Najděte levné letenky Amsterdam

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Amsterdam

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Amsterdam

Nejlepší cena jednosměrné letenky

623 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 499 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 35min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Amsterdam za posledních 72 hodin je 623 Kč (Praha Václav Havel–Amsterdam Schiphol).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Amsterdam za posledních 72 hodin je 1 499 Kč (Praha Václav Havel–Amsterdam Schiphol).
Nejrychlejší let Česká republika–Amsterdam trvá 1hod 35min (Praha Václav Havel–Amsterdam Schiphol).
Do destinace Amsterdam nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně KLM, Ryanair a easyJet.

Nejlevnější letenky na letiště Amsterdam

Najděte nejlevnější lety na letiště Amsterdam z města či letiště blízko vás
Praha
Amsterdam

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Amsterdam

Praha (PRG) – Eindhoven (EIN)

Lety Praha - Amsterdam jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Eindhoven. Průměrná cena je 1 724 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMbřezenO 12 % levnějšíLet Praha - Amsterdam stojí v měsíci březen v průměru jen 2 353 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMdubenO 9% dražšíCena letů Praha - Amsterdam je v měsíci duben přibližně 2 906 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - AMSTERDAMříjenO 325 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Amsterdam více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Amsterdam?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Amsterdam za 662 Kč/osobu, což je o 71 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Amsterdam. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Amsterdam z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Obecně lze říct, že březen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Amsterdam. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 2 353 Kč. leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Amsterdam, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 2 376 Kč.

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Amsterdam přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 2 673 Kč. Mějte na paměti, že můžete najít levné letenky do destinace Amsterdam mimo toto časové rozmezí. Uživatelé stránek momondo nedávno našli lety Česká republika – Amsterdam za 1 499 Kč.

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Amsterdam – Česká republika pondělí. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (pondělí) už za 2 542 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Na druhou stranu, čtvrtek je nejdražším dnem pro odlet ze země Česká republika, protože je to nejvhodnější dne jak pro služební cesty, tak pro dovolené. Následkem toho se ceny pohybují okolo 3 085 Kč.

Večer je pro lety Česká republika – Amsterdam nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 2 150 Kč. Lety odpoledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 3 622 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Amsterdam není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Amsterdam, zvažte možnost letu na letiště Letiště Rotterdam The Hague (56 km od centra města Amsterdam), Letiště Eindhoven (108 km od centra města Amsterdam) nebo Letiště Groningen Eelde (140 km od centra města Amsterdam).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Amsterdam většinou bývá Letiště Eindhoven, kde se ceny pohybují okolo 1 321 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Amsterdam na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Amsterdam, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
easyJet
1 říj
PRG16:20Praha Václav Havel
1hod 40min
AMS18:00Amsterdam Schiphol
3 říj
AMS03:05Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG04:35Praha Václav Havel
1 499 Kč
Najít podobné
easyJet
6 říj
PRG05:05Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS06:40Amsterdam Schiphol
9 říj
AMS04:15Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG05:45Praha Václav Havel
1 522 Kč
Najít podobné
easyJet
17 zář
PRG05:25Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS07:00Amsterdam Schiphol
21 zář
AMS03:05Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG04:35Praha Václav Havel
1 615 Kč
Najít podobné
easyJet
1 říj
PRG05:25Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS07:00Amsterdam Schiphol
5 říj
AMS06:55Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG08:25Praha Václav Havel
1 753 Kč
Najít podobné
easyJet
1 říj
PRG16:20Praha Václav Havel
1hod 40min
AMS18:00Amsterdam Schiphol
3 říj
AMS03:05Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG04:35Praha Václav Havel
1 776 Kč
Najít podobné
easyJet
9 říj
PRG06:15Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS07:50Amsterdam Schiphol
12 říj
AMS03:05Amsterdam Schiphol
1hod 30min
PRG04:35Praha Václav Havel
1 799 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Amsterdam

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Amsterdam, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti easyJet
easyJet
11 zář
PRG06:15Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS07:50Amsterdam Schiphol
easyJet
14 zář
PRG05:05Praha Václav Havel
1hod 35min
AMS06:40Amsterdam Schiphol
easyJet
30 zář
PRG16:45Praha Václav Havel
1hod 40min
AMS18:25Amsterdam Schiphol

Které letecké společnosti létají do destinace Amsterdam?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Amsterdam

Které letecké společnosti létají do destinace Amsterdam?

Na trase Česká republika–Amsterdam mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are easyJet, KLM, Vueling a Czech Airlines. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Amsterdam nabízet pravidelné lety.

Lety Vueling do destinace Amsterdam

Do destinace Amsterdam v průměrném týdnu najdete 35 letů se společností Vueling. Většina do destinace Amsterdam odlétá z letiště Barcelona-El Prat, což je nejoblíbenější trasa, kterou Vueling do destinace Amsterdam provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Vueling do destinace Amsterdam na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 814 Kč a odlétal z letiště Praha Václav Havel. Vueling na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 8,1/10.

Lety KLM do destinace Amsterdam

2 479 Kč je nejlepší nabídka KLM zpáteční cesty do destinace Amsterdam, která byla v posledních několika dnech na stránkách momondo nalezena. Odletovým místem je Praha Václav Havel. KLM většinu týdnů do destinace Amsterdam nabízí 101 letů a ceny se liší v závislosti na dostupnosti. Společnost KLM získala průměrné hodnocení 7,8/10 od 123 uživatelů stránek momondo.


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Amsterdam

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Amsterdam, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
KLMCenaOd 2 479 KčFirst ClassHodnocení
7,8
Zobrazit lety KLM
Czech AirlinesCenaOd 3 994 KčFirst ClassHodnocení
7,8
Zobrazit lety Czech Airlines

   Oblíbené trasy do destinace Amsterdam

   Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Amsterdam za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
   Lety Praha - Amsterdam
   Nejkratší doba letu1hod 30min
   Nejlevnější cena1 522 Kč

   Začněte plánovat cestu do destinace Amsterdam


   Lety do ostatních měst Nizozemsko

   Odezněla vaše láska pro destinaci Amsterdam? Podívejte se na letenky do dalších měst Nizozemsko

   Proč používat momondo?

   Vyhledání perfektního letu do destinace Amsterdam je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Amsterdam rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

   momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Amsterdam, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

   momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Amsterdam. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

   Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Amsterdam hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Amsterdam a upozorní vás na případné změny.


   Proč cestovatelé volí momondo
   Flexibilní cestování
   momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
   Profesionální tipy
   Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
   Cenová upozornění
   Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.