Najděte levné lety do Severní Holandsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Severní Holandsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Severní Holandsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

850 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 180 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 35min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Severní Holandsko za posledních 72 hodin je 850 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Severní Holandsko za posledních 72 hodin je 2 180 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Nejrychlejší let Česká republika–Severní Holandsko trvá 1hod 35min (Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol).
Do destinace Severní Holandsko nabízí lety 1 letecká společnost, včetně easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Severní Holandsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Severní Holandsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaký je nejlevnější let do destinace Severní Holandsko?

Průměrná cena letenky do destinace Severní Holandsko je 11 980 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Severní Holandsko stojí 1 062 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Severní Holandsko?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Severní Holandsko přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Amsterdam Letiště Schiphol zabere v průměru 1hod 35min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Amsterdam Letiště Schiphol zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Severní Holandsko nejvýhodnější?

Nejvýhodnějším dnem v týdnu pro let do destinace Severní Holandsko je pondělí, ceny totiž bývají v tento den nejnižší. úterý by pro účely letu měla být náhradní možností, jedná se totiž také o levnější den. neděli, na druhou stranu, je pro let do destinace Severní Holandsko dnem nejdražším.

Které letecké společnosti létají do destinace Severní Holandsko?

Lety do destinace Severní Holandsko nabízí 10 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte easyJet, KLM nebo Lufthansa, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost easyJet, kterou si k letu vybralo 58 % uživatelů stránek momondo.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Severní Holandsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Severní Holandsko – Česká republika nejlevnější
Amsterdam
Amsterdam

Užitečné informace týkající se letů do destinace Severní Holandsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Severní Holandsko

Teploty v destinaci Severní Holandsko se pohybují od 2 °C do 16 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Severní Holandsko je červenec a nejchladnějším měsícem v destinaci Severní Holandsko je únor. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících duben, únor nebo květen, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

Cena leteckého spojení do destinace Severní Holandsko se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 1 013 Kč nebo až za 151 061 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Severní Holandsko za 32 019 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 35 034 Kč je průměrná cena.


Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Severní Holandsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Severní Holandsko.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Severní Holandsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Severní Holandsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Severní Holandsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Severní Holandsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaAmsterdam1hod 35min2 202 Kč

Oblíbené trasy do destinace Severní Holandsko

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Severní Holandsko za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Amsterdam
Nejkratší doba letu1hod 35min
Nejlevnější cena2 202 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Severní Holandsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Severní Holandsko?

    Vyhledejte výhodné nabídky letenek Severní Holandsko. Při jejich prohlížení budete mít možnost vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Severní Holandsko?

    S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Začněte plánovat cestu do destinace Severní Holandsko


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Severní Holandsko je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Severní Holandsko rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Severní Holandsko.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Severní Holandsko. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Severní Holandsko. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.