Najděte levné lety na letiště Capodichino

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Capodichino

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Capodichino

Nejlepší cena jednosměrné letenky

636 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 229 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 55min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Neapol za posledních 72 hodin je 636 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Neapol Letiště Capodichino).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Neapol za posledních 72 hodin je 1 229 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Neapol Letiště Capodichino).
Nejrychlejší let Česká republika–Neapol trvá 1hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Neapol Letiště Capodichino).
Do destinace Neapol nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a Wizz Air.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Neapol

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Neapol a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Neapol nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Neapol je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 207 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci leden, potom si místo toho můžete let Česká republika – Neapol zarezervovat v měsíci březen. Lety do destinace Neapol v měsíci březen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci leden, ale průměrná cena je okolo 1 273 Kč.

Který let do destinace Neapol je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Cagliari - Neapol našli lety o 90 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Neapol. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Neapol z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Neapol nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Neapol – Česká republika středa. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (středa) už za 1 381 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není pátek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Neapol s odletem v tento den (pátek) 2 614 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Neapol nejlevnější?

Podle našich dat je večer nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Neapol večer. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Neapol, s odletem večer, za pouhých 1 276 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Lety v poledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 3 139 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Neapol?

Délka letu Neapol–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Neapol Letiště Capodichino (nejoblíbenější letiště v destinaci Neapol), potom let zabere v průměru 1hod 55min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Neapol Letiště Capodichino, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Neapol?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Neapol přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 2 080 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Neapol

Najděte nejlevnější lety na letiště Neapol z města či letiště blízko vás
Praha
Neapol

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Neapol

Praha (PRG) – Neapol (NAP)

Lety Praha - Neapol jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Neapol Letiště Capodichino. Průměrná cena je 2 080 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLledenO 42 % levnějšíLet Praha - Neapol stojí v měsíci leden v průměru jen 1 207 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLprosinecO 44% dražšíCena letů Praha - Neapol je v měsíci prosinec přibližně 3 006 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - NEAPOLčervenO 291 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Neapol více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Capodichino

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Neapol není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Neapol, zvažte možnost letu na letiště Letiště Salerno Costa d'Amalfi (60 km od centra města Neapol) nebo Foggia Letiště Gino Lisa (124 km od centra města Neapol).

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Neapol letiště Foggia Letiště Gino Lisa, kde se průměrná cena pohybuje okolo 6 798 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Neapol na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Neapol, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Neapol

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Neapol

Které letecké společnosti létají do destinace Neapol?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Neapol

Které letecké společnosti létají do destinace Neapol?

Pro let na trase Česká republika–Neapol si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Ryanair, Wizz Air, easyJet a Lufthansa. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Wizz Air do destinace Neapol

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Neapol, je Wizz Air. Do této destinace provozuje každý týden 6 letů. Většina z nich odlétá z letiště Milán Letiště Linate a nejvýhodnější nabídka od společnosti Wizz Air je za 545 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Neapol, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Wizz Air udělili hodnocení 7,1, a to na základě 217 recenzí.

Lety Lufthansa do destinace Neapol

Nabídky letů Lufthansa do destinace Neapol začínají od 2 824 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Lufthansa vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Letiště Frankfurt nad Mohanem je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Lufthansa do destinace Neapol, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Lufthansa má hodnocení 7,0/10 na základě 515 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Neapol

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Neapol za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Neapol
Nejkratší doba letu1hod 55min
Nejlevnější cena1 229 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Neapol


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Neapol.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Neapol, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Neapol díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Neapol hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Neapol a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.