovia

2 autopůjčovny

Centauro

2 autopůjčovny

Ecovia

2 autopůjčovny

Hertz

2 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Cagliari v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Cagliari.

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

568 Kč

Nejoblíbenější model

Fiat Panda
Autopůjčovny v destinaci Cagliari v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Cagliari je 568 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 568 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Cagliari je v posledních 7 dnech Fiat Panda. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Ford Fiesta.

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Cagliari

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Cagliari

Pronajaté auto v destinaci Cagliari – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Cagliari a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Cagliari lze obecně najít se společností Centauro. Při rezervaci se společností Centauro můžete najít auta k pronájmu už od 7,31/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Cagliari je 7,31/den.

U pronájmu auta v destinaci Cagliari od oblíbené autopůjčovny, jako je Avis, SURPRICE CAR RENTAL a Dollar bude většinou k dispozici zrušení rezervace zdarma. Ačkoliv společnost momondo nemá žádnou kontrolu nad podmínkami zrušení pronájmu aut v destinaci Cagliari, můžeme vám pomoct najít to nejlevnější auto k pronájmu pro vaši nadcházející cestu.

Většina cestovatelů si při návštěvě destinace Cagliari v měsíci březen zvolí pronájem auta ve standardní třídě. V měsíci březen je zde průměrná teplota 14 °C a srážky okolo 37 mm a auto ve standardní třídě si s těmito podmínkami hravě poradí. Jedná se o ideální auto k pronájmu na mokré silnice a teploty nad nulou. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Cagliari vás přijde v průměru na 1 927 Kč/den.

Sunnycars má z  autopůjčoven v destinaci Cagliari nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Pokud si plánujete pronajmout vůz v destinaci Cagliari, berte prosím na vědomí, že současná nejvyšší povolená rychlost ve městě je 50 km/h, pokud není uvedeno jinak. Nejvyšší povolená rychlost mimo obec v okolí města Cagliari je většinou 90 km/h. Pokud v destinaci Cagliari cestujete po dálnici, potom je nejvyšší povolená rychlost 130 km/h.

Během měsíce únor se průměrná teplota v destinaci Cagliari pohybuje okolo 10 °C a lze očekávat srážky okolo 57 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Cagliari pronajmout auto, užitečné.

Plánujete-li si ve městě Cagliari pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci únor se v regionu Sardinie většinou pohybuje okolo 10 °C a jsou možné srážky okolo 61,5 mm.


Pronájem aut ve čtvrtích města Cagliari

Potřebujete auto k pronájmu v konkrétní oblasti města Cagliari?

Začněte plánovat cestu na Cagliari


Proč používat momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Cagliari a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Cagliari, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Cagliari.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Cagliari.

Auta k pronájmu v destinaci Cagliari můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Cagliari s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.