Najděte levné lety do Nizozemska od 690 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Nizozemska

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Nizozemska

Nejlepší cena jednosměrné letenky

690 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 025 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 25min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Nizozemsko za posledních 72 hodin je 690 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Nizozemsko za posledních 72 hodin je 2 025 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Eindhoven).
Nejrychlejší let Česká republika–Nizozemsko trvá 1hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Eindhoven).
Do destinace Nizozemsko nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně easyJet, Wizz Air Malta a Transavia.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Nizozemsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Nizozemsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Nizozemsko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Nizozemsko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 1 500 Kč se společností Wizz Air, 2 034 Kč se společností Transavia a 2 194 Kč se společností easyJet.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Nizozemsko?

Některá z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě jsou v destinaci Nizozemsko. Nejoblíbenějším městem cestovatelů v destinaci Nizozemsko je Amsterdam. Toto město si uživatelé stránek momondo vybírají jako místo příletu o 88 % častěji, než jiná města. Další oblíbená města v destinaci Nizozemsko jsou Eindhoven a Rotterdam.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Nizozemsko?

Délka letu Česká republika–Nizozemsko se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Amsterdam Letiště Schiphol (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 1hod 35min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Nizozemsko je let Brno Letiště Tuřany–Amsterdam Letiště Schiphol, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Které letecké společnosti létají do destinace Nizozemsko?

Lety do destinace Nizozemsko nabízí celkem 5 společnosti/společností a easyJet je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 50 % těch, kdo letí do destinace Nizozemsko, si ke své cestě vybere společnost easyJet. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti easyJet najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou KLM a Transavia.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Nizozemsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Nizozemsko – Česká republika nejlevnější
Amsterdam
Amsterdam

Užitečné informace týkající se letů do destinace Nizozemsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Nizozemsko

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Nizozemsko?

Kolik stojí letenka do destinace Nizozemsko?

Cena leteckého spojení do destinace Nizozemsko se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 1 258 Kč nebo až za 65 511 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Nizozemsko za 14 728 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 18 944 Kč je průměrná cena.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Nizozemsko nejvýhodnější?

Nejlevnějším dnem v týdnu pro let do destinace Nizozemsko je středu. Dalším levným dnem je také úterý. neděli je dnem, kterému se při rezervaci letu do destinace Nizozemsko vyhnout, jedná se totiž o nejdražší den v týdnu.

Kam se dá v destinaci Nizozemsko letět nejlevněji?

Chcete-li při návštěvě destinace Nizozemsko ušetřit, zvažte Letiště Eindhoven, Eindhoven. Nabízí nejlevnější lety o průměrné ceně 1 258 Kč. Coby druhou nejlevnější možnost můžete také zvážit let na Amsterdam Letiště Schiphol, Amsterdam. Průměrná cena se pohybuje okolo 2 166 Kč.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Nizozemsko?

Ceny pro letů do destinace Nizozemsko se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Nizozemskomísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Nizozemsko vybírat z 7 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Nizozemsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Nizozemsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Nizozemsko?

Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Nizozemsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Nizozemsko. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Nizozemsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Nizozemsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Nizozemsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Nizozemsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaEindhoven1hod 25min2 025 Kč
PrahaAmsterdam1hod 35min2 248 Kč
PrahaRotterdam6hod 30min4 874 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Nizozemsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Nizozemsko?

    Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Nizozemsko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Nizozemsko využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Nizozemsko s flexibilní rezervací?

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Nizozemsko.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Nizozemsko?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Nizozemsko mohli učinit informované rozhodnutí.

S rezervací letu do destinace Nizozemsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Nizozemsko, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Nizozemsko a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Nizozemsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.