Najděte levné lety na letiště Schiphol

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Schiphol

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Schiphol

Nejlepší cena jednosměrné letenky

850 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 180 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 35min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Amsterdam za posledních 72 hodin je 850 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Amsterdam za posledních 72 hodin je 2 180 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Nejrychlejší let Česká republika–Amsterdam trvá 1hod 35min (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Do destinace Amsterdam nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Amsterdam

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Amsterdam a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Amsterdam nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Amsterdam. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 2 050 Kč. leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Amsterdam, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 2 464 Kč.

Který let do destinace Amsterdam je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Amsterdam za 322 Kč/osobu, což je o 92 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Amsterdam. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Amsterdam z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Amsterdam nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Amsterdam – Česká republika pondělí. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (pondělí) už za 2 971 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Na druhou stranu, neděle je nejdražším dnem pro odlet ze země Česká republika, protože je to nejvhodnější dne jak pro služební cesty, tak pro dovolené. Následkem toho se ceny pohybují okolo 3 747 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Amsterdam nejlevnější?

Večer je pro lety Česká republika – Amsterdam nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 2 529 Kč. Lety odpoledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 3 949 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Amsterdam?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Amsterdam (Amsterdam Letiště Schiphol), můžete očekávat délku letu v průměru 1hod 35min v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Amsterdam?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Amsterdam přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 3 327 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Amsterdam

Najděte nejlevnější lety na letiště Amsterdam z města či letiště blízko vás
Praha
Amsterdam

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Amsterdam

Praha (PRG) – Eindhoven (EIN)

Lety Praha - Amsterdam jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Eindhoven. Průměrná cena je 2 668 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMúnorO 38 % levnějšíLet Praha - Amsterdam stojí v měsíci únor v průměru jen 2 050 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMlistopadO 21% dražšíCena letů Praha - Amsterdam je v měsíci listopad přibližně 4 034 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMdubenO 490 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Amsterdam více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Schiphol

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Amsterdam není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Amsterdam, zvažte možnost letu na letiště Letiště Rotterdam The Hague (56 km od centra města Amsterdam), Letiště Eindhoven (108 km od centra města Amsterdam) nebo Groningen Letiště Eelde (140 km od centra města Amsterdam).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Amsterdam většinou bývá Letiště Eindhoven, kde se ceny pohybují okolo 2 482 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Amsterdam na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Amsterdam, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Amsterdam?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Amsterdam

Které letecké společnosti létají do destinace Amsterdam?

Na trase Česká republika–Amsterdam mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are easyJet, KLM, Transavia a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Amsterdam nabízet pravidelné lety.

Lety KLM do destinace Amsterdam

Do destinace Amsterdam v průměrném týdnu najdete 33 letů se společností KLM. Většina do destinace Amsterdam odlétá z letiště Paříž Letiště Charlese de Gaulla, což je nejoblíbenější trasa, kterou KLM do destinace Amsterdam provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let KLM do destinace Amsterdam na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 2 347 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. KLM na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,6/10.

Lety LOT do destinace Amsterdam

3 354 Kč je nejlepší nabídka LOT zpáteční cesty do destinace Amsterdam, která byla v posledních několika dnech na stránkách momondo nalezena. Odletovým místem je Ostrava Mosnov. LOT většinu týdnů do destinace Amsterdam nabízí 9 letů a ceny se liší v závislosti na dostupnosti. Společnost LOT získala průměrné hodnocení 7,3/10 od 212 uživatelů stránek momondo.


Oblíbené trasy do destinace Amsterdam

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Amsterdam za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Amsterdam
Nejkratší doba letu1hod 35min
Nejlevnější cena2 180 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Amsterdam


Lety do ostatních měst Nizozemsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Amsterdam? Podívejte se na letenky do dalších měst Nizozemsko

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Amsterdam je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Amsterdam rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Amsterdam, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Amsterdam. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Amsterdam hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Amsterdam a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.