Najděte levné lety do Turecka od 1 091 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Turecka

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Turecka

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 091 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 493 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 35min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Turecko za posledních 72 hodin je 1 091 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Antalya).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Turecko za posledních 72 hodin je 2 493 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Istanbul).
Nejrychlejší let Česká republika–Turecko trvá 2hod 35min (Praha Letiště Václav Havel–Istanbul Letiště Sabiha Gökçen).
Do destinace Turecko nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně LOT, Wizz Air UK a Pegasus Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Turecko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Turecko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Turecko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Turecko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 1 113 Kč se společností Pegasus Airlines, 1 275 Kč se společností Wizz Air a 1 292 Kč se společností Ryanair.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Turecko?

Pro uživatele momondo je v zemi Turecko nejoblíbenějším městem Istanbul. Toto město naši uživatelé navštíví o 53 % častěji než jiná města, kterými se Turecko chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Antalya a Dalaman.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Turecko?

Délka letu Turecko–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Istanbul (nejoblíbenější letiště v destinaci Turecko), potom let zabere v průměru 2hod 35min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Istanbul, potom je průměrná délka letu .

Které letecké společnosti létají do destinace Turecko?

Na základě našich dat jsou Pegasus Airlines, Turkish Airlines a SunExpress tři nejoblíbenější letecké společnosti, nabízející lety do destinace Turecko. První volbou našich uživatelů je Pegasus Airlines, při plánování cesty do destinace Turecko si ji totiž vybere 38 % uživatelů. Upozorňujeme, že do destinace Turecko pravidelně létá více leteckých společností (celkem 9), máte tedy na výběr z dalších možností.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Turecko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Turecko – Česká republika nejlevnější
Istanbul
Istanbul

Užitečné informace týkající se letů do destinace Turecko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Turecko

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Turecko?

Kolik stojí letenka do destinace Turecko?

Let do destinace Turecko přijde v průměru na 7 592 Kč za letenku. Někteří uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Turecko za pouhých 1 847 Kč. Pokud letenku za 1 847 Kč nejste schopni najít, ale podařilo se vám najít let za 5 349 Kč či méně, je to stále skvělá nabídka. Upozorňujeme, že ceny letů se mohou lišit v závislosti na místě odletu, času letu a letecké společnosti, se kterou letíte.

Kam se dá v destinaci Turecko letět nejlevněji?

Chcete-li při návštěvě destinace Turecko ušetřit, zvažte Letiště Antalya, Antalya. Nabízí nejlevnější lety o průměrné ceně 1 847 Kč. Coby druhou nejlevnější možnost můžete také zvážit let na Letiště Istanbul, Istanbul. Průměrná cena se pohybuje okolo 2 277 Kč.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Turecko?

Ceny pro letů do destinace Turecko se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Tureckomísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Turecko vybírat z 13 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Turecko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Turecko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Turecko?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Turecko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Turecko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Turecko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Turecko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Turecko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaAntalya2hod 55min2 626 Kč
PrahaIstanbul2hod 35min2 982 Kč
PrahaKayseri13hod 50min4 807 Kč
BrnoAntalya11hod 15min12 174 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Turecko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Turecko?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Turecko. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Turecko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Turecko využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Turecko. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Turecko s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Turecko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Turecko?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Turecko díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu do destinace Turecko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Turecko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Turecko a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Turecko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.