Najděte levné lety na letiště Maastricht / Aachen

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
čt 30/3
čt 6/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Maastricht

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Maastricht a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Maastricht je naprosto nejlevnější?

321 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Maastricht v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Vratislav, který je o 91 % levnější, než většina letů do destinace Maastricht. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Maastricht z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let do destinace Maastricht?

Délka letu Česká republika–Maastricht se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Eindhoven (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 1hod 25min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Maastricht je let Brno Letiště Tuřany–Letiště Eindhoven, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Maastricht

Najděte nejlevnější lety na letiště Maastricht z města či letiště blízko vás
Praha
Eindhoven

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Maastricht

Praha (PRG) – Eindhoven (EIN)

Lety Praha - Maastricht jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Eindhoven. Průměrná cena je 2 546 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Maastricht / Aachen

Cestující, kteří plánují letět do destinace Maastricht mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Eindhoven (70 km od centra města Maastricht) nebo letišti Letiště Rotterdam The Hague (151 km od centra města Maastricht), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Maastricht letiště Maastricht Letiště Maastricht / Aachen, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 751 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Maastricht

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Maastricht

Které letecké společnosti létají do destinace Maastricht?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Maastricht

Začněte plánovat cestu do destinace Maastricht


Lety do ostatních měst Nizozemsko

Maastricht už vás neláká? Podívejte se na letenky do dalších měst Nizozemsko

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Maastricht je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Maastricht rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Lety do destinace Maastricht s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.