Najděte levné lety na letiště Palermo

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 5/2
ne 12/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Palermo

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Palermo

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 008 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 973 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 00min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Palermo za posledních 72 hodin je 1 008 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Palermo).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Palermo za posledních 72 hodin je 1 973 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Palermo).
Nejrychlejší let Česká republika–Palermo trvá 5hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Palermo).
Do destinace Palermo nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Palermo

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Palermo a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Palermo nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Palermo. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 1 578 Kč. Pokud si destinaci Palermo nepřejete navštívit v měsíci únor, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na březen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 1 819 Kč.

Který let do destinace Palermo je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Palermo za 297 Kč/osobu, což je o 91 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Palermo. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Palermo z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Palermo nejlevnější?

Podle našich dat je pondělí nejméně drahým dnem pro let do destinace Palermo. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 2 519 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není čtvrtek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Palermo s odletem v tento den (čtvrtek) 3 781 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Palermo nejlevnější?

Odpoledne je pro lety Česká republika – Palermo nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země odpoledne ceny už od 2 520 Kč. Lety ráno bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 3 871 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Palermo?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Palermo (Letiště Palermo), můžete očekávat délku letu v průměru 4hod v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Palermo?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Palermo rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Palermo v průměru za 2 832 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Palermo

Najděte nejlevnější lety na letiště Palermo z města či letiště blízko vás
Praha
Palermo

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Palermo

Praha (PRG) – Palermo (PMO)

Lety Praha - Palermo jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Palermo. Průměrná cena je 2 832 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PALERMOúnorO 44 % levnějšíLet Praha - Palermo stojí v měsíci únor v průměru jen 1 578 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PALERMOlistopadO 43% dražšíCena letů Praha - Palermo je v měsíci listopad přibližně 4 055 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PALERMOčervenecO 250 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Palermo více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Palermo

Jako další možné letiště pro let do destinace Palermo lze také zvážit letiště Letiště Trapani Birgi.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Palermo většinou bývá Letiště Trapani Birgi, kde se ceny pohybují okolo 3 413 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Palermo na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Palermo, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Palermo

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Palermo

Které letecké společnosti létají do destinace Palermo?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Palermo

Které letecké společnosti létají do destinace Palermo?

Pro let na trase Česká republika–Palermo si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Wizz Air, Ryanair, ITA Airways a SWISS. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety SWISS do destinace Palermo

SWISS do destinace Palermo v průměrném týdnu létá přibližně 1krát. Typ nabídek, které s SWISS najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Palermo byly nalezeny lety už od 3 411 Kč. Společnost SWISS získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 8,2/10.

Lety ITA Airways do destinace Palermo

Lety ITA Airways lze najít už od 3 616 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). ITA Airways do destinace Palermo v běžném týdnu provozuje více než 22 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa ITA Airways do destinace Palermo je z letiště Milán Letiště Linate. Uživatelé stránek momondo ITA Airways ohodnotili 6,5/10, na základě 74 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Palermo

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Palermo za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Palermo
Nejkratší doba letu4hod 00min
Nejlevnější cena1 885 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Palermo


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Palermo. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Palermo s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Palermo. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Palermo. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.