Najděte levné letenky Neapol

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
st 6/7
st 13/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Neapol

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Neapol

Nejlepší cena jednosměrné letenky

308 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

544 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 55min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Neapol za posledních 72 hodin je 308 Kč (Praha Václav Havel–Neapol Capodichino).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Neapol za posledních 72 hodin je 544 Kč (Praha Václav Havel–Neapol Capodichino).
Nejrychlejší let Česká republika–Neapol trvá 1hod 55min (Praha Václav Havel–Neapol Capodichino).
Do destinace Neapol nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a Wizz Air.

Nejlevnější letenky na letiště Neapol

Najděte nejlevnější lety na letiště Neapol z města či letiště blízko vás
Praha
Neapol

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Neapol

Praha (PRG) – Neapol (NAP)

Lety Praha - Neapol jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Neapol Capodichino. Průměrná cena je 2 417 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLledenO 56 % levnějšíLet Praha - Neapol stojí v měsíci leden v průměru jen 1 065 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLsrpenO 118% dražšíCena letů Praha - Neapol je v měsíci srpen přibližně 5 278 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLkvětenO 364 % uživatelů navštívilo městoV měsíci květen vyhledává lety Praha - Neapol více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Neapol?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Neapol je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 065 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci leden, potom si místo toho můžete let Česká republika – Neapol zarezervovat v měsíci březen. Lety do destinace Neapol v měsíci březen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci leden, ale průměrná cena je okolo 1 373 Kč.

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Neapol přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 2 417 Kč. Ceny letenek však mohou být levnější mimo toto časové rozmezí. Ostatní například nedávno našli lety lety Česká republika – Neapol na stránkách momondo za pouhých 544 Kč.

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Neapol – Česká republika středa. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (středa) už za 1 391 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není sobota, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Neapol s odletem v tento den (sobota) 2 588 Kč.

Podle našich dat je večer nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Neapol večer. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Neapol, s odletem večer, za pouhých 1 398 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Lety v poledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 2 396 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Neapol není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Neapol, zvažte možnost letu na letiště Letiště Salerno Costa d'Amalfi (60 km od centra města Neapol) nebo Letiště Foggia Gino Lisa (124 km od centra města Neapol).Nabídky letenek do destinace Neapol na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Neapol, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Více letišť
2 srp
PRG13:05Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP15:00Neapol Capodichino
2 zář
NAP02:10Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:10Praha Václav Havel
Více letišť
19 čvc
PRG13:05Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP15:00Neapol Capodichino
31 srp
NAP02:10Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:10Praha Václav Havel
Více letišť
11 srp
PRG02:35Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP04:30Neapol Capodichino
22 srp
NAP02:10Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:10Praha Václav Havel
Více letišť
2 srp
PRG13:05Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP15:00Neapol Capodichino
5 zář
NAP02:10Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:10Praha Václav Havel
Wizz Air
12 zář
PRG04:55Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP06:50Neapol Capodichino
14 zář
NAP02:00Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:00Praha Václav Havel
Wizz Air
7 zář
PRG04:35Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP06:30Neapol Capodichino
14 zář
NAP02:00Neapol Capodichino
2hod 00min
PRG04:00Praha Václav Havel

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Neapol

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Neapol, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společností Ryanair a Wizz Air
Ryanair
19 čvc
PRG13:05Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP15:00Neapol Capodichino
Ryanair
24 čvc
PRG11:40Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP13:35Neapol Capodichino
Ryanair
2 srp
PRG13:05Praha Václav Havel
1hod 55min
NAP15:00Neapol Capodichino

Které letecké společnosti létají do destinace Neapol?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Neapol

Které letecké společnosti létají do destinace Neapol?

Pro let na trase Česká republika–Neapol si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Wizz Air, Ryanair, easyJet a Lufthansa. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Lufthansa do destinace Neapol

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Neapol, je Lufthansa. Do této destinace provozuje každý týden 12 letů. Většina z nich odlétá z letiště Frankfurt nad Mohanem a nejvýhodnější nabídka od společnosti Lufthansa je za 3 160 Kč (zpáteční letenka Praha Václav Havel–Neapol, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Lufthansa udělili hodnocení 7,3, a to na základě 316 recenzí.

Lety Wizz Air do destinace Neapol

Nabídky letů Wizz Air do destinace Neapol začínají od 574 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Wizz Air vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Milán Všechna letiště je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Wizz Air do destinace Neapol, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Wizz Air má hodnocení 7,1/10 na základě 112 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Neapol

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Neapol za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Neapol
Nejkratší doba letu1hod 55min
Nejlevnější cena544 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Neapol


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Neapol.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Neapol, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Neapol díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Neapol hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Neapol a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.