Najděte levné lety do Cagliari

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 2/12
pá 9/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Cagliari

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Cagliari

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 123 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 036 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 40min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Cagliari za posledních 72 hodin je 1 123 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cagliari Elmas).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Cagliari za posledních 72 hodin je 2 036 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cagliari Elmas).
Nejrychlejší let Česká republika–Cagliari trvá 4hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–Cagliari Elmas).
Do destinace Cagliari nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Cagliari

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Cagliari a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Cagliari nejlevnější?

Pokud nejste do destinace Cagliari schopni cestovat v měsíci únor, pak lety v měsíci leden jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 2 527 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Cagliari nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Cagliari je středa, kdy lze najít ceny už od 2 869 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není pátek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Cagliari s odletem v tento den (pátek) 4 484 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Cagliari nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Cagliari je odpoledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 2 685 Kč. Lety ráno bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 5 569 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Cagliari?

Délka letu Cagliari–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Cagliari Elmas (nejoblíbenější letiště v destinaci Cagliari), potom let zabere v průměru 3hod 45min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Cagliari Elmas, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Cagliari?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 60 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Cagliari. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 3 292 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Cagliari

Najděte nejlevnější lety na letiště Cagliari z města či letiště blízko vás
Praha
Cagliari

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Cagliari

Praha (PRG) – Cagliari (CAG)

Lety Praha - Cagliari jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Cagliari Elmas. Průměrná cena je 3 292 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CAGLIARIúnorO 32 % levnějšíLet Praha - Cagliari stojí v měsíci únor v průměru jen 2 223 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CAGLIARIdubenO 56% dražšíCena letů Praha - Cagliari je v měsíci duben přibližně 5 148 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CAGLIARIčervenecO 507 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Cagliari více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Cagliari na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Cagliari, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Cagliari

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Cagliari

Které letecké společnosti létají do destinace Cagliari?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Cagliari

Které letecké společnosti létají do destinace Cagliari?

Na trase Česká republika–Cagliari mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Volotea, Ryanair, ITA Airways a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Cagliari nabízet pravidelné lety.

Lety Volotea do destinace Cagliari

Volotea nabízí přibližně 21 letů do destinace Cagliari týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Řím Letiště Řím-Fiumicino a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Volotea přijde na 1 560 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cagliari). Uživatelé společnosti Volotea udělili hodnocení 6,4/10 v rámci více než 98 recenzí na stránkách momondo.

Lety ITA Airways do destinace Cagliari

ITA Airways (6,4/10, 40 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Cagliari také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 4 845 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Cagliari nabízí v průměru 21 ITA Airways letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Cagliari

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Cagliari za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Cagliari
Nejkratší doba letu3hod 45min
Nejlevnější cena2 036 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Cagliari


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Cagliari. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Cagliari podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Cagliari mohli učinit informované rozhodnutí.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Cagliari, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Cagliari a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.