Najděte levné lety do Istanbulu

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Istanbulu

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Istanbulu

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 733 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 600 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 30min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Istanbul za posledních 72 hodin je 1 733 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Istanbul Letiště Sabiha Gökçen).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Istanbul za posledních 72 hodin je 3 600 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Istanbul Letiště Sabiha Gökçen).
Nejrychlejší let Česká republika–Istanbul trvá 2hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Istanbul Letiště Sabiha Gökçen).
Do destinace Istanbul nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Lufthansa, LOT a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Istanbul

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Istanbul a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Istanbul nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Istanbul je únor. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 466 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud destinaci Istanbul nejste schopni navštívit v měsíci únor, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc leden. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 3 844 Kč.

Který let do destinace Istanbul je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Bukurešť - Istanbul našli lety o 76 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Istanbul. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Istanbul z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Istanbul?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Istanbul (Letiště Istanbul), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod 30min v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Istanbul?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Istanbul, pokud si let zarezervujete 60 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Istanbul přibližně za 5 198 Kč, pokud vyhledáváte 60 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Istanbul

Najděte nejlevnější lety na letiště Istanbul z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Istanbul

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Istanbul

Praha (PRG) – Istanbul Letiště Sabiha Gökçen (SAW)

Lety Praha - Istanbul jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Istanbul Letiště Sabiha Gökçen. Průměrná cena je 5 011 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ISTANBULúnorO 33 % levnějšíLet Praha - Istanbul stojí v měsíci únor v průměru jen 3 466 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ISTANBULčervenecO 33% dražšíCena letů Praha - Istanbul je v měsíci červenec přibližně 6 933 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ISTANBULsrpenO 286 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Istanbul více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Istanbulu

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Istanbul není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Istanbul, zvažte možnost letu na letiště Letiště Istanbul (34 km od centra města Istanbul), Tekirdag Letiště Corlu (89 km od centra města Istanbul), İzmit Letiště Cengiz Topel (99 km od centra města Istanbul) nebo Letiště Bursa Yenişehir (99 km od centra města Istanbul).

Pro letiště Istanbul Letiště Sabiha Gökçen můžete najít nabídky v průměru za 4 467 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Ano, k návštěvě čtvrti Avcilar můžete využít letiště Letiště Istanbul ve městě Istanbul, které je vzdálené 33,0 km.

Nejbližší letiště k turistické atrakci Istanbul je Istanbul Letiště Sabiha Gökçen, ve vzdálenosti 32,1 km.


Nabídky letenek do destinace Istanbul na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Istanbul, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Istanbul

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Istanbul

Které letecké společnosti létají do destinace Istanbul?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Istanbul

Které letecké společnosti létají do destinace Istanbul?

Pegasus Airlines je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Istanbul vybere většina uživatelů stránek momondo. Turkish Airlines, LOT a Aeroflot jsou pro let Česká republika–Istanbul také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Istanbul na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Letiště nedaleko Istanbul

Níže naleznete všechna letiště ve městě Istanbul spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Istanbul

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Istanbul za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Istanbul
Nejkratší doba letu2hod 30min
Nejlevnější cena2 711 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Istanbul


Lety do ostatních měst Turecko

Odezněla vaše láska pro destinaci Istanbul? Podívejte se na letenky do dalších měst Turecko

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Istanbul je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Istanbul rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Istanbul, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Istanbul díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Istanbul lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.